Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 198 sonuç

Konu: FM 17 Yenilikler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya arkadaş ön siparişe açmışsın oyunu ama ne sattığın belli değil. Hiç kimse neyi aldıgını, ne tür yenilikler olduğunu bilmeden alıyor, hangi sektör de görülmüş bir şey bu, ben para vericem ama içeriğin de neler değişmiş bilmiycem böyle saçmalık olur mu?

Nesil
    2006
    Yer
    06

+1

İyi alıştılar çünkü nasılsa alırlar diye düşünüyorlar

Daha sipariş vermedim. Siparişi geç verirsem key siparişi erken verenlere göre daha mı geç gelir?

eğer steamden alıyorsan hayır aynı anda herkesle birlikte gelir indirirsin. başka fırmalardan alıyorsan oda firmasına gore değişir playstore voidu fln aynı anda veriyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Söyle bi foto düstü twitterda önüme. Takim secerkenki arayüzü degistirmisler sanirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Bu sene ilk defa ciddi ciddi almaya hiç isteğim yok.Önceden önsiparişe çıktığında hemen alırdım ama şimdi imkanı yok aldıramaz kimse bana.2016 yı önsiparişle alıp toplamda 3 4 saat oynadım koca 1 senede

Eğer sigames e çevirip atacak birisi varsa benim şu önerimi de yollasın Ben eski cm serilerindeki gibi bir mod istiyorum.Gerçekçilik umrumda değil. Adı sanı duyulmamış Tsigalko gibi Todorov gibi Temur gibi efsane oyuncuları çok ucuz yollu bulup efsane kadrolar kurmak istiyorum.Yine eski cm serileri gibi uzun uzun taktiklerle antrenmanlarla boğuşmak yerine kadroyu kurup taktiği oturtup şuanki fm oyunlarındaki gibi 1 saatte en fazla 1 veya 2 maç yapmak değil de hızlı bir şekilde 1 saatte 4 5 maçı devirmek istiyorum.

Yani özetlemek gerekirse,biz zamanı olmayanlar için, eski efsane cm serilerinden bu oyunu sevmiş olanlar için, old legend mode ( ) gibi bir modla bize eski menajerlik oyunlarının keyfini sunmalarını istiyorum.

evet hocam bu yılki mükemmel yeniliklerden sadece biri bu
    [MENTION=290877]GicaHagi[/MENTION]

Nesil
    2007

Nesil
    2007

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Football Manager 2017 hakkında ilk video yayınlandı

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Şampiyonlar ligi şampiyonu olan bir takımın oyuncuları büyük bir takıma transfer olmak istemeleri bu gerçek hayatta olan bir şey ? Bunda garip olan şeyi anlamadım.. Avrupa kupalarında ne şampiyonluk yaşayan takımlar var ki şuan ne haldeler.. Köklü bir kulüp olmanın avantajı oyunda da olması tam doğru olan şey.. Olmasa daha kötü..

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Ilk mac videosu bende cok büyük hayal kirikligi yaratti ama tam sürüm ciktiginda böyle vasat olacagini düsünmüyorum. Youtube yorumlari da gösteriyor ki herkes ME'de ayni seylerden sikayetci umarim aptal saptal bir mac motoruyla karsilasmayiz

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by GicaHagi View Post
    Ilk mac videosu bende cok büyük hayal kirikligi yaratti ama tam sürüm ciktiginda böyle vasat olacagini düsünmüyorum. Youtube yorumlari da gösteriyor ki herkes ME'de ayni seylerden sikayetci umarim aptal saptal bir mac motoruyla karsilasmayiz
    İlk tanıtım videosunda maç motorunda şöyle işler yaptık böyle güzel işler yaptık demediklerine göre bence aynı maç motorunu animasyonlar ile süsleyip vereceklerdir. Çok da iyimser olma derim

Şahsen yöneticilik kısmının daha geliştirilmiş olmasını isterdim. Seneler evvel bi manager oyunu oynamıştım. Sadece ingiltere ligi olan bi oyundu. Adını hatırlamıyorum şuanda. 2000li yılların başında olması lazım. Orada stadı kendin bölge bölge geliştiriyordun. O çok ilgimi çekmişti. Öyle bir eklenti olsa harika olur. Paran olduğu kadar kale arkası maraton tribünü felan geliştirceksin. Burada başarı gelince stad dolunca geliştiriyorsun. Onun dışında sponsor anlaşmalarını kendin yapsan daha hoş olur aslında. Gerçi bunlar managerlikten çok başkanlık kısmına geçiyor ama eklenti olarak hoş olabilir heyecan katar.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Birşey denemek için yönettiğim takımda bütün futbolcularımı sattım. Transfer bütçesi 295M Euro, Balance 140M Euro gibi uçuk rakamlara çekildi. Yıl 2040 ve ben hala bu ekonomiye rağmen yeni stadyum istediğimde red cevabı alıyorum, üstüne takımdan kovuluyorum. 7 şampiyonlar ligi 2 defa da uefa almış bir teknik direktör iken. Official siteye gönderdim, cevap geldi ve ben tekrar dumura uğradım. Yazmışlar ki; bulunduğun takım bir kasaba takımı ve kasabada 50 bin kişi yaşamıyor. Stadyum kapasiten full bir kasabayı içine alabilecek genişlikte o yüzden büyültemiyor ya da yeni stadyuma geçemiyorsun. Çok canım sıkıldı ve oyunu ilk pre-order'dayken aldım şimdi geri veremiyorum. Demekki ben ne yaparsam yapayım, oyun istemediği için ben olduğum yerde sayacağım. Bunun gibi bir ton üst limitler olduğunu öğrendim, bu üst limitleri de kaldırsınlar madem.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Stad büyütme olayı büyük oranda seyirci kapasitesiyle ilgili her maç full çekiyorsan muhtemelen büyütmene izin verilir, ancak stadı tamamiyle dolduramıyorsan izin vermiyorlar. Öyle bir amaç varsa kasaba takımlarına pek yaklaşmamak lazım.
    Burak

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

[MENTION=4756]Sheriff[/MENTION] Stadım 20000 kişilik Avr. Att 19670 daha nasıl doldurabilirim ki? Hele ŞL maçları falan full çekiyor. Bi de bu rakam takdir edersin ki ortalama rakam.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Fm 17'den tek beklentim maç motorunun biraz daha iyileştirilmesi , basın danışmanı eğer benim devamlı asistanı gönder tuşuna basmamı çözecekse ekstra bir güzellik olmuş.

Ayrıca grafikleri cm serilerine daha yakın olmuş bazı ekranlarda bu da hoşuma gitti. 15 Ekimde betayı sunarlar diye düşünüyorum.Hadi bakalım..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yıllardır diyoruz,soyle olsun boyle olsun,hicbirsey oldugu yok.
    Ne sunulursa onu alıp oynuyoruz.
    Mac motoru başta sıkıntılı oluyor ona ragmen deli gibi oynuyoruz,niye çünkü cok sevdik be abi
    Zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem..

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Bu arada şu buğulu kısmı tahmin eden veya çözebilen var mı? (:

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Vallahi istediğim ve beklediğim tek yenilik maç motoru-taktik uyumu. Ben bu oyunu sırf taktik yapmak taktiğin sahaya yansıması için oynuyorum. Mesela karşı pres+pasa dayalı bir taktik kuruyorum ama maç motorunun ve maç istatistiklerinin bununla alakası yok. Mesela yüzde 70 topa sahip olup, yüzde 85 pas isabet oranıyla oynuyorum, toplam takımın yaptığı pas max 450 oluyor. İşte bunu anlamıyorum böyle bir şey gerçek futbolda mümkün değil. Taktik ekranının daha gelişmesi ve maç motorunun bunun paralelinde gelişmesi istediğim şey.

@Cengo bunu maillersen sevinirim.

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Vallahi istediğim ve beklediğim tek yenilik maç motoru-taktik uyumu. Ben bu oyunu sırf taktik yapmak taktiğin sahaya yansıması için oynuyorum. Mesela karşı pres+pasa dayalı bir taktik kuruyorum ama maç motorunun ve maç istatistiklerinin bununla alakası yok. Mesela yüzde 70 topa sahip olup, yüzde 85 pas isabet oranıyla oynuyorum, toplam takımın yaptığı pas max 450 oluyor. İşte bunu anlamıyorum böyle bir şey gerçek futbolda mümkün değil. Taktik ekranının daha gelişmesi ve maç motorunun bunun paralelinde gelişmesi istediğim şey.

@Cengo bunu maillersen sevinirim.
    Benim kanat hızlı oyun yapıyor hocam o pası.. Top çevirmeyle +600 rahat görüyorum ki üst düzey rakamları da görmüşlüğüm var 800 900 gibi.. En ufak bir boşlukta serbestlikte takım form moral vs düşüklüğünde taktiğe uyum sağlanmıyor.. Ya da hazırlık dönemenine katılmayan bir oyuncudan ben kolay kolay faydalanmıyorum misal.. Ama uygun şartlarda taktik talimata ne veriyorsam onu alıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by MasALP View Post
    Benim kanat hızlı oyun yapıyor hocam o pası.. Top çevirmeyle +600 rahat görüyorum ki üst düzey rakamları da görmüşlüğüm var 800 900 gibi.. En ufak bir boşlukta serbestlikte takım form moral vs düşüklüğünde taktiğe uyum sağlanmıyor.. Ya da hazırlık dönemenine katılmayan bir oyuncudan ben kolay kolay faydalanmıyorum misal.. Ama uygun şartlarda taktik talimata ne veriyorsam onu alıyorum
    Hocam benim de anlatmak istediğim bu. Sadece top çevirerek çok dar alanda oyunculara top sürme kısa pas ver riskli pas atma denilerek o rakamlara ulaşılabilir ama yaratıcılık 0'lanıyor orda da. Gerçekte böyle değil hocam işler. Haftada rahat 20 maç izleyen birisiyim. Tüm üst düzey takımları izliyorum, ve özel takip ettiğim teknik direktörler var (Klopp,Guardiola,Pochettino) gibi. Bunlar istediğim futbolu sahaya yansıtan menejerler.(Karşı pres+pas futbolu) Mesela Liverpool 2 hafta önce Hull'ı 5-1 yendiği maçta %74 topa sahip olma ile 726 pas yaptı. Ve toplam 5 gol attı yani ayrıca Liverpool öyle aman aman bitirici oyuncularla oynayan bir takım değil. Daha bir sürü maçtan sana böyle örnekler verebilirim. Bunu FM'de yapmak imkansız. Yani bu kadar yaratıcılık ve tempo ile 726 pas yapmak imkansız. Benim anlatmak istediğim de bu. Bu oyun maden manager olma fırsatını bize sunuyorsa ilk başta yapması gereken şey en başta gerçekci taktikler ve bunun paralelinde sahaya yansıması.
    Tekrar diyorum, @cengo madem dünyanın en iyi feedback veren oyun firması bunlar bi mail atarsan sevinirim bu işi. Oyun fıtratında olan bir şey istiyoruz.

Akşam sanırım yeniliklerle ilgili 32 dakikalık video yayımlanacak. Bunun çevrisini yapacak olan var mı,yapılırsa ne zaman hallolur ?

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Bu site FM'nin hala türkiye resmi sitesi mi? Aktif yönetici bile kalmamış sanırım sitede. Bir istek bir cevap yazıyoruz cevap yazan fikir yazan yok çok yazık olmuş bu siteye

Yeni özelliklerinin oldugu video.

https://www.youtube.com/watch?v=nrVy...ature=youtu.be

arkadaşlar son video yayınlandı jacobsen türkçe altyazı ile anlatıyor ben oyunda baya gelişme gördüm videonun yarısını izledim henüz ama bence almaya değer 16 dan tat alamamıştım şahsen ama bu seferki güzel olucak görürsünüz

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Akşam sanırım yeniliklerle ilgili 32 dakikalık video yayımlanacak. Bunun çevrisini yapacak olan var mı,yapılırsa ne zaman hallolur ?
    Youtube'da ayarlara girerek Turkce alt yazi ekleyebilirsin.

Temayı çok beğendim. Keşke bizim oyuncuların profillerini görebilsek tartışma başlığını henüz açmaya da gerek yok.. @perpetua ?
    Last edited by excaliburuA : 14.Ekim.2016 at 02:59

Nesil
    2007

Şu saçma video yerine betayı yayınlasalardı daha mutlu olurdum. Yine aynı laflar; yaptığımız en iyi FM, şunları geliştirdik bunları geliştirdik mükemmel oldu falan fişmekan Betayı yayınla da biz karar verelim oyun güzel mi kötü mü

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri