1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: AC MILAN'I Eski gücüne kavuşturma çabası

Default AC MILAN'I Eski gücüne kavuşturma çabası

Milan yeni teknik direktörüyle birlikte eski günlerine ulaşmaya çabalayacak.

Kulübün maddi imkanları ilk yıl kısıtlı olduğu için büyük ölçüde mevcut kadromuzu koruyarak başlayacağız

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Başarılar dilerim, bende Milan ile kariyer yapıyorum. Genç yetenekleri ve altyapıdan gelenler çok iyi. Kira seçeneği ile gelişimleri son derece iyi olabiliyor.

Başarılar hocam

Transfer bütçemizin düşük olması sebebiyle ilk yıl pek transfer yapamadık.

Bonaventura'ya gelen peşin paraya hayır diyemedik ve ordan gelen gelirle bernard'ı kadromuza kattık.

Sezon içinde kullanacağımız taktik büyük ölçüde böyle olacak

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by inter_23 View Post
    Başarılar dilerim, bende Milan ile kariyer yapıyorum. Genç yetenekleri ve altyapıdan gelenler çok iyi. Kira seçeneği ile gelişimleri son derece iyi olabiliyor.
    Evet altyapıda çok önemli isimler var ilk sezon pek değil ama önümüzdeki sezonlarda onları daha çok kullanacağız.

Quote Originally Posted by 16arda16 View Post
    Başarılar hocam
    Sağolun

Bu mali tabloda torresin ücretinin 5 Milyon Euro'dan fazlasını vermek de insanın canını sıkıyor

Sezonun ilk kupa maçında şaşırtıcı bir şekilde kaybettik ve bu yıl Avrupa kupalarında da olmadığımız için elimizde sadece lig kaldı. İyiki sezon başında hedefleri küçük seçmişiz doğru sistemi bulana kadar böyle umulmadık kayıplar yaşayacağız gibi duruyor.

Ve Serie A başlıyor fikstürümüz şu şekilde

İlk hafta içerde kolay bir maçla başlamak iyi bir avantaj oldu ama golü ancak 83. dk'da bulabildik

Lige galibiyetle başlasak da diğer haftalar pek istediğimiz gibi geçmedi maalesef

Bacca'nın performansı yüz güldürü olsa da takım olarak pek iç açıcı durumda değiliz

Bertolacci'nin yüksek performansı da gözden kaçmıyor.

Bu kötü günlerde Abbiati'nin 38 yaşına rağmen olan çabası güldürdü

Napoli'yle zorlu deplasmanımız var şimdi de

Galibiyet olmasa da 1 puan da iyi dediğimiz bir maçtı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Serie A'daki takımlar beni biraz hayal kırıklığına uğratmıştı bence ilk sezondan ilk 3'e girer hatta Juventus'un formuna bağlı olarak şampiyon olabilirsin. başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim. Davide Calabria, Locatelli, Jose Mauri, Romagnoli ve daha niceleri. İtalyan gençleriyle muazzam başarılar yakalayabilirsin.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Gianluigi Donnarumma'ya sonuna kadar güvenebilirsin. Geleceğin Buffon'u.

Merakla bekliyorum yeni haberleri

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar hocam. Taktiği merak ediyorum istatislikleri ne olacak bekleyip görcez. Elimde sadece 1 taktik var güzel olursa aynısı alma ihtimalim var
    ADANA DEMİRSPOR

Bazı işlerim sebebiyle oyuna ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başladım yeni güncellemeler gelecektir

İlk yarıyı lider Juventus'un 8 puan gerisinde 2. kapattık.

Bacca gol krallığında lider olarak bizi yanıltmadı ve bu takımın başka forvete ihtiyacı yok dedirtti adeta

Bu arada Bertolacci'nin de yüksek formu bizi sevindirmeye devam ediyor

Bazı gençleri kiralık olarak tecrübe kazanmaları için gönderdik. Bir de Alex, Kucjka ve Boateng gibi oynadığında pek verim alamadığımız oynamadığında huzursuzluk çıkaran oyuncularla da yolları ayırdık

İç sahadaki maçlarda gol bulmakta zaman zaman zorlandığımız için 4-2-3-1 sistemine için kısa vadede yarar sağlamak adına mkhitaryan'ı ve genç yetenek zivkovici kadroya kattık. Mkhitaryan biraz pahalı ama kısa dönemde fayda sağlayacak bir isim

En sevdiğim kariyerlerden biridir. İnşallah çok başarılı olursun. İlk yarıyı iyi yerde kapamışız. Regenleri de büyük bir merakla bekliyorum her sene 3-4 tane çıkıyor Milan'dan.

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    En sevdiğim kariyerlerden biridir. İnşallah çok başarılı olursun. İlk yarıyı iyi yerde kapamışız. Regenleri de büyük bir merakla bekliyorum her sene 3-4 tane çıkıyor Milan'dan.
    Kendi alt yapımdan çıkanlar dışında regen transferi yapmayı pek düşünmüyorum daha çok yıldız diyebileceğimiz isimlerle güçlendireceğim kadroyu. İşim dolayısıyla çok hızlı oynayamıyorum maalesef.
    Başarı dilekleri için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Benim kariyerde de Milan Mikhtaryan'ı transfer etti, güzel transfer.

Gözlerim [MENTION=268836]Kaka Leite[/MENTION] 'yi aramadı değil. Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İyi kapatmışız ilk devreyi ama bence bernarda verilen para hem çok hemde o parayla 2 3 mevkiye oyuncu alabilirdik diye düşünmüyor da değilim.Bu sene Şampiyonlar ligine gitmemiz de şart mali durum açısından.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri