1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Mutluluk Fenerbahçe'de Olmaktır | 2.Sezon | Hedef ŞL !

Default Mutluluk Fenerbahçe'de Olmaktır | 2.Sezon | Hedef ŞL !

Herkese Merhabalar

Uzun süredir avrupadaki başarı hasretimizi gidermek için takımın başına geçiyorum.Umarım uzun soluklu bir kariyer olur.

İlk sezon avrupadan bir beklentim yok fakat ligde şampiyonluk mücadelesi verecegiz.Takımdaki yüksek gereksiz maaş alan oyuncularla yolları ayırıp genç yetenekleri takımımıza katacagız.Gelecek sezonlar basamak basamak avrupanın zirvesine tırmanacagız !

AÇILIN ULAN FENER GELİYOR !
    Last edited by Carrasco7 : 14.Haziran.2016 at 17:01

Onaylanmıştır.Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Fenerin ülke standartları baz alındığında, katıldığı organizasyonlar da başarısız olduğu söylenemez aslında hocam Ama hedefi şampiyonlar ligi şampiyonluğu olarak belirledi isen o başka. Güncel kadro ile bence fener avrupa da ilk sezonda iş yapar ama tabiki bekleyip göreceğiz. Başarılar dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar Hocam.

HAZIRLIK MAÇLARI

Hazırlık maçları pek iyi geçmedi.Takımda hala bir taktige karar vermiş degilim.Takım hala birbirine alışmadıgından oyun içi kopukluklar oluyor.Yakın zamanda bunu aşacagımıza inanıyorum.Diego ile yollarımızı ayıracagız.

BOMBA HABER !

Can yönetime takıma bir Türk forvet dahil etmelerini söyledikten sonra 'Cenk Tosun' ve 'Mevlüt Erdinç' için girişimler başladı.

Sözleşmelerinin bitmesine 1 sezon kalan 'Caner Erkin, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal' ile yeni sözleşme görüşmelerine başlandı.

Diego'nun peşinde Antalyaspor ve Benfica oldugu konuşuluyor. Güzel bir paraya geldiginde yönetim onu takımda tutmak istemiyor.

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME RAKİBİMİZ

Rakibimiz Shakhtar Donetsk !

Bu karşılaşma için pek birşey demiyorum, hazırlık maçları ortada.

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Fenerin ülke standartları baz alındığında, katıldığı organizasyonlar da başarısız olduğu söylenemez aslında hocam Ama hedefi şampiyonlar ligi şampiyonluğu olarak belirledi isen o başka. Güncel kadro ile bence fener avrupa da ilk sezonda iş yapar ama tabiki bekleyip göreceğiz. Başarılar dilerim
    Ülke standartlarımıza baktıgımda avrupada takımlarımızın daha başarılı olması gerektigini düşünüyorum aslında. Bende bu yüzden Fenerin başına geçtim. İlk sezon ŞL'den pek umudum yok fakat şuanki kadromuz AL için yeterde artar bile. Teşekkürler.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar Hocam.
    Teşekkürler.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar..

GOOD BY ŞL :\

Shakhtar karşısında kötü performansımızla elendik. İlk maç gerçekten kötü oynadık, zaten olumsuz bir hazırlık dönemi geçirdigimizden
    elenmemizi bekliyordum açıkcası.İkinci maç evimizde 1-0 galip gelsekte bu yeterli olmadı.,

AVRUPA LİGİ PLAYOFF RAKİBİMİZ

H.Be'er-Sheva

Zorlanmadan geçebilecegimiz bir takım.

Agustos

Bu ay 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik aldık. Şuanlık iyi gidiyoruz, şans eseri Gençlerbirligi ile berabere kaldık. AL 2.maçında rotasyon yapmasaydık o iki golüde yemezdik ama önemi yok.

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar..
    Teşekkürler..

AVRUPA LİGİ GRUPLAR

BASIN AÇIKLAMASI

Adeta lokum gibi gruba düşdük. Bizi ŞL'den dışarı iten Shakhtar'ında grubumuzda olması çok iyi. Onlara agır yara verecegiz !

ŞOK HABERLER !

Cenk Tosun €3.25 milyonu peşin €2 milyonu 48 ay taksit olmak üzere Fenerbahçede !

Diego €7.5MN karşılıgında Southampton'a transfer oldu !

Bruno Alves €275B karşılıgında Braga'ya transfer oldu !

EYLÜL

EKİM

KASIM

ARALIK

AVRUPA LİGİ MAÇLARI

AL 1.ELEME RAKİBİMİZ

TÜRKİYE KUPASI GRUP MAÇLARI

LİG SIRALAMASI

BASIN TOPLANTISI

Uzun süredir takımın gidişatı hakkında basın toplantısı yapmamıştım. Lig olsun avrupa olsun türkiye kupası olsun emin adımlarla ilerliyoruz.Takım müthiş bir baglılık gösterdi.Soyunma odasındaki hava çok iyi.Şuan ligde en yakın rakibimize 7 puan fark attık.AL 1.Eleme rakibimiz CSKA'yı ezip geçecegiz merak etmeyiniz.Taraftarlarımız merak etmesinler bu takım seneye ŞL'de muhteşem bir performans gösterecekler.Beni dinleyen bütün basın mensubu arkadaşlara teşekkürler, iyi günler.

ŞOK TRANSFER !

Real Sociedad oyuncusu Ruben Pardo €7.5MN peşin €3.75MN 48 ay taksit olmak üzere Fenerbahçe'de !

RUBEN PARDO

CENK TOSUN

ŞOK ÜSTÜNE ŞOK !

Josef De Souza €5 MN karşılıgında Wolfsburg'da !

2.DEVRE

Lig ve Türkiye kupasında şampiyon olduk.

LİG SIRALAMASI

LİG İNCELEMESİ

İlk sezonu hızlı geçmemin amacı 2.sezon hedeflerime odaklanmaktı. Şimdiki sezonu daha ayrıntılı paylaşacagım. Güncelleme birazdan.

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

4 Maçta 1 galibiyet alsakta hazırlık dönemi fena degildi.

TRANSFERLERİMİZ

Kiralık oyuncularımız geri dönünce zorunlu olarak 1 kaleci 1 stoper transferi dogmuştu zaten. Bu açıklarımızı Subotic ve Romero ile kapattık. Ahmet Çalık'ı alma nedenim rotasyon olarak kullanmak hemde hedefimiz ŞL oldugundan 3 stoper sıkıntı yaratabilir diye düşündüm.Lazar Markovic'de Liverpool'a geri döndügünden onu aratmayak biri lazımdı. Bu kişi Pione Sisto oldu , normalde bu adamı daha ilk sezonda Dortmund, West Ham tarzı takımlar alırdı fakat şans işte daha bir yere transfer olmamıştı. Kerim Koyunlu hem ne kadar gelişebilecegini takip etmek hemde rotasyon için takımımıza kattık.

Daha 5 dkdan gol gelince birde üstüne Hasan Ali daha ilk yarıda kendini attırınca uzatmalara gidicegini anlamıştım.İkinci yarı oyun bizim alehimizede olsa son dakikalarda Ahmet Çalık'ın kendi kalemize attıgı golle yıkıldı.Uzatmalardada ses çıkmayınca penaltılara uzayan maçta, penalta özürlülügümüz tutarak 5 penaltıda 3'ünü dışarı atarak kupayı Aykut Kocaman'a hediye etmiş olduk.

Fena gruba düşmedik aslında.Geçen sezon eleme turlarında CSKA'yı saf dışı bırakmıştık.Viktoria Plzen zaten gruplardan çıkamamıştı. Tahminim liderlige Man UTD ile çekişiriz.

Başarılar hocam takipteyim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrikler.Transferler güzel ama çok para harcamışız.Ocak ayında sözleşmesi bitecek genç oyuncuları alıp geliştirmeni öneririm.Şampiyonlar ligi grubu kolay çıkabiliriz.

1.HAFTA

Sisto ilk maçına göre çok iyiydi.İlk yarı ve ikinci yarı degişik taktiklerle oynayarak kabiliyetlerimizi test ettik bu maç.

2.HAFTA

Sisto bu haftada kaldıgı yerden devam etti.2 gol 1 asist ile oynayarak yıldızlaştı maçta.Geçen hafta oldugu gibi ikinci yarı taktigimizi degiştirdik.

1.MAÇ

Takım çok düzensiz oynasada Nani'nin golünde güzel bir takım oyunu örnegi gösterdi.Topa sahip olmalar eşit olsada maç boyunca baskılı oynayan taraf bizdik.

3.HAFTA

Şanslı bir beraberlik. Maç boyunca Eskişehirspor daha çok kazanmayı isteyen taraftı. Son dakikada Van Persie'nin kafa golü bizi sevindirdi.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri