Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 52 sonuç

Konu: Walsall|Geçen Sene Tecrübe,Şampiyonluk Bu Sene|2.Sezon

Default Walsall|Geçen Sene Tecrübe,Şampiyonluk Bu Sene|2.Sezon

Walsall FC,1888 yılında Walsall Town Swifts ismiyle kurulan bir İngiliz futbol kulübüdür.Maçlarını,11.300 kişilik Bescot Stadium'da oynamaktadır.Sky Bet League One'da mücadele etmektedir.Kulüp Championship'in kurucu takımları arasında yer alır.Kulübün renkleri kırmızı-beyazdır.Ebabiller kulübün armasında yer alır ve kulüp için önemli bir semboldür. Takımın tarihi Takımın yeni patronu Sr.Alex Ferguson Jr. oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkür ederim

Hazırlık Maçları Sky Bet League One 1.Hafta Sky Bet League 2.Hafta Capital One Cup 1.Tur
    Last edited by TahaAli : 25.Temmuz.2016 at 14:53

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam
    Sağolasın.

Sky Bet League One 3.Hafta Sky Bet League One 4.Hafta Sky Bet League One 5.Hafta Capital One Cup 2.Tur Johnstone's Paint Trophy 1.Tur Sky Bet League One Ayın Oyuncusu Ödülü Sky Bet League One Ayın Genç Oyuncusu Ödülü Walsall'ın Transfer Özeti

Sky Bet League One 6.Hafta Sky Bet League One 7.Hafta Sky Bet League One 8.Hafta Sky Bet League One 9.Hafta

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lige güzel bir başlangıç yapmışsın, başarılar ve devamını dilerim. Transferlerinde tanıdık isimler var ama şu an için pek bir yorum yapamasam da Rossiter iyi bir futbolcu oluyordu diye hatırlıyorum.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Lige güzel bir başlangıç yapmışsın, başarılar ve devamını dilerim. Transferlerinde tanıdık isimler var ama şu an için pek bir yorum yapamasam da Rossiter iyi bir futbolcu oluyordu diye hatırlıyorum.
    Sağol.Rossiter ile Bennett takımı taşıyor bu sene fakat kiralık oldukları için ne yapacağız bilemiyorum.

Sky Bet League One 10.Hafta Sky Bet League One 11.Hafta Sky Bet League One 12.Hafta Sky Bet League One 13.Hafta Sky Bet League One Ayın Genç Oyuncusu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Devre arasında kira sözleşmelerini uzatırsın ya da sezon sonunda tekrar kiralarsın.

Devre arasında kira sözleşmelerini uzatırsın ya da sezon sonunda tekrar kiralarsın.
    12 aylık kiraladım zatenAma Championship'e çıktığımız zaman ne yapacağım onu düşünüyorum.

Ebabiller Championship semalarındaBaşarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by TahaAli View Post
    12 aylık kiraladım zatenAma Championship'e çıktığımız zaman ne yapacağım onu düşünüyorum.
    İşte devre arasında 1 yıl daha uzatabiliyorduk diye hatırlıyorum.

Olabilir denerim.

Quote Originally Posted by ChunkyMonster77 View Post
    Ebabiller Championship semalarındaBaşarılar...
    Sağol.Uçuyoruz bakalım nereye konucaz.

Sky Bet League One 14.Hafta Sky Bet League One 15.Hafta Sky Bet League One 16.Hafta FA Cup 1.Tur Sky Bet League One Ayın Genç Oyuncusu Sözleşme Yenileme

Sky Bet League One 17.Hafta Sky Bet League One 18.Hafta Sky Bet League One 19.Hafta Sky Bet League One 20.Hafta Yok Artık LeBron James!

5-8 lik maç efsane olmuş

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    5-8 lik maç efsane olmuş
    En gollü maç olarak rekor kırdı

Sky Bet League One 21.Hafta Sky Bet League One 22.Hafta Sky Bet League One 23.Hafta Sky Bet League One 24.Hafta Sky Bet League One 25.Hafta Sky Bet League One 26.Hafta Sky Bet League One 27.Hafta Sky Bet League One 28.Hafta FA Cup 2.Tur FA Cup 3.Tur FA Cup 4.Tur İlk Maç Kardeş Kulüp Walsall'ın Transfer Özeti

Sky Bet League One 29.Hafta Sky Bet League One 30.Hafta Sky Bet League One 31.Hafta Sky Bet League One 32.Hafta Sky Bet League One 33.Hafta FA Cup 4.Tur Rövanş

Maalasef olmadı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İnişli çıkışlı gidiyoruz daha çok maç var üstlere tırmanmamız lazım.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    İnişli çıkışlı gidiyoruz daha çok maç var üstlere tırmanmamız lazım.
    Takımın yaş ortalaması 21 olduğu için biraz zorlanıyorum.Fakat yeni güncelleme ile birlikte biraz form tutmaya başlıyoruz

Sky Bet League One 34.Hafta Sky Bet League One 35.Hafta Sky Bet League One 36.Hafta Regenler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Takımın formu düşmüş ama halen umut vaat eden bir konumdayız. 10 maç var daha ve 2. ile puan farkı 7, formu yükseltip yakalayabiliriz.

Takımın formu düşmüş ama halen umut vaat eden bir konumdayız. 10 maç var daha ve 2. ile puan farkı 7, formu yükseltip yakalayabiliriz.
    Maalasef

Sky Bet League One 37.Hafta Sky Bet League One 38.Hafta Sky Bet League One 39.Hafta Sky Bet League One 40.Hafta Sky Bet League One 41.Hafta Sky Bet League One 42.Hafta Sky Bet League One 43.Hafta Sky Bet League One 44.Hafta Sky Bet League One 45.Hafta Sky Bet League One 46.Hafta Lig Tablosu Walsall Sezonun Özeti Walsall 2015-2016 Takımiçi Ödüller

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri