Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 198 arası toplam 198 sonuç

Konu: FM 17 Yenilikler

2016'daki logoları kullanabiliyorsun.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Van Persie 7.75 MN Euro
    Sneijder 5.25 MN Euro
    Muslera 4.12 MN Euro yıllık maaş yazıyor.

Yıllık maaşlar niye bu kadar arttı?
    Van Persie ve Sneijder icin imza paralari maaslara eklendi. Yoksa takimlarin toplam maas miktarlari FFP icin dusuk kaliyordu.

Muslera'nin bu sezonki maasi 3.575 milyon Euro, net. Vergilerle beraber 4.2 milyon Euro.
    http://www.hurriyet.com.tr/muslerani...tildi-26536626

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Cengo View Post
    Sneijder benim duyduğum ek primler ile 7M'a yakın alıyor. Tabi ki resmi rakamlar baz alınır. Bu rakamlar olmazsa bu oyuncular neden devam etsinler Türkiye'de? Çin, Türkiye, BAE üçgeninde takımların bu ligleri tek tercih etmesinin sebebi para artık. Kendimiz kandırmayalım.
    Her bir sezon için 3.2M maaş +1.3M imza bedeli * %15 vergi. 5.2M yapıyor yaklaşık.
    20bin de maç başı var daha. Yazılmamış ama kulüpler en fazla 30 maç için veriyor bu primleri. 600k yapar o da.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

steamden oyunu indirdi ama oyna butonuna tıkladığımda oyun açılmıyor. Masaüstü simgesinden de açmayı denedim ama açılmıyor. Hiçbir hatada vermiyor. Yardımcı olabilecek var mı ?

Bunların Türkçe mealleri var mıdır acep ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Empleador View Post
    steamden oyunu indirdi ama oyna butonuna tıkladığımda oyun açılmıyor. Masaüstü simgesinden de açmayı denedim ama açılmıyor. Hiçbir hatada vermiyor. Yardımcı olabilecek var mı ?
    Steam'i kapatip, tekrar acmayi deneyebilirsin.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Steam'i kapatip, tekrar acmayi deneyebilirsin.
    denedim ancak hala oyun açılmıyor. Football manager touchı da mı indirmek gerekiyor acaba ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Empleador View Post
    denedim ancak hala oyun açılmıyor. Football manager touchı da mı indirmek gerekiyor acaba ?
    FMT'i indirmen gerektiğini sanmıyorum.

Acaba çalışan programlarının arasında FM2017 var mı? Arka planda çalışıyor ve yeni bir oyunun açılmasını engelliyor olabilir.

Alt-ctrl-del ile process'ler altından bakabilirsin. Veya bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyebilirsin.

FMT'i indirmen gerektiğini sanmıyorum.

Acaba çalışan programlarının arasında FM2017 var mı? Arka planda çalışıyor ve yeni bir oyunun açılmasını engelliyor olabilir.

Alt-ctrl-del ile process'ler altından bakabilirsin. Veya bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyebilirsin.
    pc yeniden başlatıp denedim ama nafile. İşlemler arasında steam gözüküyor ama fm gözükmüyor. Gerçekten sinir bozucu bir durum. Bu olayla ilgili internettede birşey bulamadım

emre mor, pulisic, ousmane dembele, enes ünal, pjaca, gabriel barbosa. profilleri koyabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Van Persie ve Sneijder icin imza paralari maaslara eklendi. Yoksa takimlarin toplam maas miktarlari FFP icin dusuk kaliyordu.

Muslera'nin bu sezonki maasi 3.575 milyon Euro, net. Vergilerle beraber 4.2 milyon Euro.
    http://www.hurriyet.com.tr/muslerani...tildi-26536626
    Taksitli imza paraları aldıkları için bu ilk bakışta mantıklı görünüyor ama yeni bir sözleşme imzalanacağı veya başka bir takıma gidecekleri zaman hem ayrı bir imza parası hem de bu paranın üstünde maaşlar isteyecekleri düşünüldüğünde bu durum aşırı mantıksız göründü bana.

FFP olayı ve imza parasının tahsilatı nasıl ayarlanır bilmiyorum ama imza parasız maaşlarının yansıtılması oyunu sadece 1 sezon oynamayacağımız düşünüldüğünde daha doğru olur fikrindeyim.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Çok İngilizce yer var oyunda

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Taksitli imza paraları aldıkları için bu ilk bakışta mantıklı görünüyor ama yeni bir sözleşme imzalanacağı veya başka bir takıma gidecekleri zaman hem ayrı bir imza parası hem de bu paranın üstünde maaşlar isteyecekleri düşünüldüğünde bu durum aşırı mantıksız göründü bana.

FFP olayı ve imza parasının tahsilatı nasıl ayarlanır bilmiyorum ama imza parasız maaşlarının yansıtılması oyunu sadece 1 sezon oynamayacağımız düşünüldüğünde daha doğru olur fikrindeyim.
    Ilk yazdiginin aynisini ben de dusundum. Ama sozlesme yenileme zamani geldiginde ikisi de bir hayli dusmus ve maas beklentilerini dusurmus olacagi da aklima geldi. O yuzden cok da ustelemedim.

Veritabanina imza parasini birmek icin su anda baska yolumuz yok. Ileride olursa, ona gore tekrar duzenlenir tabii.

Daha once bu imza paralarini borclara ekliyor, bir turlu odenmesini sagliyorduk ancak tabii maas butcesine yansimiyordu.

Playstore'dan alan arkadaşlar,keyler 22.00'dan itaberen dağıtılmaya başlandı.

E-postalarınızı sık sık kontrol edin.

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Hadi herkese iyi oyunlar , ingilizce bölümler var oyunda.. Beta olduğu için idare edeceğiz.. (:

16. Default

simon kjaer profili paylaşabilecek var mı?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by tevfikken View Post
    simon kjaer profili paylaşabilecek var mı?
    ADANA DEMİRSPOR

18. Default

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    teşekkür ederim, bence soğukkanlılığının düşüklüğü hariç isabetli olmuş profili.

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri