1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Personel arama ekranında ağırlık

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Exclamation Personel arama ekranında ağırlık

Başlıktan da anlaşılacağı üzere Personel arama ekranında filtreleme yapıp personellerin listelenmesi çok uzun sürüyor,bazen çıkan personele tıklayamıyorum bile.Oyuncu filtreleme de böyle bir sıkıntım yok.Sorun ne olabilir? Oyun tahmini hız 3.Bilgisayar performansı 5

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Benim de oyunu kurarken çok oyuncu yüklediğimde oluyor.
    Oyunun sıkınıtısı büyük ihtimalle, dakikalarca yüklenmediği oluyor o zaman netten tavsiyelere bakıyorum hiç istemediğim halde.

Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bilgisayarının özelliklerini yazarsan sorun daha iyi anlaşılır.

Benımde basıma defalarca geliyor, o kadar ağırlaşıyor ki sinirden personel almadıgım bile oluyor.

Çok büyük database ile oynuyorum ondan olabilir.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Sorun bilgisayar ve database ile ilişkilidir aklıma FM 2015 de 1 çekirdekli sadece ve sadece fm 2015 zor kaldıran bilgisayarım aklıma geldi bir tuvalete gider gelirim yada bir yemek yerim hala dolacaktı
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Sorun bilgisayar ve database ile ilişkilidir aklıma FM 2015 de 1 çekirdekli sadece ve sadece fm 2015 zor kaldıran bilgisayarım aklıma geldi bir tuvalete gider gelirim yada bir yemek yerim hala dolacaktı
    beterin beteri var deyip şükrettim. Genie scout indireyim bari tek çözüm bu olacak

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri