1 ile 30 arası toplam 198 sonuç

Konu: FM 17 Yenilikler

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    o %20 indirim şeyi kalkmış bugün alıcaktım, keyfim kaçtı ya . görevlilerden bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı geri dönecek mi ?

Voidu'dan alırsan 1-2 dk içinde steam keyi gönderiyorlar. Fiyat 75 TL . Ayrıca eğer hala varsa VOIDU10 indirim kupon kodunu yazdığında ekstra %10 indirim kazanıyorsun

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Voidu'dan alırsan 1-2 dk içinde steam keyi gönderiyorlar. Fiyat 75 TL . Ayrıca eğer hala varsa VOIDU10 indirim kupon kodunu yazdığında ekstra %10 indirim kazanıyorsun
    steam da oyun fiyatı 100 TL iken , bir baska firma-platform-websayfası nasıl bunu 75 TL'ye satabiliyor? Aynı kodu birden fazla kişi ile paylaşma ihtimalleri yok mu?

Bir de bir başka arkadaşın da belirttiği, bu oyunu bir kaç yıldır peşpeşe satın alanlara yapılacak olan indirim neden çok çok kısa bir süre ile sınırlandırıldı?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by fcgrkm View Post
    steam da oyun fiyatı 100 TL iken , bir baska firma-platform-websayfası nasıl bunu 75 TL'ye satabiliyor? Aynı kodu birden fazla kişi ile paylaşma ihtimalleri yok mu?

Bir de bir başka arkadaşın da belirttiği, bu oyunu bir kaç yıldır peşpeşe satın alanlara yapılacak olan indirim neden çok çok kısa bir süre ile sınırlandırıldı?
    Voidu'dan ilk defa aldım bu sene. Geçtiğimiz yıllarda alanlar oldu hiç şikayet edildiğini görmedim. Eğer aynı key'i başkalarına da veriyorlarsa ikisi aynı anda online olursa sıkıntı. Bu sıkıntı yaşayan forumda görmedim Güvenilir sen al geç derim.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri