Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 175 sonuç

Konu: Hedef Ligde 5. Yıldız Avrupa 'da Finaller.. [GalatasaraySK & Türkiye-3.Sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Default Hedef Ligde 5. Yıldız Avrupa 'da Finaller.. [GalatasaraySK & Türkiye-3.Sezon]

Ön siparişten aldığım FM 2017 Öncesi Artık yavaş yavaş gerileme dönemi yaşadığımız Football Manager 2016 yı bilgisayardan silmeden önce son bir tat son bir lezzet almayı düşündüğüm kariyeri sizlerle paylaşıyorum..

- Kariyerdeki En önemli nokta olarak...-

Genç tanınmamış veya tanınmış fazla pahalıya mal olmayacak mütevazi bir kadro ile başarıya koşmayı deneyecegim..
    Bunun için Türkiye Süper Ligi üzerinden oynamak daha mantıklı gelmekle beraber takım olarak Tuttuğum takım olan Galatasaray'ı uygun bir hedef olarak belirledim.

-Yenilmez Arma-

-Profilim-

Açılan Ligler

Oyuna ilk etapta 92.000 oyunculu database ile başlıyoruz.

-Klüp Tarihçemiz -

Forum kurallarını okudum & Kabul ediyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim .. Erdal Rakip'i ne yap ne et al derim. Müthiş asist yapıyor. Yanına da Oscar Lewicki'i alırsan tadından yenmez . . Selçuk ve Sneijder gibi yüksek maaş alan topçuları da yollarsan mali açıdan çok rahatlıyor takım

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar Hocam uzun soluklu olması dileğiyle
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Başarılar hocam senin kariyerini takip etmek güzel oluyor 17'ye kadar sürsün

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim .. Erdal Rakip'i ne yap ne et al derim. Müthiş asist yapıyor. Yanına da Oscar Lewicki'i alırsan tadından yenmez . . Selçuk ve Sneijder gibi yüksek maaş alan topçuları da yollarsan mali açıdan çok rahatlıyor takım
    Teşekkür ederim kardeşim. ama erdal rakip yabancı statüsünde oldugu için almayı düşünmüyorum. onun yerine daha potansiyelli elemanlar alacaz.

Başarılar Hocam uzun soluklu olması dileğiyle
    Teşekkür ederim alihikmet kardeşim.

Başarılar hocam senin kariyerini takip etmek güzel oluyor 17'ye kadar sürsün
    Teşekkür ederim kardeşim.

Gelişmeler birazdan geliyo arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transfer dosyamız.

İlk etapta düşük maliyetli potansiyelli genclere saldırdık.. Daha sonra uçuk ücretlerle oynayan ve üst düzey oynamayan oyuncuları elimizden cıkardık. ve sattıgımız oyunculardan kazandıgımız gelirler ve maaş bütcesinde olusan 20 milyon euro boşlugu iyi degerlendirerek hem cok yönlü hemde cok akılcı bir kadro kurduk

Transferlerimiz.

Cengiz Ünder AMRLC

Bonservisine bonuslarla birlikte ödeyecegimiz para

Ebenezer Ofori. D-MLC

Sol bek ve orta alanda iyi verim veren ucuz elemanlarımızdan birisi. seneye fahiş fiyata satıp yüksek kar saglayabilecegimiz bir isim.

Klübüne ödeyecegimiz bonservis bedeli

Horald Preciado. ST

Podolski gibi bir bitirici oyuncumuz varken umut buluta verilen parayı da düşününce cok akıllıca bir hamle oldugunu düşünüyorum.. Hem ilerisi için hemde rotasyon için mükemmel bir oyuncu olacagını düşünüyorum.

Klübüne ödeyecegimiz bonservis bedeli.

Miha Zajc. AMC

Sneijder i istedigimiz fiyata satamayışımız sonrası kadroda tutma kararı aldıktan sonra cok cüzi bedelle kadroya dahil ettigimiz oyuncu 2 yıl sonrasında sneijder den daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Klübüne ödeyecegimiz bonservis bedeli

Jonathan Fernandes Reis - D-MC

Selcuk inanın gidişi ile onun 5 te 1 sözleşme fiyatına denk gelecek şekilde kadroya dahil ettigimiz Reis bu sene geminin en agır yükünü cekecek ve ilerleyen yıllarda aldıgımızın en az 10 katına satarız gibime geliyo.

Klübüne ödenecek bonservis bedeli

Wanderson Ferreira Valdivia. AMRL

Ofansif bölgenin solunda oynatacagımız kaliteli oyuncu olmadıgından cok uygun bedele takımından kopardıgımız valdivia dan beklentim cok büyük olmakla beraber ilerisi icin atılmış büyük bir adım olarak görüyorum bu transferi

Çaglar Söyüncü. DC

Defansta yabancı oyuncu kullanmayı minimumda tutmayı hedefledigimden ilerisi için potansiyelini yeterli gördügüm cagları kadroya dahil ettik

Samed Kılıç. A-MC

Gelecegin platinisi diye lanse edilen yerli olarak yedekten oyuna alabilecegimiz kalitede oldugunu düşündügüm için kadroya dahil ettik ilerisi için iyi yatırım olur

Evren Korkmaz. DRC

Sag bekte Linnesin alternatifi olmadıgı için amatör sözleşmeye sahip evreni bedelsiz olarak kadroya dahil ettik

David Barbona. D-A-MLC

oyuncu gelecek adına önemli bir başka proje oyuncumuz olacak.. Takımda güvendigim oyuncuların başında yer alacak..

Giden oyuncular

Umut bulut , Hamit altıntop , Olcan Adin, Umut Gündogan'ın sözleşmelerini karşılıklı anlaşmaya vararak fesih yoluna giderek 7 milyon euro civarı kar elde ettigimiz düşünüyorum sadece fesih bedelleri olarak oyuncuların toplamına 3 milyon euro civarı kar elde ettik öte yandan bedelsiz ve bedelli giden diger oyuncularıda hesaba katarsak eğer cok verimli ve akılcı bir transfer dönemi geçirmeyi başardık

Teknik heyetimizde de Köklü degişiklik yaptık..

İyi ninde iyisi denilebilecek ekip kurduk.. Önümüzdeki sezon daha iyi personel ler klübüme gelmeyi isterse eğer degişiklikler olabilir.

Klübün Mali Yapısı şu şekilde oldu

Maaş Bütcesi konusunda cok büyük tasarrufumuz oldu.. Bu önümüzdeki 3 sezon için düşük maaş fakat iyi oyuncularımızın olması anlamına geliyor.

Last edited by MoNToLiVo_ : 01.Eylül.2016 at 03:10

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Tff Süper Kupa Finali

Baskılı ve etkili oynadıgımız macın 90 dakikasında skor üretemedik fakat uzatmada atılan karşılıklı goller maçı uzatmaya taşısa da muslera gibi yıkılmaz kalemiz olunca kupaya uzanan taraf olmayı bildik.

Sportoto Süper Lig

1. Hafta

Sezonu kendi sahamızda Rizespor karsısında açtık. gayet iyi oynayarak güzel ve zevkli bir galibiyet cıkardık

2. Hafta

Kasımpasanın fişini ilk yarıda cektik fakat 2. yarı rehavete kapılınca tek farklı galibiyet alarak 2. de 2 yapmayı bildik

3. Hafta

Trabzonspora neredeyse 90 dakika nefes aldırmadık fakat oyuncuların alışma süreci yüzünden bir türlü meşin yuvarlagı filelerle buluşturamadık. tam maç beraberlikle bitecek diye düşündügümüz dakika da linnes sahneye çıktı ve 3 puanı getirdi

Ligde 4. Hafta

zorlu es es macından şansımızında yardımıyla 3 puanı aldık kayıpsız devam ettik yolumuza

Şampiyonlar Ligi Kuraları

Ölüm Grubuna düştük diyebilirim.

Gruptaki tek hedefimiz avrupa ligi olacak ..

Şampiyonlar Ligi 1. Maç

Erken gol yesekte 10 kişi kalana kadar maça hükmettik. fakat 10 kişi kalınca taktik dengemiz bozulunca farklı yenilgi kaçınılmaz oldu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

5. Hafta

Ezici ve zevkli bir futbolla galibiyeti söküp almayı bildik. Lige 5.te 5 ile başladık..

Oluşan Puan durumu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Yönetimle görüşmelerimiz sonucunda alt yapı tesislerimizde iyileştirme yapma kararı aldık

Sportoto Süper Lig

6. hafta

Rehavete kapıldıgımız maçta konyaspor bizi cok zorladı fakat muslera yine ön plana cıkarak kalesini gole kapatınca 3 puan bizim oldu

Maç Sonrasında Maçta sakatlanan Kolombiyalı forvetimizi 6 hafta lıgına kaybettik. Podolski bir buçuk ay alternatifsiz kalacak.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Güzel transferler hocam. Genelde cengiz Ünderle 2 sezon oynadım 3. sezon çin ekiplerine 10M-15M dolar arası hep gitti
    Lige güzel başlamışız. ooo Şl bak resmen öldürücü grup kim yanacak kim 3. olacak kimler çıkacak merakla bekliyorum.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    06

Transferler güzel gibi. Fernandes'ten ben pek verim alamamıştım bakalım sende neler yapacak. Kullandığın temayı öğrenebilir miyim hocam ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Güzel transferler hocam. Genelde cengiz Ünderle 2 sezon oynadım 3. sezon çin ekiplerine 10M-15M dolar arası hep gitti
    Lige güzel başlamışız. ooo Şl bak resmen öldürücü grup kim yanacak kim 3. olacak kimler çıkacak merakla bekliyorum.
    Teşekkür ederim.Şöyle bir şey var oyunda random Pa lı oldugu için cengiz degişken bir oyuncu sabit pa sı olmadıgı için degişken 160 pa görünüyo bu oyunumda en az 50 milyon euro ya satarız gibime geliyo.

Transferler güzel gibi. Fernandes'ten ben pek verim alamamıştım bakalım sende neler yapacak. Kullandığın temayı öğrenebilir miyim hocam ?
    Teşekkür ederim. Fernandes bence orta alanda çag atlatacak bize.. takım henüz oturmadı.. oturunca en az 3 gollü maçlarımız olur diye düşünüyorum. Tema ya gelince Vitrex16.2.2 kullanıyorum kardeşim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sakatlık Sıkıntılarımızla baş edemiyoruz..

En iyi fizyoterapi ekini kurmamıza ragmen antrenman sahamızın kötü oluşundan dolayı antrenmanda cok sakat vermeye başlayacak gibiyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Şampiyonlar Ligi

2. Maç

Bayern i topla oynatarak yormayı amaclıyorduk. nitekim ilk 20 dakikalık dilimde istedigimizi aldık.. fakat maçın sonuna dogru tempoyu arttırdıkça son bölümlerde çok aşırı baskı yedik. 1 puana razı olduk

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig 7. Hafta

İyi oyunla 3 puanı daha hanemize yazdırdık. 7 de 7 yaptık.. kayıpsız yolumuza devam ediyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

8. Hafta

İte kak'a aldıgımız 3 puan oldu. takım taktige halen bir türlü alışamadı. antrenman metodunu degiştirdim bu mactan sonra bakalım nasıl etki edecek.

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Hocam ligte baya rahat gideceksin gibi ŞL'de neler yapacaksın bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Hocam ligte baya rahat gideceksin gibi ŞL'de neler yapacaksın bakalım
    teşekkür ederim kardeşim. ŞL de tamamen bizim formumuza baglı olan bir durum oyuncular form tutarsa eger mükemmel sonuclar alabiliriz sneijder son 3 mactır sakat en az 4 mac daha olmayacak onun icin kısır geciyo maclarımız. kilidi acacak oyuncularım yetersiz kalıyo..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Şampiyonlar Ligi

3. Maç

Paramparça olmuş bir dinamo düşünün.. Grupta işleri karıştırdık. 1 galibiyet 1 beraberlige üst tura cıkarız diye tahmin ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

9. Hafta

Ezeli rakibimizi evimizde hezimete ugrattık fakat oynadıgımız futbol vasatın altında kaldı.. Valdivia 3 asistle gecenin yıldızı olurken Sinan gümüş carole Linnes Ve Fernandesin cok etkili oyunu skor yapmamızda en büyük etkendi

9 da 9 yaparak ligde kayıpsız devam ediyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Ziraat Türkiye Kupası

Grubumuz belli oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar kardeşim. Transferler güzel.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam öncelikle başarılar.Ligde efsane gidiyoruz.Transferlerde çok iyi.Şl dende umutluyum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Başarılar kardeşim. Transferler güzel.
    Teşekkür ederim ümit

Hocam öncelikle başarılar.Ligde efsane gidiyoruz.Transferlerde çok iyi.Şl dende umutluyum.
    Teşekkür ederim kardeşim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

10. Hafta

Çok kritik 3 puanı hanemize yazdırmayı başardık. Lige mükemmel ötesi başlangıç yaptık

Avrupa Şampiyonlar Ligi

4. Maç

Grup resmen karıştı. Bayern den kopardıgımız 1 puan sonrası 1 galibiyet 1 beraberlik yeter diye hesaplıyorduk fakat atletico ile bayern in Beraberlikleri bütün işi bozdu. cok kritik 2 maça daha cıkacagız anlamına geliyor bu. en az 1 galibiyet sart oldu cıkabilmek için

Sportoto Süper Lig 'de Puan Durumu

Lige rüya gibi bir başlangıç yaparken ilk 10 haftada sadece 2. hafta macında kasımpasadan 2 gol yemiş olmamız iyi bir durum.
    takım olarak zorlayan gol yemeyen ve maçları domine eden kısacası özlenen galatasarayı geri getirmiş olduk bir nebze.

İlk 10 haftanın sonucunca oyuncu performanslarımız

Sneijderin yoklugunda sorumluluk alan isim olarak Podolski ön plana cıktı.. Onun Dısında Valdivia ve sinan gümüş ile birlikte Linnes Ofori Muslera ve Fernandes'inde katkıları üst düzey oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

11. Hafta

Başakşehir yine kendine yakışanı yaptı.. bir türlü gol bulamadık puanları paylaştık

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transfer Dosyası

Galatasaray sürpriz transferle gündeme bomba gibi düştü.

Norveç te yılın takımına seçilen 18 yaşındaki forvet oyuncusu ile anlaşmaya vardık.. Svender klübümüzden yıllık 350 bin euro garanti para kazanacak.

Oyuncunun Kübüne ödenecek bonservis bedeli şöyle

Marius Lundemo

Norveç te yılın takımına secilen bir baska isim olan orta alan mevkisinde oynayan lundemo ile sezon sonunda geçerli olmak üzere anlaştık.

Oyuncunun klübüne ödeyecegimiz bonservis bedeli

Ramy Bensebaini

Klübüyle amatör sözleşmesi bulunan Ramy ile sezon sonunda bedelsiz olarak sözleşme imzalayacağız.

Akıllıca hamleler yapmaya devam ediyoruz. bu oyuncuları takıma katıldıktan sonra gelişimlerini tamamlayınca baya iyi fiyatlara satarız diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Linnes Norveçte yılın oyuncusu seçilerek beklentilerimizi boşa çıkarmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

12. Hafta

İki farklı devrede iki farklı takım gibi oynadık ilk yarı facia gibi maç oldu bizim için beşiktaş farka da gidebilirdi fakat muslera yine ön plana cıktı 2. yarı ise resmen beşiktaşı paramparça ettik oyunumuzla fakat 2. golü bulamayınca beraberlige seviniyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Avrupa Şampiyonlar Ligi

5. Maç

Gerçekleri tarih tarihide biz yazdık. Atletico resmen afalladı.

Golü yedikten sonra tüm kozları oynadık. kaleyi bulamasakta akıllıca hamlelerimize oyuncular reaksiyon gösterdi sinan gümüş maçı resmen tek başına söktü aldı..
    Grubun diger maçında ise dinamo bayern e sürpriz yapmasıyla grup liderligine yükseldik.

Grupta olusan puan tablosu

Bayern e boyun egmezsek eger grubu lider tamamlayacaz diger ihtimal beraberlikte gruptan cıkan 2. takım biz olacaz

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri