1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: AKDENİZ ASLANLARI EFSANE OLMAYA GELİYOR | Kahramanmaraşspor - Sezon 1

Default AKDENİZ ASLANLARI EFSANE OLMAYA GELİYOR | Kahramanmaraşspor - Sezon 1

YA ALLAH YA BİSMİLLAH

Kahramanmaraşspor teknik direktör olarak Kaan Yardımcıoğlu ile anlaştığını duyurdu.

Umarım güzel bir kariyer olur, ilk hedef PTT ve sonra Süper Lig ! HAYDİ AKDENİZ'İN ASLANLARI !

( Şehrimizin Kanalı )

Kaan Yardımcıoğlu yaptığımız röportajda çok istekli ve kararlı görünüyordu. Genç teknik adam, Kahramanmaraşspor'un hak ettiği yere gelebilmesi için sonuna kadar mücadele edeceğini belirtti.
    Açık Olan Ülkeler :

Açık Olan Ligler :

Profilimiz :

Takımımızın Müzesi : ( Genişleyecek burası inşallah )

Mabed :

Tesislerimiz :

Hazırlık Maçlarımız :

Maçlardan önce bir yorum yapmak gerekirse ; Galatasaray'ın hazırlık maçı isteğini kabul etmesine biraz şaşırdım, sırf gelir elde etmek için ve kondisyon kazanmak için onları seçtim ve gönderdim, kabul ettiler . Adana Demirspor maçına kadar transferler biraz daha oturabilir belki ve daha ciddi bir maç olacağını düşünüyorum. Sonra Kayseri Erciyesspor maçı var bu maça da çok ağırlığımızı koyamayabiliriz ama hem kondisyon hem gelir hem de o zaman kadar aldığımız yeni oyuncuları tanımak için güzel bir fırsat olacaktır. Kahramanmaraş Belediye, kardeş takım gibi bir bağlantımız bulunduğu için onlarla ayarladım, hem de şu 3 zorlu maçtan sonra rahatlarız, galibiyet alırız herhalde. Körfez İskenderunspor'sa 3. Lig'de olmalarına rağmen bazı 2. Lig takımlarından bile daha iyi bir kadroları var, onlara karşıda kendimizi sınayacağız bakalım neler olacak. Sivas Belediye 3. Ligde yine onlarda, moral açısından lige doğru kendimizi hazırlamamız için doğru bir maç seçimi bence . Gölbaşıspor hazırlık maçı vardı bende uygun gördüm, tarihini değiştirdim. Ve son hazırlık maçımızda da Körfez İskenderunspor gibi 3. Lig'de olup yine de kaliteli bir kadrosu olan Niğde Belediye ile karşılacağız, sezon öncesi hazırlıkta son maçta böyle bir takımla karşılaşmanın doğru olacağını düşündüm.

Söyleyeceklerim bu kadar umarım başarılı bir kariyer olur ve hedeflerimize en kısa sürede ulaşırız...

BAŞARILAR AKDENİZ ASLANLARI

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar. Sana tavsiyem paylaşımları ortalayarak yapman daha güzel bir görüntü çıkıyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler.
    Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar. Sana tavsiyem paylaşımları ortalayarak yapman daha güzel bir görüntü çıkıyor.
    Teşekkürler, önerini dikkate alacağım.

.
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar
    Teşekkürler.
    BAŞLAMADAN SÖYLEYEYİM TRANSFER ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

BAŞLAYALIM...

Ayağımın tozuyla hemen oyunculara bir göz attım bu sene kullanacağımız tek taktik olan bu taktiği oluşturdum.

Görüldüğü gibi ofansif orta saha merkez hiç yok 21 ve 19 yaş altında bile yok o yönden bir sıkıntımız var yani o bölgeye transfer yapacağız. Yönetimi üst sıralar da bitirmeyi vaat ettim ve bu yüzden şampiyon olması beklenen takımlara baktım. Gerçekten oyuncularının değerleri çok yüksek fakat özellik bakımından dağlar kadar fark göremedim yani bu sezon akıllı transferlerle iyi yerlere ulaşabiliriz.

Oyuncularımla bir toplantı yaptım ve hedefimizi belirttim, çok iyi karşıladılar ve moralleri yükseldi ara ara takım konuşmalarını yapacağım.

TEKNİK EKİP TRANSFERLERİMİZ :

Veysel Ocak Kahramanmaraşspor'da. Veysel Ocak ile 1 yıllığına gözlemci olarak anlaşılmıştır.

Tekin Canbirdi Kahramanmaraşspor'da. Tekin Canbirdi ile 2 yıllığına baş fizyoterapist olarak anlaşılmıştır.

Zafer Özbey Kahramanmaraşspor'da. Zafer Özbey ile fizyoterapist olarak 1 yıllığına anlaşma sağlanmıştır.

Mikail Kuloğlu Kahramanmaraşspor'da. Mikail Kuloğlu ile kondisyon antrenörü olarak 2 yıllığına anlaşılmıştır.

Hakan Ertürk Kahramanmaraşspor'da. Hakan Ertürk ile gözlemci olarak 1 yıllığına anlaşma sağlandı.

Ercan Aslankeser Kahramanmaraşspor'da. Ercan Aslankeser ile 1 sezonluğuna futbol direktörü olarak anlaşılmıştır.

Orçun Keş Karamanmaraşspor'da. Orçun Keş ile 1 yıllığına gözlemci olarak anlaşılmıştır.

Kemal Batmaz Kahramanmaraşspor'da. Kemal Batmaz ile 2 yıllığına asistan menajer olarak anlaşılmıştır.

Tahir Karapınar Kahramanmaraşspor'da. Tahir Karapınar ile 3 yıllığına antrenör olarak anlaşma sağlanmıştır.

Bence teknik ekip transferlerim şuan ki durumumuza göre gayet iyi özellikle Tahir Karapınar çok iyi bir antrenör.

OYUNCU TRANSFERLERİMİZ :

Volkan Özer Kahramanmaraşspor'da. Oyuncuyla 2 yıllığına anlaşılmıştır.

Taner Maden Kahramanmaraşspor'da. Oyuncu 1 yıllığına kiralanmıştır.

Savaş Polat Kahramanmaraşspor'da. Oyuncunun kulübüyle 1 yıllık kiralık anlaşması yapılmıştır.

İsmail Budak Kahramanmaraşspor'da. Oyuncuyla 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

DEVAMI SONRAKİ POSTTA

Last edited by kaan_yrd : 11.Temmuz.2016 at 20:47

Uğur Mustafa Türk Kahramanmaraşspor'da. Oyuncunun kulübüyle 1 yıllık kiralık anlaşma sağlanmıştır.

Furkan Kurban Kahramanmaraşspor'da. Oyuncunun takımıyla 1 yıllık kira anlaşması yapıldı.

Ramazan Civelek Kahramanmaraşspor'da. Oyuncunun kulübüyle 1 yıllık kira anlaşmasına varıldı.

Veysel Sapan Kahramanmaraşspor'da. Oyuncunun kulübüyle 1 yıllık kira anlaşması yapıldı.

İsmet Gökseloğlu Kahramanmaraşspor'da. Oyuncuyla 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Bence gayet iyi oldu. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum şimdi maça geçelim.

Bu maç kondisyon kazanmamız içindi tabi Galatasaray da olunca gelirimizde oldu. 3 gol yememize rağmen defansımız gerçekten harika işler yaptı. Yenen 3 golde de oyuncuların bireysel yeteneğinin katkısı var. 3. bölgedeki oyuncuları çok izleyemedim çünkü atak yapamadık neredeyse.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

hem hücum anlayışı hem geride defans bence taktik üzerine çalışman lazım

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri