Sayfa 4 / 14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 408 sonuç

Konu: Atletico Madride 3 gol Atan Göztepe. Haydi! Yine El Ele Varacağız O Güne |2024|

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

26.Hafta

27.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

arkadaşlar Cruch dump yedim kaç maç geri gitti bilmiyorum şuan moralim çok bozuk.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    arkadaşlar Cruch dump yedim kaç maç geri gitti bilmiyorum şuan moralim çok bozuk.
    auto saveyi ayda bir yap kardeşim benimde cok basıma geldi. bu kariyerde.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    auto saveyi ayda bir yap kardeşim benimde cok basıma geldi. bu kariyerde.
    30.Haftadaydım 23 e geriledik tatile alacam artık aynı maçları oynamayı sevmiyorum.Çok kötü oldu bu ya.Artık ayda bir yaparım ağzımız yandı bir kere.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Bence tekrar oyna kardeşim.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

İşte bu yüzden orjinal olmadıkça fm oynamıyorum. Hevesin içine ediyor geçmiş olsun hocam...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bence tekrar oyna kardeşim.
    Bende öyle yapıyorum hocam takımı mı başkasına emanet edemem

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    İşte bu yüzden orjinal olmadıkça fm oynamıyorum. Hevesin içine ediyor geçmiş olsun hocam...

Oyunum orjinal hocam ona rağmen hata alıyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

24.Hafta

25.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

26.Hafta

27.Hafta

Crash Dump hatasından sonra oynadığımız maçlarda şuan tek fark Osmanlı maçı oldu bir puan aldık.Devam ediyoruz maçları bu gece bitireceğiz inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Pek kaybımız olmamıs gibi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

28.Hafta

Kötü bir haber aldık.

Maçları çok iyi oynayarak kazanmaya başladık.İlk sezon Avrupaya gitme potasına sokmaya yaklaştık takımı ama şu an zor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

29.Hafta

30.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

31.Hafta

32.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

33.Hafta

34.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Puan Durumu

Oyuncu Genel Bakış

Oyun Durumu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer ve Maaş Bütçesi

İyi sayılabilecek bir bütçe.Takımdan gidecekleri hesaba katarsak 2M falan daha artar maaş
    bütçemiz.Giray ve Diarrayı da mevcut maaşlarını süşürerek bir sene daha tuttuk takımda.

Sezon Sonu Ödülleri

3 oyuncuda Gol Kralı diyebiliriz ama Tavı Gomez taktı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Mali Durum

Çok iyi bir bütçe verildi bize.Bu sene kadromuzu kurabileceğiz nihayet.Transferde biraz zaman harcayacağım yine.3.Sezona giriş yavaş olur ama hızlı bitiririz zira finaller bitti.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şimdi sezonla ilgili uzun bir yazı yazmak istiyorum.

Nasıl 5. Oldum ?

Öncelikle en dikkat çeken yerlerden biri transferdeki başarımız.Aldığımız oyuncular çok iyi bir katkı sağladılar.Takım
    oyunu denen şeyi sahaya yansıttığımıza inanıyorum.Özellikle Diarra ve Ndula inanılmaz oynadılar.Zaman zaman Ali de iyi performans gösterdi ama gelişme gösteremedi pek fazla.Gelelim takım istatistiklerine

Diarra ve Ndula takımın gol yükünü sırtlamışlar.

Oyuncu gelişmelerine gelirsek.

Ndulula

180 bin avroya aldığımız oyuncunun şuanki değeri 1.3 milyon avro.

Franco

Yalnızca 30 bin avroya aldığımız Franconun Şuan ki değeri 230 bin Avro

Lucky Baloyi

200 bin avroya aldığımız Joker diye tabir ettiğimiz oyuncumuzun şuan ki değeri 925 bin avro.

Doutie

Asistleriyle katkı sağlayan oyuncumuzu yalnızca 70 bin avroya aldık ama şuan ki değeri 190 bin avro.

Bannigan

Orta sahanın dinamosu.Oyun kurumuzu bedava aldık ve değeri şuan 1.8 milyon avro.

Şimdi bu değerlendirmeler aslında pek birşey ifade etmeyebilir ama oyunda bir oyuncu iyi oynadığı zaman değeri artar.Bizim oyuncularımız değerlerini 3 4 kat arttırdılar.Bunda Afrikadan Türkiye ye gelmelerinin de rolü var ancak ilk başta bile bu kadar değerli değillerdi.Transfer politikamızın doğru olduğunu anlamış oluyoruz buradan.

Önümüzdeki sezon bir çoğu ile yola devam edeceğiz.Eksiklerimiz Sol bek.Bonservisi bizde olan bir Stoper.Bu sezon iki stoperimizde kiralık idi.Diarra yaşlanı yerine genç ve dinamık bir forvet.Oyuncularıma gelen iyi teklifler olursa iyi fiyatlara satacağız.Transferde ilk hedefimiz yerli oyuncular olacaktır.

Hedefimiz bu sezon ilk 7.Avrupaya gitmek isteriz ama bu sezonki başarıyıda yakalamama olasılığımız var.Bir önceki kariyerimden bilirler sürekli yükselen bir grafik çizemiyorum.Takımı 3. sezonda dişli bir rakip yapmaya çalışacağım.Evimizdeki maçlarda puan kaybetmemeye özen göstereceğim.

Alt yapıya önem vereceğiz.İlk sezondan bizi heyecanlandıran bir iki oyuncunun çıkması bizi bu alana yapılacak yatırımlara önem vermemiz gerektiğini gösteriyor.

Başarı kendiliğinden gelmez.Onu kovalamak gerekir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Süper Lig

PTT 1. Lig

Ziraat Türkiye Kupası

Transfer sezonunun açılması ile hareketli saatler başladı bizim için.Transfer sezonunu uzun tutmak istiyorum.Elimizdeki oyunculardan kar elde edebilirsek çok iyi olacaktır.Takımdaki kiralıkları tutmayı bildik.Kaliteli olması halinde bu sezonda bir iki oyuncu daha kiralayabiliriz.Bir Afrika ve İskandinavya çıkarması yapabiliriz.Bu günlük bu kadar.Herkese iyi geceler.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Vazgeçiremedik seni bir şu Göztepe'den. Mark Uth diye bir adam var, forvet. Muhteşem değil ama Süper Lig için iyi bir forvet olabilir bakmanı öneririm. Bende Championship'te gol kralı olup takımı Premier Lig'e taşımıştı, ertesi sezon yüksek bir paraya satmıştım.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Önemli olan oyunculardan tam verim almaktı . Bunuda sağlamışsın. İlk sezon için iyi bir yer Kayserispor maçı ve Osmanlıspor maç tekrarı avrupadan bizi alıkoymuş

Hocam merhaba ben fm ilk defa bu sene aldım oynamak için hoşumada gitti. Sana bir soru sorabilirmiyim sen oyuncu alırken neye göre alıyorsun ben forvet alıcaksam benim taktikte mesela forvet komple oynuyorsa oruya tıklıyorum özellikler belli oluyor koyu olanları +11 az koyu olanları +10 yapıyorum yaşıda genç değeri artıcağına değeri düşüyor normalmi sence bu? Birde editör alıcağımda oyunu açarken indirilenler kısmındakini alsam ne olur steamdaki in game editoru alsam ne olur? Cevaplarını bekliyorum..

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Vazgeçiremedik seni bir şu Göztepe'den. Mark Uth diye bir adam var, forvet. Muhteşem değil ama Süper Lig için iyi bir forvet olabilir bakmanı öneririm. Bende Championship'te gol kralı olup takımı Premier Lig'e taşımıştı, ertesi sezon yüksek bir paraya satmıştım.
    Bu sezon Cenki aldık artık forvet almayız gibi.Göztepe den nasıl vazgeçeyim İzmirin Efsanesi.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Önemli olan oyunculardan tam verim almaktı . Bunuda sağlamışsın. İlk sezon için iyi bir yer Kayserispor maçı ve Osmanlıspor maç tekrarı avrupadan bizi alıkoymuş
    Aynen hocam ama zaten hedeflediğimiz yerin üstünde bitirdik.Seneye Türkiye kupası finali ile gitmek daha kolay olabilir Avrupaya.

Quote Originally Posted by mehmetk58 View Post
    Hocam merhaba ben fm ilk defa bu sene aldım oynamak için hoşumada gitti. Sana bir soru sorabilirmiyim sen oyuncu alırken neye göre alıyorsun ben forvet alıcaksam benim taktikte mesela forvet komple oynuyorsa oruya tıklıyorum özellikler belli oluyor koyu olanları +11 az koyu olanları +10 yapıyorum yaşıda genç değeri artıcağına değeri düşüyor normalmi sence bu? Birde editör alıcağımda oyunu açarken indirilenler kısmındakini alsam ne olur steamdaki in game editoru alsam ne olur? Cevaplarını bekliyorum..
    Oyuncu alırken öncelikle ligine ve takımına göre seçeceksin.Forvet alırken diyelim orta sınıf bir takımda bana göre defansif özelliği olan bir forvet.Pivot yada çalışkan forvet.Birde bitiriciliği sağlam bir yaratıcı forvet yararlı olabilir.Tabii başka bir sürü etken var.Bence tamamen taktikle alakalı.pas oyunu oynayacaksan bencil oyuncu almazsın mesela.En iyi oyuncuyu sen gözlemleyerek bulacaksın.Kendin seçeceksin.Başkasında yıldız olan adamlar sende parlamayabilir.Deüer konusuda yine lig ve oyuncunun verimi ile alakalı.Mesela türkiye ligine 30 M avroya oyuncu al değeri 20 ila 25 arası gözükür en fazla.Ama dışarıya bir adam sat 10M e gider 25 30 m gözükür.Ligle alakası var pazarcı mantığı.Editör kullanmayı bende bilmiyorum.O yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Rize ve kayseri macını alsan avrupaya gidiyomusuz.. ilk sezon icin yinede büyük başarı fakat 3 puanla avrupayı ıska gecmek te bir o kadar kötü

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Rize ve kayseri macını alsan avrupaya gidiyomusuz.. ilk sezon icin yinede büyük başarı fakat 3 puanla avrupayı ıska gecmek te bir o kadar kötü
    Olmayınca olmuyor.Averaj ile şampiyon olamamıştık belki hatırlarsın var böyle şanssızlıklar bende

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Avrupa biletini alamamak kötü olmuş... Ama ligi güzel bir yerde bitirmişiz. Verilen bütçe ve transferler ile bu sene bir süpriz yapar mıyız ?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Avrupa biletini alamamak kötü olmuş... Ama ligi güzel bir yerde bitirmişiz. Verilen bütçe ve transferler ile bu sene bir süpriz yapar mıyız ?
    Para çok iyi oldu iskelet kadroyu oluşturdum hem gençler hemde yerli futbolcular.Sürpriz değilde üstüne koya koya gitmek daha sağlam olacaktır.Tepeye oynamayacağız bu sezon ilk hedef aynı başarıyı yakalamak olacaktır.İlk 5.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yeni Sezon Hazırlıkları Tamamlandı

Sezondan Beklentiler

Yönetimle aynı hedefleri paylaşmak güzel.

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Çok fazla para harcadık ama hiç kazanamadık.Bu çok kötü oldu mali açıdan.Ama bize verilen bütçeyi aşmadık.Çok iyi oyuncular aldığımızı düşünüyorum.Gelişmeye açık ve yerli oyunculardan takım iskeletini oluşturduk.Şuan tek sıkıntımız Teknik heyeti değiştiremedik.Maaş arttırımı yapmadı yönetim.Önerdiğim paraya da kimse bizle çalışmak istemiyor.Bu sıkıntıyı da seneye düzelteceğimizi düşünüyorum.İyi bir hazırlık kampı da geçirdik.Bol bol maç yaptık.Kondisyonumuzu üst seviyeye çektik.

Hazırlık Maçları

Yine güçlü rakiplerle oynamadık.Göze çarpan tek takım Westham onlarla da berabere kaldık.Yinede iyi bir kamp geçirdiğimizi düşünüyorum ve ligi açıyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Atınç Nukan

Cengiz Ünder

Cenk Gönen

Cenk Tosun

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Emre Taşdemir

Joshua Kimmich

Tolga Ciğerci

Çok iyi bir transfer dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum.Her mevkiye kilit adam aldık.Kaleye Cenk Gönen.Defansa Emre ve Atınç. Orta sahaya Cengiz Joshua Tolga.Forvete de bu sezon çok şey beklediğim Cenk.Lig başladı bakalım neler yapabileceğiz.

Sayfa 4 / 14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri