Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 408 sonuç

Konu: Atletico Madride 3 gol Atan Göztepe. Haydi! Yine El Ele Varacağız O Güne |2024|

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yeni bir yıldızın doğuşuna şahitlik mi edeceğiz ?

Alt yapımızdan ilk yıl böyle bir oyuncu çıkması çok güzel oldu.Her sene böyle bir adam çıksa tamam.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Yeni bir yıldızın doğuşuna şahitlik mi edeceğiz ?

Alt yapımızdan ilk yıl böyle bir oyuncu çıkması çok güzel oldu.Her sene böyle bir adam çıksa tamam.

Nasıl bir idman verecen merak ediyorum

sırf bu çocuk için 35 lik eski yıldız bi santrafor free olarak takıma alınılır

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Kawaguchi View Post
    Nasıl bir idman verecen merak ediyorum

sırf bu çocuk için 35 lik eski yıldız bi santrafor free olarak takıma alınılır
    Takımda tutabilirsem diarrayı iyi bir mentor olabilir.Yaratıcı forvet olabilirse iyi olacak hocam ama bizim antrenörler vasat şuan süper lige çıktığımızda transferden ziyade antrenör ekibimizi değiştireceğim.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Takımda tutabilirsem diarrayı iyi bir mentor olabilir.Yaratıcı forvet olabilirse iyi olacak hocam ama bizim antrenörler vasat şuan süper lige çıktığımızda transferden ziyade antrenör ekibimizi değiştireceğim.

yerinde bir düşünce olmuş , antröner ekibi ve free transferler ile 2 yılında ligte tutunabilirsin

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

yerinde bir düşünce olmuş , antröner ekibi ve free transferler ile 2 yılında ligte tutunabilirsin
    Son maçları oynuyorum şuan yönetim bütçeyi belirledi ve tamamen hayal kırıklığı oldu.Lig bittikten sonra transfere bayağı bir zaman ayıracağım gibi para yok.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

Şampiyonluk Gelecek!

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Son maçları oynuyorum şuan yönetim bütçeyi belirledi ve tamamen hayal kırıklığı oldu.Lig bittikten sonra transfere bayağı bir zaman ayıracağım gibi para yok.
    aceleye gerek yok bence

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

aceleye gerek yok bence
    Hocam önereceğin bir iki oyuncu çok iyi olabilir.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Hocam önereceğin bir iki oyuncu çok iyi olabilir.
    hocam sen en fazla verebileceğin maaşı ve bonservisi soyle ekonomik olarak elimden geleni yaparım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Oyuncu Genel Bakış

Maaş ve Transfer Bütçesi

Gol Kralımız

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ziraat Türkiye Kupası

Süper Lig

Ptt 1.Lig

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

hocam sen en fazla verebileceğin maaşı ve bonservisi soyle ekonomik olarak elimden geleni yaparım
    Hocam maaş bütçesi en fazla 7,5 Milyon Avro Transfer bütçemizde 2 Milyon ama hepsini kullanamayız büyük ihtimal.Büyük ihtimalle ilk sene kiralık oyunculara yöneleceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Süper Ligde kadrodan daha önemli bir sorunumuz var oda

Ekibimizi sil baştan kurmaya odaklanmış durumdayız.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Şampiyonluk hayırlı olsun teknik ekip söylediğin gibi ele alınması gerekiyor. Bütçe az geldi bana borcu olmayan bir kulübün süper lige çıktığında daha yüksek bir bütçe ayırmasını beklerdim ama kiralık oyuncular senin işini görmek zorunda

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Sözleşmesi biten ve çok ucuz paralara iyi profil de yabancı transferi ile takım iskeleti oluşturabilirsin hocam bence...

Fm 2015 te karabükspor ile lige çıkmış ilk senemde 11. olmuştum yine 2.5 milyon € bütçe verilmişti. Transfere epey vakit ayırman gerekecek... Bol şans.

Tebrikler. Süper Ligde başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Taivonen stoperde 300 bin$ kadrona dahil olup defans hattına yakışacak bir oyuncu yaşı 27-28 civarı olması gerekiyor Finlandiya milli takımı oyuncusu

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Ah bu sabah uykusu ah ayılamadık ki daha hangi mevkilere futbolcu bakıyorsun diye sormadan oyuncu önerisinde bulunuyoz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Şampiyonluk hayırlı olsun teknik ekip söylediğin gibi ele alınması gerekiyor. Bütçe az geldi bana borcu olmayan bir kulübün süper lige çıktığında daha yüksek bir bütçe ayırmasını beklerdim ama kiralık oyuncular senin işini görmek zorunda
    Teşekkürler.Göztepede bazı oyuncuların maaşları çok fazla bütçeyi aştığımız zamanlar oluyor gönderemediğimiz için oyuncuları ve buda borca neden oluyor.Birde henüz sağlıklı sponsorlarla anlaşamadığımız için kulüp ister istemez borçlanıyor.Çok iyi oyuncular var kiralık ama bu sefer nedense bizi seçmiyorlar.Mesela Enes Ünal gelmedi

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Sözleşmesi biten ve çok ucuz paralara iyi profil de yabancı transferi ile takım iskeleti oluşturabilirsin hocam bence...

Fm 2015 te karabükspor ile lige çıkmış ilk senemde 11. olmuştum yine 2.5 milyon € bütçe verilmişti. Transfere epey vakit ayırman gerekecek... Bol şans.
    Dediğini yapacaktım ama oyunculara verebileceğimiz maaş bütçesi yok oyuncuları geçtim teknik ekibe bile maaş veremiyoruz ilk yıl işimiz zor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler. Süper Ligde başarılar dilerim.
    Teşekkürler Hocam

Taivonen stoperde 300 bin$ kadrona dahil olup defans hattına yakışacak bir oyuncu yaşı 27-28 civarı olması gerekiyor Finlandiya milli takımı oyuncusu
    Defans hattımız sağlam ama bir bakarım o oyuncuya çünkü deefansa kiralık oyuncular aldık.

Ah bu sabah uykusu ah ayılamadık ki daha hangi mevkilere futbolcu bakıyorsun diye sormadan oyuncu önerisinde bulunuyoz
    Kanatlar ve sol bek lazım hocam ama para yok denecek kadar az.İlk yıl işimiz gerçekten çok zor olacak.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Hocam tamamen 0'dan kadro kursan ama hızlı kurman gerek. Yani haziran ayında oyuncuları elinden çıkarsan, temmuzun 15 de de transferleri bitirecek şekilde yapsan...Kadrodakilerin bonservis ve maaşlarından kazandığın katkı ile daha düşük bütçeli işlere imza atarsın... Ligde kalmak olur amacın en azından bir sonraki seneye kadar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Hocam tamamen 0'dan kadro kursan ama hızlı kurman gerek. Yani haziran ayında oyuncuları elinden çıkarsan, temmuzun 15 de de transferleri bitirecek şekilde yapsan...Kadrodakilerin bonservis ve maaşlarından kazandığın katkı ile daha düşük bütçeli işlere imza atarsın... Ligde kalmak olur amacın en azından bir sonraki seneye kadar.
    o dediğin bu sene bu kadro ile olamaz oyuncuların bonservislerinin yarısına bile satamıyorsun.Bir ufak kadro kurmaya başladık bakalım nasıl olacak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şuan Güney afrika Uruguay ve Şilide dolanıyoruz iyi takım oyuncuları var gibi ucuza kapatacağımız bazıoyuncular var ama profillerini netgöremedeğimizden acele etmiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Alexis cossio 20 yaşında Perulu

Dusuk profilli takımlarda güzel parlamalar yapabiliyor alırsanız biraz pas çalışırdin mi senin için güzel bi bek olur

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Alexis cossio 20 yaşında Perulu

Dusuk profilli takımlarda güzel parlamalar yapabiliyor alırsanız biraz pas çalışırdin mi senin için güzel bi bek olur
    Hem oyuncuyu bulamadım hemde transferi bitirdik ama bizde bittik.Ümit burnunu yeniden keşfettik öyle diyim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Transferde ince eleyip sık dokuduk çünkü paramız yok ve ilk yıl ligde kalmamız çok önemli.Diarrayı takımda tutmamız çok iyi oldu.Defansta ise iki tane Dortmund altyapılı oyuncumuz var onlara da güvenim var.Afrikkadan aldığımız oyunculara gelirsek.Bizim için bir nevi kumardı ama kazanan tarafta olduğumuza inanıyorum.Bir oyuncu hariç diğerlerinin profilleri gayet iyi.Onun dışında Sercan Emre Atakan Alperen de rotasyona uygun oyuncular.

Maddi olarak sıkıntıdayız.Maaş bütçesinde açık var ve kulüp ısrarla yükseltmedi bütçeyi.Vleminxi satamamamız bizim için çok kötü oldu.1,25 milyon avro alıyor ve Maaş bütçesinin yüzde onundan fazlasına denk geliyor ve kendisini de oynatmayı düşünmüyorum.Gitmesine en çok üzüldüğüm isim Gosso oldu ancak göndermek zorunda kaldık.Yaş kemale ermişti ve 800 bin avro maaş alıyordu.

Evimizdeki maçlardan 27 ila 30 puan toparlayabilirsek.Ve deplasmanda da 15 ila 18 puan toparlarsak ligde kalırız.Takım da iyi gözüküyor şuan bakalım nasıl bir verim alacağız.Antrenmanda Top kontrolüne büyük önem veriyorum şuan top bizde olduğu zaman avantajı elimizde tutabiliriz çünkü forvetlerin ikiside kaliteli.FAzla uzatmadan profillere geçelim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Borja Fernandez ( Orta Saha Merkez )

Lucky Baloyi ( Defans Sağ - Joker )

Sameegh Doutie ( Sağ Kanat)

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sercan Kaya ( Ofansif Orta Saha)

Stuart Bannigan ( Orta Saha Merkez)

Thabo Qalinga ( Sol - Sağ Kanat )

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Stankoviç ( Defans Merkez )

Marian Saar ( Defans Merkez )

Transferlerimiz Böyle.İyi bir sezon geçirdik.Hazırlıklarımız tamam.Taktikte ufak tefek değişiklikler var.Kontra atak oyununu 2 - 3 yıl daha oynayacağız gibi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Teknik Heyet

Çok iyi antrenörlerle anlaşamadık ancak yinede lig ortalamasının üstünde olmamızda iyiye işaret.

Taktiğimiz

İki forvetimizin de iyi olmasından çift forvete döndük.Genç yetenek aliyi de bazı maçlarda oyuna sokarak gelişimine de devam etmesini sağlayacağız.

Hazırlık Maçları

Bana Müsade

Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri