Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: 3. Sezon Hasta Siempre | Adana Demirspor

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by macera View Post
    Şampiyonluk yakın künefeleri yapın tebrikler
    Mangaları yaktık hocam Bugün yedim hatayda sıcak sıcak saolasın

Quote Originally Posted by edwardweo View Post
    tebrikler çok iyi gidiyor kariyer.. ŞL'de gelsin artık
    Teşekkürler hocam bakalım ŞL 4. torbadan gircez 3. olup AL gitmek en düşük beklenti olcak bakalım nasıl bi gruba düşcez
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

3. SEZON HASTA SIEMPRE

2 Kupalı sezon sonra son sezonuma gire bilirim. Carlos Puebla'nın veda mektubun sonraki şarkıyla Demirspordaki son yılımı geçirmek istedim. Bu sezon hedefim en düşük 4.lük koyarken ŞL gruplardan çıkmak veya AL kalıp kupayı kaldırmak bana yeter ha belki bi sezon daha kala bilirim tabi bu İngiltere premier liginden teklif gelmesine bağlı Sonsuza Kadar deyip 3. sezona giriş yapalım.

Ön Bütçe

Şimdiden gelecek oyuncuların maaşını çıkarttık

ADANA DEMİRSPOR

Hile yapmak yada yapmamak bu kişinin kendi vicdanı ile alakalıdır, müdahil olunması gereken bir durumda yetkililer müdahil olurlar, sizler inanmıyor yada bu durumdan hoşlanmıyorsanız kariyeri takip etmezsiniz olur biter. Konu dışı mesajlar silindi, devamında yine silinecek ve ceza verilecektir.
    Burak

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bayağı geç oldu ama çok iyi işler yapmışsın hocam helal olsun

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Şampiyonluk için tebrikler. Fenerbahçe'nin AL'yi kazanması senin de işine yarayacaktır.
    TariboWest

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Bayağı geç oldu ama çok iyi işler yapmışsın hocam helal olsun
    hoş geldin hocam nerelerdeydin saol hocam taktik ona göre oyuncu vs derken kendiliğinden geldi başarı

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    Şampiyonluk için tebrikler. Fenerbahçe'nin AL'yi kazanması senin de işine yarayacaktır.
    Teşekkürler hocam. Yanılmıyorsam 3ŞL 3AL olacak bu sezon ben ŞL puan toplarmıyım bilmem malum 4. torbadan gireceğim. Diğer takımlar ne kadar toplarsa kar ülke puanı zaten oyundaki milli takım rezalet bakalım sonumuz hayrola
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Elimizdeki bütün parayı kullandık Biraz daha olsa bir kaç kişi alırdım Mali kriter ile sınırdayız gelecek sezon veya ara transfer dönemi zorlana biliriz oyuncu satmadan almak istemiyorum fakat maaşları için geliri karşıladık

Eren Derdiyok taktitle alınırken diğerleri nakit ile aldık. Kiralık gelen 3 oyuncudan Ospina ve Hagi satın alma opsiyonlu kadromuza kattık.

(Oyuncu SS isteyen hocalarım paylaşabilirim.)

Hazırlık maçı istekleri geldi bende onaylayim dedim İlk kez hazırlık maçı fazla yapmadım 15 güm kondisyon yüklettirdim oyunculara ama bazı oyuncular geç geldi tarihlere bakarsak.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Kayıplarla başladık lige. Defans hattında çatlaklar çıktı bunları bi nebze örtersek devre arasına kadar bizim için iyi olacak.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

City menegari kovulunca bende hemen başvurdum bakalım.

Mağlubiyet alacağımza beraberlik almak enim için daha iyi ŞL de ilk puanımı aldık ve devamında 3 puan alıp 3. olmayı bir nepze olsun oturduk. Tottenham ın garantilemesi sonucu mağlubiyet beklerken güzel bir beraberlik ile yırttık. Bakalım 2. mi olcak 3. mü? hangisi iyi 2. olup elenmek mi 3. olup Al de ilerlemek mi bence 3. olmak ama bakalım maç günü ne olacak.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Ligde ivmemizi yakaladık takım şuan tıkırında işlemekte. Şl benfica ile zorlu bir maça çıktık. Ölüp ölüp dirildik. Gruptan çıktık gruptan çıkma paramızı aldık rakibimiz Juve oldu seria A nın değişmeyen şampiyonu

Ara transfer dönemine girdik fakat transfer bütçesi verilmedi. Bazı oyuncuları satışa çıkardık ve gelen teklifler olursa değerlendireceğiz oyuncu almak için extra para maalesef yok.

M.City Mancini ile anlaştı umut bağladık ama Yönetime 2 tane istek istedik onları kabul ettirdik en azından

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Sakatlıkalar yavaş yavaş arttı kadro kısıtlılığım var 19 as oyuncum var u21 oyuncular bazı maça çıktı ve uyumsuzluk yüzünden bazı maçlarda puan kaybı yaşadık. ŞL paramızı aldık kenara çekildik

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Sakatlıklar bayaa can yaktı. 11 haftadır cenk tosun sakat oynatamıyorum. Ospina 2 ay sahalardan yok 2. kalecemiz akmet bağırkan ı oynatmaya başladım bakalım umarım liderliği kaybetmeyiz.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Gs yenilmemiz ortalığı karıştırdı. Son haftalar çok sıkıntı çekiyoruz ilk 18 kurmakta. Her şey son maça kaldı. Ben Gençlerbirliği, Kasımpaşa Akhisar ile oynayacak. ŞL garantiledik ama son kupamı kaldırmak istiyorum.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Demirspor'da son maçıma çıktım ve sanki ŞL finali gibi hissettim. Gol attıktan sonra Akhisar attı ve şampiyonluğu kutlamaya erken başladım sonra yedim ve tekrar attım ama son dakikada yediğim gol akhisar maçının sadece 2-0 yendiğini biliyorum ilk yarı 2. yarıyı skorlarını göremiyordum bu yüzden yusuf yusuf olmuştum. Demirspor'da 3 şampiyonluk yaşayıp güzel bir şekilde ayrılıyorum.

ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri