1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Küçük Ülkenin Büyük Umudu-Europa F.C-Cebelitarık Ligi-Sezon I

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Default Küçük Ülkenin Büyük Umudu-Europa F.C-Cebelitarık Ligi-Sezon I

Arkadaşlar malesef Malta Ligi yamasından kaynaklandıgını düşündügüm problemden dolayı kariyeri kapatmak zorunda kaldım.Ben de yamanın sıkıntılı olmasından dolayı farklı bir ülkeden farklı bir takım alma kararı aldım.Takımımız Cebelitarık ülkesinden Europa F.C.Hem ülke hem de takım hakkınnda görsellerde bilgiler mevcuttur.Cebelitarık benim oyunumda 208 ülkeli fifa sıralamasında son sırada.Milli takımı da ileriki günlerde eğer kulüpte başarılı olursam devralmayı umuyorum.Bu arada sizlerde bakarsanız bir sorum olacak.Güzel ve enteresan bir durum.Cebelitarık Ligi oyunda lisanslı durumda sanırım.Ben yamayı yuklemeden önce de öyleydi.Logo ve formalar cok hoş durmuş.Tavsiye ederim.Lig de benim kullandıgım yamada yabancı sınırı yok.Ligdeki yabancı oyuncu agırlıgında başı çeken ülkeler İspanya ve Arjantin.Bu yüzden bu liglerin en alt seviyelerine kadar olan bölümleri açtım.Ayrıca Fransa 3.Lig Brezilya 3.lig ve Afrika'dan bir kaç ülkenin liglerini de databese'imde yer verdim.Umarım takibi ve okuması zevkli bir kariyer sunarım sizlere..

kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum.

böyle kariyerler gerçekten sabır istiyor diğer ülkelerin alt liglerinden takım alıp şampiyon yapmaktan daha zor saygılar ve başarılar hocam takipçinizim umarım sonuna kadar gidersiniz

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar hocam şimdiden Allah sabır versin
    ADANA DEMİRSPOR

Başarılar hocam sabırlı olursan inanılmaz zevkli bir kariyer oluyor.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by macera View Post
    böyle kariyerler gerçekten sabır istiyor diğer ülkelerin alt liglerinden takım alıp şampiyon yapmaktan daha zor saygılar ve başarılar hocam takipçinizim umarım sonuna kadar gidersiniz
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Başarılar hocam şimdiden Allah sabır versin
    Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Başarılar hocam sabırlı olursan inanılmaz zevkli bir kariyer oluyor.
    Herkese teşekkür ederim.Yoğun iş temposundan kariyeri açtığımı bile unutmuşum Devam edeceğim birazdan.Zorluk derecesi olarak 1.Sıraya yerleşti benim açımdan.Bu zamana kadar San Marino ve Malta Liglerinden kariyerler yapmıştım onlarda bile bu kadar zorlandıgımı hatırlamıyorum.Adamlar daha yeni ülke oldu şaka gibi

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

AVRUPA LİGİ 1.ÖN ELEME TURU

Şimdiden gecmiş olsun...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yine değişik bir takımdasın başarılar.

Nesil