1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Üçlü Averaj ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Üçlü Averaj ?

ikili averajda parisin önünde olmama rağmen nasıl çıkamıyorum? bug mı bu? yoksa yalnış mı hesaplıyorum?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bana göre oyunun hatası,2li averaj ve normal averajda PSG'nin önündesiniz.Tuhaf

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

3 tane 10 puanlı takım var, üçlü averaja bakılır. Roma'ya karşı tek puan kaybetmeyen GS olduğu için de üçlü puan tablosunda son sırada kalıyor.

3lü averaj kuralı işlemiş. Bu 3 takım arasında oynanan maçlarda en az puan alan GS olduğu için 3. olmuşsun. Buna göre PSG:6, RM:7, GS:4 puan almış.

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    3lü averaj kuralı işlemiş. Bu 3 takım arasında oynanan maçlarda en az puan alan GS olduğu için 3. olmuşsun. Buna göre PSG:6, RM:7, GS:4 puan almış.
    Kısmen Katılıyorum Ama Doğrusu;

Real Madrid 6
    PSG 6
    GS 4

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Hocam bir daha bak bence RM bu 3 takım arasında oynanan maçlarda 7 puan almış. GS 1-1, PSG 5-0, PSG 1-2, GS 2-0

hata var mı bilmiyorum -kafam basmıyor- ama allah bu averajın belasını versin.

normal averaja bak geç, işte ne uğraştırıyosun ikili üçlü

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Hata var gibi. Bir zamanlar Napoli Arsenal Dortmund şampiyonlar liginde de aynı şeyi yaşamıştı. Önce takımlar arasındaki ikili averaja, sonra genel averaja, en son toplam gol üstünlüğüne bakılıyor. Zaten Galatasaray hepsinde PSG'den üstün.

Hayır hata yok. Üçlü averajda 3 takım arasında oynanan maçlar referans alınır. 3 takımın puanları eşit olduğunda ikili averaj üstünlüğü değil üçlü averaj üstünlüğü hesap edilir. Resimdeki tabloda 3 takım arasında oynanan maçların neticesinde Dortmund, Arsenal ve Napoli 6şar puan almış. Bu durumda sıralama genel averaja göre şekillenmiş.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri