Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 130 arası toplam 130 sonuç

Konu: Uefa Tamam, Hedef Şampiyonlar Ligi - Galatasaray 4.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Takımlar gibi hakemde bitikmiş 3.6 ney yav
    Valla ben de sen söyleyince fark ettim Futbolun katili Türk hakemleri

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Süper Lig 2.Hafta

Şampiyonlar Ligi maçı öncesi Gaziantepspor deplasmanına giden Galatasaray, maçı yeni transferlerinin katkılarıyla 1-0 kazanarak 3 puanı kazandı. Atila Turan'ın asistinde Escobar meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu ve Galatasaray zorlu deplasmandan 3 puanla ayrılarak moral depoladı.

Galibiyet golünü getiren, gelecekte kendisinden çok şey beklediğimiz, Pablo Escobar'ın amca çocuğu olan Ivan Escobar'ın profili

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Escobarın Profili iyiymiş Dikkat et kötü yola düşmesin

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Escobarın Profili iyiymiş Dikkat et kötü yola düşmesin
    Bu saç stiline sahip olup kötü yola düşmeyen kişi sayısı çok az hocam O yüzden maaşını az veriyorum, kendini geçindirsin yeter fazla para girmesin cebine

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

ASLAN 3 PUANLA MERHABA DEDİ

Geçtiğimiz haftasonu Gaziantep'i yenerek ligde 3 puanla tanışan Galatasaray, Şampiyonlar Liginde de grubun zayıf takımı Gent ile yaptığı mücadeleyi 2-0 gibi net bir skorla kazanarak, galibiyet ile başladı. Maçın yıldızı ise 2 gol birden kaydeden Johannes Eggestein oldu.

Grubun diğer karşılaşmasını ise Juventus, 1-0 geriden gelerek PSG'yi mağlup etti.

Hocam ŞL grubunda Juventus çok dişli o yuzden onlarla olan maçlar zor olacak. Onun disinda PSG ile olan maçlar devam edeni belirler Gent zaten tırt

7. Default

Selam hocam yine ben

Birkaç ricam olacak senden Gözlemcileri görevlendirirken hangi niteliklerde görevlendiriyorsun? En çok hangi bölgelere gönderiyorsun bana örnek 1-2 ekran görüntüsü paylaşabilirsen çok sevinirim.

Harikasın hocam
    Hele hele 2018 de borçları bitirmek.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Teşekkürler arkadaşlar
    10 günlük bir internet sıkıntısı yaşadım, sonunda bugün düzeldi. Bu on günlük süreçte ben ara ara oynamaya devam ettim tabi Gruplardan çıkamadık, yine gittik Uefa'yı aldık, ligi aldık iki süper kupaları da aldık İsterseniz güncellemelere devam edeyim ( Geçmişten şuana kadar olanlar dahil ) isterseniz de kapatalım kariyeri, neticede arz-talep dengesi biraz sarsılmış burada

10. Default

Ben takip ediyorum devam etmeni isterim ama sen bilirsin tabii

Ben de iki sezon bitirdim ama sizin yaptığınız gibi kupa alamadım ve doğru düzgün adam alamadım ilk sezon zaten transfer bütçesi yoktu o yüzden adam alamadım sezon sonu da düzgün adam alamadım istediklerimin hepsi deli fiyat istedi bakalım ne olacak.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri