Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 95 arası toplam 95 sonuç

Konu: | 4. Sezon | Tek Hedef Şampiyonluk ! Nottingham Forest FC ! |

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

SEZON SONU DEĞERLENDİRMEMİZ

PREMİER LİG

Aslında sezon başında yönetim ve taraftarın beklentisini yukarı çeken yine bizdik şampiyonlar ligi yolunda olcağımızın sinyalini verdik... Ancak İY da öyle bir seri ve sıralama yakaladık ki, durup şampiyonluğu düşünmedik değil. Hatta sezon sonu hayal kırıklığı bile yaşadık. Ama bu ligde 2. sezonumuzun bitişi ve ilk sezonu 4. ikinci sezonu 3. bitirdik. Kadromuzu tamamen lig standartına paralel düzeye getirme fırsatını yakaladık. İsmimizi itibarımızı kalitemizi duyurduk ve para kazandık. Bu sezon da belki görmezden gelebiliriz bu durumu ama BU SEZON TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK !

İNGİLTERE KUPALARI

Capital One kupasında son 3 sezonda 2 kez finale çıktık, Son 3 sezonun finalist takımı Chelsea'den bu sezon kupayı aldık ve mutlu sona ulaştık

FA CUP da hala şansımız yaver gitmiş değil ve istemediğimiz bir turda elenmenin sıkıntısını yaşıyoruz. Başarısız geçen bir sezon oldu bu kupada. Ama bu sezon FA CUP tada TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK... !

ŞAMPİYONLAR LİGİ

En büyük hayal kırıklığımız ise bu. Şampiyonlar ligi. Play Offu geçip grubu lider tamamladık güzel bir kura ile ROMA yı çektik. Deplasmanda 2-1 de kazandık ama evimizde ki rövanş mücadelesin de hala anlamadığım bir şekilde çaresiz kaldık. Rehavete mi kapıldık ? Rehavete mi kapıldım ? yanlışı nerde yaptım bilmiyorum. Ama bu sezon asıl süprizi yapmak istediğim yer bu kupa iken. Yine yönetim ve taraftar beklentisi üzerinde bir yerde bitirmemize rağmen başarısız olduk... Söz konusu ŞAMPİYONLAR LİGİ olunca tek hedef şampiyonluk diyemiyorum. Ama bu sene bu alanda da süprize açık olun...

KARİYER DE 3 SEZON ÖZETİ

Geçmişimiz aşağıda gelecek için tek hedef ŞAMPİYONLUKLAR !

2014 / 2015

İngiltere Championship şampiyonluğu
    Capital One Final
    FA Cup Yarı Final

2015 / 2016

İngiltere Premier Lig 4. Lüğü

2016 / 2017

İngiltere Premier Lig 3. Lüğü
    Capital One şampiyonluğu

Uyuyan bir devin uyanışı olmuş. Sevindirici...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Adım adım iyiye gidiyoruz

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Uyuyan bir devin uyanışı olmuş. Sevindirici...
    Uyandırmışken, farkı yaratan rüyaları gerçekleştiren de olmak lazım.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Adım adım iyiye gidiyoruz

Evet gerçekten öyle, 1-2 sezon sonra messi süpriz olmaz bu takıma gibi sanki

Gelsin artık bu sezon şampiyonluk

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri