Sayfa 11 / 17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 498 sonuç

Konu: FM 17- İlk İzlenimler

Tam olarak bir netlik yok mu çıkış saatiyle alakalı? En azından editor gelse de şu düzenlemeleri yapsam

gece 3 te çıkıyor sanırım.miles ara ara oyunun çıkmasına kaç saat kaldığını yazıyor.

Arkadaşlar konuyla alakasız ama başlık açmak istemedim tek bir soru için;

Türkçe arayüz kullanırken oyuncu pozisyonları ve attributes sayfasının ingilizce kaldığı bir yama yapılmıştı sanırım FM 15'te ama 16 ve 17 için göremedim acaba yok mu öyle bir eklenti yapan veya yapabilecek olan?

Çıkış saati net. Gece 03:00'de çıkıyormuş.

Bana mı öyle geliyor yoksa Celta Vigo çok mu kayırılmış?

an itibariyle 161 mb update iniyor sanırım hayırlı olsun diyeceğiz.

Gece 3 derken gelmiş beyler an itibariyle editör dahil hepsini indiriyorum

bi güncelleme buldu bizimki hayırlısı tam da ekran kartı sürücüsünü güncellemiştim ha

İndi
    Hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Oyunu orjinal alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun kariyer bölümüne damlayabiliriz artık
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Galatasaray'ın Riva Arazisi aktarılmış mı?
    turksportal...

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Editörde arama yapamıyorum o bar yok. nasıl olacak anlamadım, bilen var mı?

İki sezonu toplam 100 saat harcayarak bitirdim. Gözüme çarpan sıkıntıları paylaşayım.

- Celta Vigo çok taraflı girilmiş veritabanına. İnanılmaz güçlüler. Her oyuncusu dünya çapında neredeyse.

- Yapay zeka çok sıkıntılı. Haziran'da Juventus'a sattığım kalecim hala bende Temmuz'a kadar. Ligin başında takımlarda izlenmesi gereken futbolcularda adı var 2 hafta sonra gidecek adamın.

- Kaleciler ne yaparlarsa yapsınlar iki rating alıyorlar. Mesela 10 maçta 18 gol yiyen kova kalecim 7+ genel ratinge sahip.

- UEFA elemelerinde eğer İtalyan takımına denk gelirseniz sizin fikstürünüz çok farklı işliyor. Mesela 2. eleme turunda Milan ile olan maçım tüm takımlardan bir hafta geç yapıldı ve 10 tane falan oyuncum milli takımdaydı. Maça gri fontlu regenlerle çıkıp elendim.

Maç motoru ile ilgili bir madde yer almadığına göre maç motoru genel olarak iyi diyebilir miyiz?

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    İki sezonu toplam 100 saat harcayarak bitirdim. Gözüme çarpan sıkıntıları paylaşayım.

- Celta Vigo çok taraflı girilmiş veritabanına. İnanılmaz güçlüler. Her oyuncusu dünya çapında neredeyse.

- Yapay zeka çok sıkıntılı. Haziran'da Juventus'a sattığım kalecim hala bende Temmuz'a kadar. Ligin başında takımlarda izlenmesi gereken futbolcularda adı var 2 hafta sonra gidecek adamın.

- Kaleciler ne yaparlarsa yapsınlar iki rating alıyorlar. Mesela 10 maçta 18 gol yiyen kova kalecim 7+ genel ratinge sahip.

- UEFA elemelerinde eğer İtalyan takımına denk gelirseniz sizin fikstürünüz çok farklı işliyor. Mesela 2. eleme turunda Milan ile olan maçım tüm takımlardan bir hafta geç yapıldı ve 10 tane falan oyuncum milli takımdaydı. Maça gri fontlu regenlerle çıkıp elendim.

Quote Originally Posted by arrogancee View Post
    Maç motoru ile ilgili bir madde yer almadığına göre maç motoru genel olarak iyi diyebilir miyiz?
    Ben çok beğendim maç motorunu, takımların transferlerini. Süper Lig çok kötü fakat söyleyeyim. Ama genel olarak soracaksan eğer benim için FM 2017 artılarının eksilerinden çok olduğu bir oyun olmuş.

Bir de yukarıda eklemeyi unuttuğum bir saçmalık daha var. Büyük kulüplerden birinin hocası gittiği zaman izleyin makarayı.

Barcelona Luis Enrique'yi gönderdi.

Ancelotti geldi. Bayern de hemen Allegri'yi aldı.

Juve de hemen Klopp, Van Gaal ve Emery üçlüsüne dadandı ve Van Gaal'i getirtti. Düşünemiyorum Klopp ya da Emery gelseydi eğer döngü daha ne kadar devam edecekti. Üstelik hepsi sezon ortasında oldu.

Arkadaşlar birisi takım tavsiyesi konusnu açsın lütfen Şuan acayip kararsız kaldım hangisini yönetsem diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Arkadaşlar birisi takım tavsiyesi konusnu açsın lütfen Şuan acayip kararsız kaldım hangisini yönetsem diye düşünüyorum.
    Bundesliga'da iki yılı devirdim ve yönettiğim Schalke 04 harici ligde en ilgimi çeken, mutlaka oynanmalı dediği takım RP Liepzig. Poulsen ve Werner ikilisi muazzam. Naby Keita gibi 24 milyonu gömüp aldığım bir canavarları var. Maddi durumları çok iyi. Ligin en golcü ikinci takımı oldum mesela. Birinci bunlar.

Bir de Celta Vigo hayvan gibi güçlü. Dene bence düzgün yönetimle şampiyonluk bile alabilirsin.

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Bundesliga'da iki yılı devirdim ve yönettiğim Schalke 04 harici ligde en ilgimi çeken, mutlaka oynanmalı dediği takım RP Liepzig. Poulsen ve Werner ikilisi muazzam. Naby Keita gibi 24 milyonu gömüp aldığım bir canavarları var. Maddi durumları çok iyi. Ligin en golcü ikinci takımı oldum mesela. Birinci bunlar.

Bir de Celta Vigo hayvan gibi güçlü. Dene bence düzgün yönetimle şampiyonluk bile alabilirsin.
    Evet RBL'yi biliyorum. Son serilerde alıyorum ve başarılıda oldum. Artık farklı bişe arıyorum,o yönder kararsızım sadece.

İspanya ve İtalya ligine AB sınırlaması sebebiyle soğuk bakıyorum. Fransa zevksiz bence,bizim ligimizin durumu mağlum.

Şöyle köklü bi kulüp alıp sıfırdan kafaya oynamak istiyorum ama ligler konusunda aşırı derecede kararsızım.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Evet RBL'yi biliyorum. Son serilerde alıyorum ve başarılıda oldum. Artık farklı bişe arıyorum,o yönder kararsızım sadece.

Şöyle köklü bi kulüp alıp sıfırdan kafaya oynamak istiyorum ama ligler konusunda aşırı derecede kararsızım.
    RANGERS! İskoöya Ligi zevklidir de hem oyunda. Ayrıca İngiltere'nin dibi olduğu için veritabanı özenlidir ve ileride Brexit olayları falan renk katar.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

yahu çedcu ve selçuk inan'ı listeye koydum. city teklif yapıyor, 2.5 istiyorum 2.3 veriyor 2.4 deyince teklifi geri çekiyor. çok saçma bu. ayrıca her teklifte illaki maaş katkısı yapmamı istiyor takımlar, kulüplere öner dediğimde pazarlık yapılamaz seçtiğim halde.

windowsa dönünce donma sorunu bitti mi acaba?

Quote Originally Posted by Matteo Ferrari View Post
    windowsa dönünce donma sorunu bitti mi acaba?
    Bitmiş gibi gözüküyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Full sürümde maç motorunda farklılık var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Full sürümde maç motorunda farklılık var mı?
    Dikine ve uzun toplarla oynanan oyun daha etkili göründü bana

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Full sürümdeki maç motoru hoşuma gitmedi benim şahsen

çok fazla penaltı kaçıyor ya hepsi dümdüz ortaya abanıyor

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    16.hafta, RVP penaltıda 7/7 yaptı. Hepte ters köşe yapıyor.

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    Oyunda 5 sezon oynadım, Selçuk ve Podolski Sadece 1'er penaltı kaçırdılar. Gerisi hep gol.

Quote Originally Posted by AliSamiYen View Post
    Oyunda 5 sezon oynadım, Selçuk ve Podolski Sadece 1'er penaltı kaçırdılar. Gerisi hep gol.
    bu oyunun genel geçer bir durumu yok bence. mesela biri çok penaltı kaçıyor diyor, biri hiç kaçmadı diyor. ekşi sözlük'te biri çok penaltı oluyor demiş, ben yarım sezon bitirdim 1 penaltı attım bu durum güzel bence. aslında oyun saçma değil, yaşanan olaylar gerçek hayattaki gibi dönemsel olarak farklılık gösterebiliyor

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arrogancee View Post
    bu oyunun genel geçer bir durumu yok bence. mesela biri çok penaltı kaçıyor diyor, biri hiç kaçmadı diyor. ekşi sözlük'te biri çok penaltı oluyor demiş, ben yarım sezon bitirdim 1 penaltı attım bu durum güzel bence. aslında oyun saçma değil, yaşanan olaylar gerçek hayattaki gibi dönemsel olarak farklılık gösterebiliyor
    Buraya yazdım 5dk sonra Podolski penaltı kaçırdı , genel geçer bir durum yok dediğin gibi

Sayfa 11 / 17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri