1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Default 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Forumun son zamanlardaki ölü halini gördükten sonra canlandırmak adına güzel bir konu olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Son 10 maçta hiç görmediğimiz kadar kötü bir Milli Takım var Hırvatistan maçında , bakalım son 20 dk Emre Mor da girdi ne olacak

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Daha farklı kaybedebileceğimiz bir maçtı, şanslıydık açıkcası. Tahminimin çok çok altında bireysel oyuncu performansları ve takım olarak da çok kötüydük. Başta Arda ve Hakan Çalhanoğlu hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim kendi adıma bir de maç içinde şöyle bir şey düşündüm. Sol kanatta Arda,sağda Çalhanoğlu ile başladık; Hakan'ın kanat oyuncusu özelliklerine sahip olduğunu düşünmüyorum ilk yarı her an Volkan Şen'i aradım diyebilirim daha diri oynamak ve sık atak geliştirme adına. Arda ise çok tuhaftır 34-35 yaşındaki bir futbolcu izlenimi verdi bana, doğru düzgün koşu dahi yapamadı, sol kanat bölgesinde hem ağır kaldı hem de oyunun içinde çok yoktu bir kaptan olarak. Aynı zamanda ortasaha kurgusuna biraz kafam takıldı normalde Mehmet Topal'ın önlibero mevkisinde oynaması gerektiğini düşünüyorum fakat 4-2-3-1 formasyonuna uymayabilir Fenerbahçe'de oynadığı bölge ile kıyasla o yüzden Selçuk'un oyun içindeki yerini doğru buluyorum fakat Ozan Tufan'ın kesinlikle Selçuk'un partneri olamayacağı görüşündeyim, hem sezon içerisinde Fenerbahçe'de sürekli hamle oyuncusu olması, büyük maç/turnuva deneyiminin olmaması hem de kötü performansı ile milli takımda da ilk 11 başlamaması gerektiği görüşündeyim. Selçuk'un yanında Oğuzhan'a görev verilebilir önde Çalhanoğlu sağda Volkan Şen ve solda da formda bir Arda ile çok daha güçlü bir ortasaha kurgumuz olur. Yunus Mallı ve her ne kadar maç eksiği olsa da Nuri'yi de deneyebiliriz. Özellikle Yunus hücum bölgesinde kilidi açabilecek oyuncu olabilir ne kadar hazır bilemiyorum ama.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Eskiden olsa şu konu nirvanalara ulaşırdı be

Neyse iki sitem de biz edelim bari...

Arda, Hakan, Selçuk ve Cenk'in oyundan aşırı silindiği bir maç oldu. Her defasında rakipte kalmasına rağmen pas dağıtan olmadığı için durmadan topu şişirdiğimiz bir karşılaşma oldu. Maç başında Cenk diyordum ama maç içinde Burak Yılmaz'ı aradı gözlerim, her ne kadar beğenmesem de rakip savunmayı çok fazla yoruyor. Cenk topla oynayamamanın dışında rakip savunmayı da yoramadı.

Arda varlığını gösteremedi, Hakan Ç. da silikti aslında takım olarak kötüydük ama bu saydığım oyuncular bireysel olarak çok şey beklenen isimler o yüzden onlar çuvallayınca diğerleri göze fazla batmıyor. Caner içinde gördüğüm en kötü oyunuydu sanırım. Ayağında top tutmayı geçtim, her gelen orayı otobana çevirdi.

Savunma yönünden bişey beklemiyoruz ama ofansif de katkı veremeyince rakip bek bindire bindire bir hal oluyor. Arda ve Caner o kanatta olmaz diye düşünüyorum. Bana göre elinde Emre M. ve Volkan Ş. gibi topu aldığında adam geçip, süratle takımı öne çıkaracak birisi varken birisini kanatta değerlendirmelisin. Bunu yapmıyorsan da Hakan'ı falan kanat oynatma direk kanatsız çık, kanatta boşuna hapsediyoruz adamı.

Emre ya da Volkan ikilisinden birisi her maç oynamalı yoksa çıkmakta çok zorlanırız her maç. Maçın 1-0 bitmesi herhalde maç içindeki tek olumlu şey oldu bizim adımıza.

2 maçta umutluyum, 6 puan dahi çıkarabilecek durumumuz olduğuna inanıyorum sadece doğru taktik ve oyuncu seçimleri gerekli.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İşi zora soktuk bence. Bu saatten sonra Hırvatlar bırakmazlar. İspanya'yı mağlup etmek çok zor bir ihtimal.

Gerçekten yenilmek değilde, mücadele etmeyen, basmayan pes eden takım bizleri üzüyor. Fatih Terim, Türker Tozar'a attığı fırçanın onda birini oyunculara atsaydı, o berbat futbola rağmen neredeyse aynı kadroyla İspanya karşısına çıkmasaydı, egolarını bir kenara bırakıp oyuncu seçimini düzgün yapsaydı bunlar olmazdı. İspanyol futbolcuları gerçekten tebrik ediyorum, adamlar maçın son anına kadar sürekli koştular mücadele ettiler canlarını dişlerine takarak gerçek bir milli oyuncu gibi oynadılar. Malesef bizimkiler küme düşmeyi garantilemiş 2. lig takımı gibi oynadılar, bezmiş, bıkmış....
    Burak

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Hagi'nin kazandırdığı UEFA kupası'nın kaymağını yıllardır Adana şalgamı ile yeyip 77 milyonla dalga geçen adamdır Fatih Terim sene 2016 gazla hadi kocumla bu isler olmuyor artik teknik taktik gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Arnavutluk'a helal olsun valla. Primmiş, şöhretmiş hikaye. Dünyanın en iyi kulübünde de oynasan mücadele ediceksin koşacaksın.

Bu motivasyonla Çek Cumhuriyetini yenmemiz baya zor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sonunda kanat oyuncusu denilen adam eksilten top sürebilen hızlı oyuncuların olduğu bir 11 çıkarabildi sahaya.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şimdi şu turnuvayı Portekiz'in kazanmasını geçtim de sanki kupayı kaybetmiş gibi ağlayarak çıkan Ronaldo'nun kahraman ilan edilmeye çalışılmasına sinir oluyorum.

Eder yoktan var etti golü,gerçekten güzel bir goldü.Maçın başında Fransa'yı tutuyordum,Ronaldo sakatlandıktan sonra Portekiz'i tutmaya başladım çünkü gerçek bir takım gibiler,Ronaldo hariç,o kafasına göre takılıyor.

Ronaldo'nun sakatlanması bence çok iyi oldu,takım uyumu üst düzeydi Portekiz'de,Ronaldo sahada dursaydı bu olacak mıydı ? Kesinlikle olmayacaktı.Net konuşuyorum,Ronaldo'nun sakatlanması kupayı Portekiz'e getirdi.

Neyse bu kadar Ronaldo antipatikliği yeter ama haklı yönlerim var,özellikle kalınla belirttiğim kısım
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri