Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 95 sonuç

Konu: | 4. Sezon | Tek Hedef Şampiyonluk ! Nottingham Forest FC ! |

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bence kadroyu fazla bozma ilk sene için fazla da gençleştirme derim

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Merakla bekliyorum transfer ss'lerini

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Yeni sezon öncesinde başkanla gerekli tüm istişareleri sağlamıştık. Artık yavaş yavaş hamlelerimizi gerçekleştirmeye başlamıştık. Saolsun başkan kesenin ağzını açmış, hedeflerimiz için gereken her türlü transferi bizim için bitiriyordu.. Temmuz ayında transferlerimiz bittiği an ise ispanya La liga dan Sevilla ve atletic bilbao dan teklif almıştım. Konuyu başkana iletip burada kalmak istediğimi söyledim. Başkan da buna karşılık yeni sözleşme görüşmelerini başlattı Başkandan 3 kalemde prim istedim Avrupa Ligi hakkı elde edersem 180K € Şampiyonlar ligi olursa 180K € daha şampiyon olursak 180K € daha Bir yandan hayallerimi gerçekleştirirken bir yandan da Nottingham şehrine yerleşmem ve hayatımı devam ettirmem lazımdı bizde sözleşme şartlarını ona göre belirledik

YENİ SÖZLEŞME

GELİŞMELER

Şampiyon olma ihtimalimiz 500-1 olarak açıklandı. Kısaca kümede kalma savaşı verecek takım olarak görülüyoruz lide Bu taraftar bazında beklentileri aşağıda bıraksa da yönetime üst sıralarda bitirme sözü verdik.

jose moruinho lige yükselir yükselmez benimle uğraşmayı başladı. Oyunda olsa adam boş durmuyor :P Lige yeni yükselsekte ağzının payını verdiğimi düşünüyorum

Kombine satışlarımızda gözle görülür bir artış söz konusu başarılarımızla daha da ivme kazanacak. Klüp bu yıl 25-30 MN € civarında kar elde etmeyi bekliyor

TRANSFERLERİMİZ

Transfer noktasında malesef genç potansiyeli olan bir çok oyuncu, yeni yükselmiş olmamızdan dolayı klübümüzü tercih etmedi. Tercih edebilecekler arasından en iyi oyuncuları kadroya dahil etmeye çalıştık. Kadroyu %90 oranında yeniledik. Bu sezon başı sonuçlar da biraz canımızı sıkacak. Kadro uyumu yakaladığımız anda başarıya doğru koşacağımıza eminim... Özellikle genç oyuncularımız ; Timo werner, Lucas silva, Christensen , Ajer , Grealish, jenkinson isimleri sezon içinde bize oldukça katkı verecek sezon sonunda da verdiğimiz paranın en az 2 katını bize kazandırabilecek oyuncular Timo werner ve Christensen Harika çocuk olarak gözüküyor oyunda Transferler beni ve taraftarı tatmin etsede yönetim daha yüksek itibarlı oyuncular beklediği için yeni transferlerden çok memnun gözükmedi. Sezon içi istatistikleri ile fikirlerinin değişeceğini düşünüyorum

OYUNCU PROFİLLERİ

Tıkladığınız anda profillerinin resmi ekranınıza gelir.

Timo werner
    Lucas Silva
    Lasse Vigen Christensen
    Kristoffer Ajer
    Jack Grealish
    Carl Jenkinson

Carlos Zambrano
    Christian Atsu
    Sebastian Coates
    Sinan Bytyqi
    Stephane Ruffier
    Suso
    Tomas Kalas
    Urby Emanuelson

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

fm 2016 olsa daha iyi olurdu fakat.. transferlere cok para harcamıssın bence
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Christensen ve grealishe 30 MN € harcandı, 14 Transferin kalan 12 si için harcanan para 20 MN € normal yani 30 MN € harcadığım oyuncular bu sezon sonu, en geç 1 sezon sonra bana oynadıkları sezonlardaki istatistikleri hariç 2 katı para kazandıracağını düşünüyorum. Kısacası bu bir yatırımdı. Sezon sonu karşılığını başarı ile alacağımı düşünüyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Bu şehirdeki 2. yılıma başlamak üzereydim... Hayatımda çok şey değişmişti. Bu şehrin insanları tarafından tanınan sevilen bir insan haline gelmiştim. Elbetteki bu sevgi karşılıksız değildi. Başarılarım sayesindeydi. Klüp itibarı,finansı ve saygınlığı oldukça önemli düzeyde artış göstermişti. Dünyanın en ünlü teknik adamlarının arasında Premier Lig mücadelesi verecektim.. Her ne kadar beklentiler benden düşük olsa da vermiş olduğum sözler vardı... Bu sene Premier Ligi üst sıralarda tamamlamak şarttı !

FİKSTÜR VE SONUÇLAR

HAZIRLIK MAÇLARI

CAPİTAL ONE KUPASI

BARCLAYS PREMİER LİG

1. HAFTA

2. HAFTA

3. HAFTA

4. HAFTA

5. HAFTA

6. HAFTA

7. HAFTA

8. HAFTA

9. HAFTA

10. HAFTA

Sezona kötü başlasakta, milli maç aralarında hazırlık maçları ile takım uyumunu yakaladık.. Ve kötü başlangıcı bir anda güzel sonuçlara çevirip zirve ortaklarının arasına katıldık... Bizim hayalimize de bu yakışırdı... İngiliz basını başarılı çıkışımızı boş geçmedi.

BASINDA BİZ

PUAN DURUMU VE LİG İSTATİSTİKLERİ

Sezon sonuna kadar bu formu korur, hatta biraz daha iyi olursak daha mucize şeyler neden olmasın ki

Geçen sezon takımın gol yükünü tek başına çekmişti, bu sezon ise başarımın yine baş mimarlarından birisi fm 2015 oynayan arkadaşlara öneririm. Yaratıcı forvet ve sağ kanat oyuncusu (Destek) olarak gerçekten çok iyi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi başlamışız flaş sonuçlar elde etmişiz diyebilirim ama önemli olan formu korumak.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok iyi başlamışız flaş sonuçlar elde etmişiz diyebilirim ama önemli olan formu korumak.
    Kesinlikle en önemli olan istikrarı korumak, bu kadar zorlayıcı takımın arasında gerçekten biraz da şansa ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum

Bu arada arkadaşlar fm 2015 oynayanlar için önerdiğim oyuncuyu 4 dev klüp izlemeye almış... Devre arasında gidici gibi

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

formumuz iyi fakat assom bu satmak hata olur bence
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Satılamayacak oyuncu bence yoktur. Bana 3 tane assom edecek fiyatı verene direk satarım :P acımam...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ligde adeta uçmuşsun

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    ligde adeta uçmuşsun
    Aklımdaki böyle bir sıralamaydı ama ligin ilk 3-4 maçının ardından acaba küme de kalma savaşı mı vericez düşüncesi olmadı değil.. Sonuç güzel gidiyor yerimizi sabit koruyarak şampiyonlar ligi bileti alabilir. Ve yıllar öncesi söylenen sözü yeniden söyletebiliriz neydi o "2 yıl önce 2.ligdelerdi, birazdan şampiyonlar ligi finaline çıkacaklar" takibe devam

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Ligde ki sıralamamız tatmin ediciydi ancak daha fazlasını istiyorduk. Aklımızdan şampiyon olur muyuz fikri geçmiyor değildi.. Ancak 1. liği parsellemiş MAN UTD bize hayal bile kurdurmuyordu

11.HAFTA

12.HAFTA

13.HAFTA

14.HAFTA

15.HAFTA

16.HAFTA

17.HAFTA

18.HAFTA

19.HAFTA

20.HAFTA

21.HAFTA

22.HAFTA

23.HAFTA

PUAN DURUMU

CAPİTAL ONE KUPASI

Şansızdık, deplasmana kaleci eksikliği ile gittik ve atılan golleri önleyemedik, rövanşa ise yeni transferlerimiz geldi ama beklediğimiz uyumu yakalayamadığından sonuç elde edemedik oysa Finalin adı Chelsea idi ve geçen senenin intikamını alma şansımız vardı elimizde...

BASINDA BİZ

TRANSFERLER

Tabiki transfer bütçemizi yaratan isim Assambalango oldu... Bayern e 30 MN Euro karşılığında sattık...Tabiki kadro da ki kilit bir ismi elden çıkartınca, eksikliklerimiz gün yüzüne çıktı kanat oyuncusu, gizli forvet görevi görecek AMC, kaleci ve yedek forvet. Bu transferlerin ardından artık kadro iskeletimiz oturacak önümüzdeki sezonlarda çok fazla transfer yapmaya ihtiyaç duymadan istikrarlı bir şekilde kadromuzla başarıdan başarıya koşabilecektik. Mevcuttaki 2. lig kadrosunu tamamen bozmuştuk. Artık Premier Lig uyumlu Nottingham Forest Fc vardı Başkan bu defa transferlerin itibarından memnun kaldı

OYUNCU PROFİLLERİ

BRUMA
    EMBOLO
    ISLAM SLİMANİ
    SAVİC
    THAUVİN

Kadromuz ile ilgili yapılanmaların ardından hedef direk şampiyonlar ligi gruplarına kalacak sıralamayı sağlamak yani ilk 3, Nottingham Forest Fc ye 21 yıl sonra bu ilki yaşatmaya çok az kaldı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

İlk haftalardaki güçlü rakiplere karşı gine fazla puan kaybı olmamış sonrasında takımın oturmasıyla iyi bir ivme yakalamışsın. Bana göre transferlere çok para harcıyorsun kazandığın kadar harcamak bana göre iyi değil Sterlin üzerinden oynuyorsun birde Brumaya 17.5M Sterlin çok büyük para. En azından kiralamaya gidip opsiyon kullanmak daha mantıklı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Maçlar ilk sezondan çok ama çok iyi hele hele premier ligde direk çıkıp kafaya oynamak zor.Ama maçların çok gollü geçiyor 5 - 3 5 -4 falan kazanıyorsun ama ileride bir sıkıntı yaratabilir.Defansdamı problem var yoksa çok mu atak oynuyoruz.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    İlk haftalardaki güçlü rakiplere karşı gine fazla puan kaybı olmamış sonrasında takımın oturmasıyla iyi bir ivme yakalamışsın. Bana göre transferlere çok para harcıyorsun kazandığın kadar harcamak bana göre iyi değil Sterlin üzerinden oynuyorsun birde Brumaya 17.5M Sterlin çok büyük para. En azından kiralamaya gidip opsiyon kullanmak daha mantıklı

Hocam bilmiyorum bu fazla para harcama işini hangi lige göre söylüyorsunuz ama burası ingiltere premier ligi Yani burada iddaalı olmak için kilit transfer yapmam şarttı bu sezon... Daha düşük bütçe ile ligde kalmayada oynayabilirdim. Ama bu kadar harcayıp tepeye oynuyorum. Kısaca ne kadar harcadıysam karşılığını alıyorum... Bu arada başarı var ve bu başarıya dayalı kadro dinamizmini ve yüzünü değiştirmem şarttı. 1. Lig kadrosu ile premier ligde başarı yakalamam zordu arkadaşlar.

Maçlar ilk sezondan çok ama çok iyi hele hele premier ligde direk çıkıp kafaya oynamak zor.Ama maçların çok gollü geçiyor 5 - 3 5 -4 falan kazanıyorsun ama ileride bir sıkıntı yaratabilir.Defansdamı problem var yoksa çok mu atak oynuyoruz.
    Hocam defansımız yavaş kalıyor.. Gollerin çoğunu yaptığımız atakların kontrasında yiyoruz. Ofsayt taktiği yapıyoruz, belki buda etkiliyordur. Sezon sonu defansa ve taktiğe el atıcaz. Aslında çok sorun değil bu çünkü güçlü takımların ataklarına savunma ile cevap veremiyoruz ama yakaladığımız ataklarla gol yarışını sürdürüyoruz.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

TAKİPÇİ ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

Merhaba arkadaşlar, öncelikle açmış olduğum bu kariyeri takip ettiğiniz ve yorumlarınız ile destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Sizlerin ilgi ve alakası sürdükçe kariyerimize devam edip hayallerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Şuan kariyerimde 2. sezonumu oynuyorum 1 yaz transfer dönemi 1 de ara transfer dönemi gerçekleştirdik. Bu dönemlerin sonunda yapmış olduğumuz transferlerin yüksek bedelleri dolayısı ile siz değerli takipçilerimizin bedeller noktasında eleştirisini okudum, değerlendirdim ve bu konu ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum...

Arkadaşlar transfer noktasında finansa hakim olmayan bir teknik adam değilim bu oyunda. Fm serilerinde minumum geçirdiğim vakit 500-600 saat civarı ortalama da açtığım kariyerlerde sil baştan kadrolar canlandırdığım finanslar dolayısı ile ne kadar başarılı olduğumu biliyorum... Dışardan bakıldığı zaman yüksek bedelli transferler gibi gözüken durumları değerlendirirken şuna dikkat ediyor musunuz bilmiyorum ama yapmış olduğum kariyer ingiltere kariyeri. Yani dünyanın en zor liginde mücadele ediyorum. FM de adam akıllı transfer politikasını tüm lig takımları ile sürdüren nadir liglerden birindeyim... Her sezon milyar euro'lar sterlinlerin havada uçuştuğu ligdeyim Ve burada yarış çok çetin... Şampiyonlar liginde karşınıza çıktığı zaman "Aman Yandık" diyebileceğiniz 5 takım ile aynı ligde sezonda 2 kere maç yapıyorum ve bu 5 takımın hüküm sürdüğü ligde başarılı olmaya çalışıyorum. Rekabet düzeyinin ne kadar yüksek olduğunun umarım farkındasınızdır... Öncelikle değerlendirmelerinizde bunu baz almanızı isteyeceğim...

SEZON BAŞI İLK 10 DA BİTİRMESİ ÖN GÖRÜLEN 10 TAKIMIN BU SEZON HARCADIĞI TRANSFER ÜCRETİ

1- MAN UTD 49,75 MN STERLİN
    2- CHELSEA 62 MN STERLİN
    3- MAN CİTY 87,25 MN STERLİN
    4- ARSENAL 40 MN STERLİN
    5- LİVERPOOL 56,75 MN STERLİN
    6- TOTTENHAM 27,65 MN STERLİN
    7- EVERTON 17 MN STERLİN
    8- NEWCASTLE 24 MN STERLİN
    9- WEST BROM 9 MN STERLİN
    10- SOUTHAMPTON 27 MN STERLİN

VE BİZ 98 MN STERLİN HARCARKEN 57 MN STERLİN OYUNCU SATIŞINDAN PARA KAZANDIK.

En son yayınladığım lig puan durumuna bakacak olursanız... Yukarıda isimleri yazan takımların lig sıralamasına hakim olabilirsiniz. 2. Ligde bile play off a kalması tahmin edilen takımımızın premier ligde kabuğundan sıyrılması gelecek yıllara uzanacak bir kadro iskeleti kurması uzun vaadede dönüşü olacak yatırımları sağlayarak hem sportif başarılar elde etmesi, hemde bu sportif başarıların ardından gelecek oyuncu satışlarından mevcut harcanan paranın kat ve kat fazlasını kazandırmasını amaçlamamız gayet normal değil midir ?

Eğer ki bonservisler konusunda yaptığınız bu eleştiriler ben ligde ilk 3 içerisinde değil de çok daha alt sıralarda bulunsaydım gerçekten çok haklı olurdunuz... Ancak aşağıda ki hesabı incelerseniz zaten sezon içinde sportif başarıdan kazanacağımız para bu durumu fazlasıyla süspanse edecektir.

LİGİ 3. SIRADA TAMAMLARSAK 20 MN STERLİN PARA ÖDÜLÜ
    GEÇEN SENE CHAMPİONCHİP ŞAMPİYONLUĞUNA 57 MN STERLİN TV YAYINLARI GELMİŞTİ BU YIL KAÇ MİLYON OLUR SİZ HESAPLAYIN...
    ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLARINA KALMA BEDELİ
    ŞAMPİYONLAR LİGİ TV HAKLARI
    FA CUP TUR BEDELLERİ
    CAPİTAL ONE CUP BEDELLERİ VE DAHA DAHİL ETMEDİĞİM BİR ÇOK KALEM...

Sevgili arkadaşlar, çok düşük kadro bedelleri ile bende bu kariyeri sürdürürüm. Ancak bu sene ligde kalmayı, seneye uefa kupalarına katılmayı, sonra ki sene ilk 3 ü , sonra ki sene ancak şampiyonluğu hedefleyebilirim. Yapmış olduğum bu yatırımın karşılığında kariyerimde başarı sağlayamazsam beni eleştirilerin dibine koyabilirsiniz. Ancak sizden ricam diğer ligler ve klüpler ile ingiltere ligini hele ki 2. ligden çıkıp ligde ilk 3 e yerleşmiş bir klübü bir tutmayınız... Rakiplerimizin transfer bütçeleride mevcut kadro yapıları da aynı değil... Yukarıda listelediğim tüm takımların oturmuş kadrosu olmasına rağmen bu transferleri yapıyorken bizim 0 dan kadro kurma isteği ile yapmış olduğumuz bu harcama bence gayet normaldir....

Bu uzun yazımı okuyan, kariyerimizi takip eden duygu ve düşünceleri ile açmış olduğumuz bu başlığa değer katan herkese teşekkür ederim... İyi günler, iyi oyunlar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam Leicester City'in toplam değeri Chelsea deki 2 futbolcunun bonservis ücreti kadar. Benim eleştirim Brumaya 17M Sterlin yaklaşık 25 30 M € para bana göre çok . İngiltere ligi zorlu bir ligdir ama bu oyun takım oyunudur. Daha fazla uzatmayacağım başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Hocam Leicester City'in toplam değeri Chelsea deki 2 futbolcunun bonservis ücreti kadar. Benim eleştirim Brumaya 17M Sterlin yaklaşık 25 30 M € para bana göre çok . İngiltere ligi zorlu bir ligdir ama bu oyun takım oyunudur. Daha fazla uzatmayacağım başarılar

Hocam bruma için yanlış zamanı seçmiş olduğumuzdan belki bu kadar fazla transfer ücreti ödemiş olabiliriz haklısındır. Bilirsin bazı dönemler bazı oyuncular için çok düşük meblalar istenirken bazı dönemler ise faiş fiyat söz konusu olur... Biraz duygusallıkta ağır bastığı ve giden para Galatasaraya gittiği için belki umrumda bile olmamışta olabilir. Ancak Galatasaray ı yönettiğim zamanlar da ki bruma istatistiklerini bildiğim için özellikle oraya brumayı aldım.. En kötü ihtimalle aldığımız paraya okutabileceğimize inanıyorum... Birde ingiltere liginin şöyle bir + sı var oyuncu piyasası gerçekten yüksek. Yani bruma burada form yakalarsa bonservis bedelini 30 MN sterline kadar çıkarabilir. Bu meblaya ulaşması oyuncuyu en az 40-50 MN sterline satmam demek olur aradaki 23-33 MN Sterlin ise kar olur demek istediğim bu...

Ve hiç bir transferi emin ol 1-2 sezonda dönmeyecek para üzerine yapmadım, biraz ilerleyelim anlayacaksın. Yaptığım transferlerin satışından en az 2-3 katı fazla para elde edeceğiz ve gelen para ile transfer showuna kalkacağız Gerçekle, oyun farklı... Taktikle,antrenman ile istediğin kadar debelen dur... Zihinsel özellikleri iyi olan bir kadro kurmadığın sürece ingiltere liginde fm de işin çok zor

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sinser View Post

Hocam bruma için yanlış zamanı seçmiş olduğumuzdan belki bu kadar fazla transfer ücreti ödemiş olabiliriz haklısındır. Bilirsin bazı dönemler bazı oyuncular için çok düşük meblalar istenirken bazı dönemler ise faiş fiyat söz konusu olur... Biraz duygusallıkta ağır bastığı ve giden para Galatasaraya gittiği için belki umrumda bile olmamışta olabilir. Ancak Galatasaray ı yönettiğim zamanlar da ki bruma istatistiklerini bildiğim için özellikle oraya brumayı aldım.. En kötü ihtimalle aldığımız paraya okutabileceğimize inanıyorum... Birde ingiltere liginin şöyle bir + sı var oyuncu piyasası gerçekten yüksek. Yani bruma burada form yakalarsa bonservis bedelini 30 MN sterline kadar çıkarabilir. Bu meblaya ulaşması oyuncuyu en az 40-50 MN sterline satmam demek olur aradaki 23-33 MN Sterlin ise kar olur demek istediğim bu...

Ve hiç bir transferi emin ol 1-2 sezonda dönmeyecek para üzerine yapmadım, biraz ilerleyelim anlayacaksın. Yaptığım transferlerin satışından en az 2-3 katı fazla para elde edeceğiz ve gelen para ile transfer showuna kalkacağız Gerçekle, oyun farklı... Taktikle,antrenman ile istediğin kadar debelen dur... Zihinsel özellikleri iyi olan bir kadro kurmadığın sürece ingiltere liginde fm de işin çok zor
    Şuan Fenerbahçeyle kariyer yapıyorum Fm 2016'da bana İngilterede bir kariyer yaptırıcan

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bu arada sana Leicester City örneğini verdim ve bu olay oyunda olmuyor reelde oluyor

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Şuan Fenerbahçeyle kariyer yapıyorum Fm 2016'da bana İngilterede bir kariyer yaptırıcan
    Hocam daha önce fm 2015 ilk çıktığında SOUTHAMPTON ile bir kariyer yaptım... Transfer ettiğim adamların bedeli düşük,genç ve potansiyelli idi. Sattığım adamlar 30-40 MN sterlin de adamlar ligi ilk 7 içinde dolana dolana bitirdim hep ilk 3 içinde bile bitiremedim hiç (Taktik handikapım da vardı) gerçi. yapılmaz diye bir şey yok yapılır illaki. Ancak benim hedefim seneye şampiyonlar ligi bileti alıp şampiyonlar ligi finaline çıkmak buraya "2 YIL ÖNCE 2. LİGDELERDİ ŞİMDİ ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNDELER" yazmak zamanında bu klübün ve brian clough'un yazdığı gibi

Bu arada sana Leicester City örneğini verdim ve bu olay oyunda olmuyor reelde oluyor

Yalnız hocam Leicester bu şampiyonluğu 5 büyük klübünde ligde kötü olduğu sezonda yakaladı. Başarıyı karalamak istemem. Cesur futbol oynadılar. Raineri'nin ilk yarıyı lider bitirdikten sonra ki röpörtajında söylediği sözler hala kulağımda "Ligde kalmayı garantileyerek sezonluk hedefimie ulaştık" yani onlar zaten hayal bile edemeyeceği bir başarı yakaladılar ama bunun altında yatan sebep formsuz dev klüplerden kaynaklıydı biraz da mesela 50 yıllık Süper Ligde bursa dışında bir anadolu klübü var mı şampiyon olan 4 büyükler formsuz olsa ingilterede ki gibi illa ki başakşehiri konyası şampiyon çıkar o hesap... Benim kariyerimle oradaki durum bir değil bence.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Kaldığımız yerden devam, ilk yarıyı ilk 3 içerisinde tamamladığımız için yönetim bize hedefi yükseltip yükseltmeyeceğimizi sordu bizde şampiyonlar ligine katılacak bir sıralamada olacağımızın sözünü verdik...
    HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ BİLETİ.

FA CUP

Bu defa istediğimiz gibi başlayamadık FA CUP ta deplasmanda kapanan bir takıma karşı ilk golu yiyince net bir pozisyon dahi yakalayamadık ve kupadan çok erken elendik.

24. HAFTA

25. HAFTA

26. HAFTA

27. HAFTA

28. HAFTA

29. HAFTA

30. HAFTA

31. HAFTA

PUAN TABLOSU

Sıralamada 4. lüğe düştük, maç eksikliği olan tottenham avantajlı, Chelsea arayı biraz açmış durumda ama 2 sezonda bir öğrendiğimiz bir şey varsa oda BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEYECEĞİDİR. HEDEF İLK 3

KALAN LİG FİKSTÜRÜMÜZ

BASINDA BİZ

YENİ REGENİMİZ

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

benim leicester örneğim senin parasız başarı gelmez tezini çürütmekti . Sezonun kötülüğü vs bunlar bahane değil takım algısı oturduğu zaman paranın fazla bir önemi olmuyor bunun güzel bir örneğidir. Bir yandan benim senin harcadığın paralara lafım sadece bana bruma ve 1 2 transferin ücretlerinin bana aşırı gelmesiydi bunada açıklık getirdin konu kapanmıştır

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

benim leicester örneğim senin parasız başarı gelmez tezini çürütmekti . Sezonun kötülüğü vs bunlar bahane değil takım algısı oturduğu zaman paranın fazla bir önemi olmuyor bunun güzel bir örneğidir. Bir yandan benim senin harcadığın paralara lafım sadece bana bruma ve 1 2 transferin ücretlerinin bana aşırı gelmesiydi bunada açıklık getirdin konu kapanmıştır

Açıklamalarım umarım sana ters gelmemiştir hocam, istişare, eleştiri ve önerilere açığım ki eleştirini dikkate aldığım için up uzun bir açıklama yapma isteği duydum. Yani fazlası ile dikkate aldım Anlatmak istediğini anlıyorum. Benimde anlatmak istediğim FM deki ingiltere ligi zorluğu umarım ingiltere liginde kariyer yaparsın ve demek istediğimi anlarsın... Sezon sonu oyuncu istatistiklerini (Para harcadıklarımı) koyup bir değerlendirme yapıcağım orada daha anlaşılır olacaktır. Görüşün önerin için teşekkür ederim

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

32. HAFTA

33. HAFTA

34. HAFTA

35. HAFTA

36. HAFTA

PUAN DURUMU

Lig 3. lüğü özellikle 2. devrenin başında aldığımız sonuçlar ve gereksiz beraberlikler yüzünden sıkıntıya girdi ancak hala hedefimize ulaşabiliriz. Hala şampiyonlar ligi biletini EN İYİLER PLAY OFF da başlayacak şekilde alabiliriz... Son 2 hafta oldukça sıkıntılı 2 deplasman maçımız var birisi Chelsea birisi MAN CİTY. MAN CİTY yeni teknik direktör değiştirdi ve hala süpriz takımlara puan kaptırabiliyor... Arsenal maçımız olmamasına rağmen takibini sürdürüyor. Kalan son 2 maçından biri Newcastle deplasmanı onlarında. Şansımız yaver giderse alacağımız 1 puan bile sıralamada kalmamızı sağlayabilir... İkili averaj da arsenale karşı 2-2 beraberlik ve 4-2 lik galibiyetimiz ile öndeyiz.. Lig 3. lüğü için tottenham'ın en az 2 maç kaybetmesi gerekiyor bu çok zor bir ihtimal... Şampiyonlar ligi için son 2 maç bekleyip görelim.

BASINDA BİZ

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İlk 3 zor gibi ama bakalım.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

37. HAFTA

38. HAFTA

PUAN DURUMU

Chelsea ye özel olarak artık kesinlikle bilendim. 36. hafta tottenham'a yenildiği için şampiyonluktan oldular. Beni de lig 3. lüğünden ettiler Son maç çok kritikleşmişti. Chelsea maçında cesur futbolumuzdan ödün vermemiştik ancak yenilmiştik. Son maça daha tedbirli oynayınca kontra ataklarla yakaladığımız fırsatları iyi değerlendirip galip geldik ve şampiyonlar ligi biletini aldık Maç sonunda nottingham kenti şampiyon karşılar gibi karşılamıştı bizi... 20 yıl aradan sonra avrupadaydık.

Artık tüylerimizi diken diken eden o müzik stadımız da çalacaktı... Henüz 2. sezonumuzun bitişinde bu hayalimize çok yakındık... 1 tur maçı, ardından şampiyonlar ligi... ! Bekle bizi avrupa, bekle bizi devler ligi. Nottingham Forest Fc geliyor.. ! Bir rüyayı gerçek yapmaya.

LİG SONU YILIN ÖDÜLLERİNDE BİZ

BRİAN CLOUGH STADYUMU

Duygulanmamak elde değil... Ama başarılarımızdan, ama çok iyi derece de giden finans durumundan ama zaten olacağı varmış bilinmez. Klüp yönetimi yeni bir stadyum yapmaya karar verdi ve bu stadyumun adına efsane menejerlerinin adını
    BRİAN CLOUGH ismini verdi. Kendi ismim yazsa bu kadar mutlu olmam onur duymam... Evimizde oynadığımız her maç aklımızda efsane BRİAN CLOUGH ve onun başarıları olacak... Mabetimizi şampiyonluklarla, başarılarla çoşturacağız.

http://i.hizliresim.com/R316qZ.jpg

http://i.hizliresim.com/pPXYLJ.jpg

Dünyanın en iyi klüplerinden birinden, ispanyol devinden onure eden iş teklifi geldi felsefeleri bile görüşmeden reddettik. Hayallerimize giden yolda bu güzel teklifi feda ettik.

Ardından başkanımıza konuyu açtık ve burada kalmak istediğimizi söyledik. Gerçekten çok mutluydu. Onun verdiği şans açmıştı tüm kapıları. Söz verdiğimiz başarıları sağlamadan gitmek olmazdı ! Teklifimize bonusları eklemeyi ihmal etmedik tabi

TESİS GELİŞMELERİ

SEZON DEĞERLENDİRMESİ

2. sezonumuzu geride bırakırken sezon içi sürekli vurguladığımız 3. lük hedefinden 1 galibiyet yani 3 puan geride 4. sırada tamamlayarak hedeflerimize paralel bir şekilde sezonu tamamladık... Oldukça başarılı bir sezondu özellikle takımımızın henüz sezon başında bu lige yükseldiğini düşününce çok önemli bir başarıya imza attık... Sezon içinde yaptığımız transferlerin %90 ınından verim aldık... Çalışma izni çıkaramadığımız Christian Atsu dışında transferlerimizden memnunum... Siz değerli takipçilerimizde mevcut sezonu görüş ve önerileriniz ile değerlendirirseniz memnun kalırım takip eden herkese teşekkürler iyi günler iyi oyunlar dilerim.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

İlk 3 zor gibi ama bakalım.
    Son 2 deplasmandan 1 i olan Chelsea maçı evimizde olsa dahi şansımız vardı 2 de 2 için. Ama kırılma noktası burada değil Chelsea tottenham arasında 36. haftada oynanan ertelenmiş maçta değişti. Chelsea o maçı alsa ben 3. kendisi şampiyon olacakken. Hem kendini şampiyonluktan etti, hem beni 3. lükten Geçen sezon da finalde elenmiştik hatırlarsan. Chelsea ye karşı özel bir antipati oluştu bende hani 1-0 iken takımı çekmem onlara karşı, 2-0, 3-0, 4-0 için uğraşırım artık... o derece...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligi inanılmaz bir biçimde bitirmişiz ama Şampiyonlar liginde ilk yıl başarı gelmez diye umuyorum.13 milyon Transfer Bütçesi çok az değil mi ?

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri