Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 498 sonuç

Konu: FM 17- İlk İzlenimler

FM Speeder çalışmıyor gerçekten sürpriz oldu

transfer pazarı yine sıkıntılı galiba adamlar donumuza kadar alıcaklar biz teklif yapınca 2 katını istiyorlar bizim oyunculara değerinin yarısını zor veriyorlar ben bu duruma uyuz oluyorum

fm genie scout 16 yı bu oyunda kullanabilir miyiz bilgisi olan var mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    fm genie scout 16 yı bu oyunda kullanabilir miyiz bilgisi olan var mı ?
    Yok hocam kullanamazsınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

FM 2005'ten beri oynuyorum. Gerçek verilere göre ligimizdeki takımların mali durumu oyuna yansıtılıyor. Ancak nasıl oluyorsa takımlarımız reelde oyundaki gibi değil. Oyundakinden daha fazla bütçeleri oluyor. Bu sebeple bu kadar borç altına giriyolar ancak biz oyunda böyle bi vasıf alamıyoruz. Giriyorum kardeşim borca ama şampiyon olacağım diyemiyoruz. Bence gerçekçiliği artırmak adına bütçelerin biraz düzenlenmesi gerek. Ben eminim devre arası transfer döneminde ve ya yaz transfer döneminde Galatasaray oyundakinden çok daha fazla transfer bütçesine sahip olacak.

Demek istediğim takımların finansal durumlarını oyuna tamamen doğru aktardığımızda oyuna yansıması reel'e göre çok daha sert oluyor.
    turksportal...

Tam sürüm çıktı ama hala ben de maçlarda seyirciler gözükmüyor ?!?

Quote Originally Posted by rcrdnh View Post
    Tam sürüm çıktı ama hala ben de maçlarda seyirciler gözükmüyor ?!?
    Grafik kalitesi kaynaklı. Şuan bir sorun var pc yeterli olsa da 3D kalitesi çok düşük alıyor. Sizde de öyle sanırım 3D en düşük ondan dolayı da seyirciler yok maçta. Yeni güncelleme ile düzelmesini bekliyoruz..

Quote Originally Posted by RedJ View Post
    Grafik kalitesi kaynaklı. Şuan bir sorun var pc yeterli olsa da 3D kalitesi çok düşük alıyor. Sizde de öyle sanırım 3D en düşük ondan dolayı da seyirciler yok maçta. Yeni güncelleme ile düzelmesini bekliyoruz..
    Oyunda çok büyük grafik hatası var fm17 oynarken ekran gidiyor beyaz veya mor ekran geliyor bazen ekran karıncalanıyor yabancı forumlarda da bu konuda şikayet var.

Not: Ekran kartımda veya ekran hiç bir sorun bulunmamakta diğer bütün oyunları hiçbir sorun olmadan oynayabiliyorum fm16 dahil

Oyunda menüler arası geçişlerde ağırlaşıyor. Sizde de böyle mi acaba ? Tüm uptadeleri yaptım halbuki.

Bu arada biri "Kısa Sorular,Kısa cevaplar"konusunu açarsa forum kirliliği olmadan isteyen istediğini sorabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Oyunu almış olanlar bi değerlendirme yapabilir mi? Maç motoru ve transferler ne alemde? Oyuncuların "beni gönder" isyanı devam ediyor mu?

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Oyunu almış olanlar bi değerlendirme yapabilir mi? Maç motoru ve transferler ne alemde? Oyuncuların "beni gönder" isyanı devam ediyor mu?
    Valla oyuna daha yeni başladım,devre arasına kadar nağmaglup geldim. Ortada fol yok yumurta yok Bruma beni sat diye söylendi. İsteyenide yoktu birde. Şimdi mutsuz gözüküyor ve performansı düştü.

Biraz zaman geçsin umarım mutsuzluğu biter,sözleşmede yenilemiyor bitmesine 1 sene kaldı. Gelişme olursa yazarım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

@ugurayz posta kutun dolu silersen göndereyim

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Oyunda menüler arası geçişlerde ağırlaşıyor. Sizde de böyle mi acaba ? Tüm uptadeleri yaptım halbuki.

Bu arada biri "Kısa Sorular,Kısa cevaplar"konusunu açarsa forum kirliliği olmadan isteyen istediğini sorabilir.
    Ayni sorun bende de var malesef. Ilk basta veritabaninin buyuk olmasindan dolayi olabilecegini dusunmustum (70k oyuncu). Daha sonra deneme amaciyla daha kucuk bir veritabani ile oyun actim (30k) ama ayni hantallik devam ediyor.

PC Ozellikleri:

AMD FX8350 - 16 GB RAM

Acaba bu sorunu yasayan baska birileri var mi yoksa problem bizde mi?

Ben de hantallık sezmiştim ayarlardan gpu yu işlemci olarak değiştim şu an tam hatırlamıyorum ayarların hangi bölümündeydi diye ama öyle bi ayar vardı sanki biraz daha düzeldi şimdi ya da psikolojik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyunu alıp almamak konusunda çok kararsızım. Özellikle beşiştaşın maddi durumunu merak ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

İşsizliğin dibine vurduğum şu günlerde daha fazla bunalıma girmemek adına oyunu aldım. Şu saçmalık hala devam ediyor.
    Ligin son hafta 1 puan öndeyiz ve içerde Burnley ile oynuyoruz fakat oyuncular sçama sapan tepki veriyor. Önceki 2 oyunda da vardı bu.

Kiralık opsiyonlarına bi çare bulsalar ya
    oyuncu ritim bulursda gelmek istemiyo, kiralanırken anlaşma şartı falan olsa ilersi içinde
    Caner,Talisca falan kalmıyo misal Beşiktaşta

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Oyunda çok büyük zehir var. İcardi. Ayrıca her seride olduğu gibi DMC kullanmadan taktik oturmuyor.

sorunsuz çalışan bir logo ve yüz paketi bilen var mı?

Quote Originally Posted by arrogancee View Post
    sorunsuz çalışan bir logo ve yüz paketi bilen var mı?
    Facepack: https://sortitoutsi.net/graphics/player-faces ben cut-out'u kullanıyorum
    Logo:https://sortitoutsi.net/graphics/logos ben tcm'yi kullanıyorum ikisini de öneririm

Oyunda font hatası mı var arkadaşlar bazı takım isimlerinde böyle ? şekiller çıkıyor
    http://i.hizliresim.com/1N144A.jpg

Oyun tam sürüme geçtiğinden beri alakasız maçlarda - 3-0 öndeyiz mesela - ve alakasız, tehlikesiz pozisyonlarda oyuncularım rakibe çift ayakla dalıp kırmızı görüyorlar. Bir maçın 22. saniyesinde oldu hem de santranın hemen sonrası orta sahada paslaşırken. Aralarında husumet mi var anlamadım.

Quote Originally Posted by Bohater View Post
    Oyunu alıp almamak konusunda çok kararsızım. Özellikle beşiştaşın maddi durumunu merak ediyorum.

çok kötü değil ilk sezon 4 küsür milyon dolar bütçe ve yeterli maaş bütçesiyle başlıyosunuz . Oğuzhana direk teklif geliyo satmak istemesende en son bayern 32 m teklif etti başkan kabul etti maaşı yüksek oyuncuları satıp potansiyeli yüksek genç oyuncular getirdim. İlk sene şampiyon oldum 2. sezon bütçesi 18 milyon dolar oldu genç potansiyeli yüksek oyuncular getirmeye devam ediyorum al sat yapıyorum oyunda beşiktaş kariyeri zevkli

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Kiralık opsiyonlarına bi çare bulsalar ya
    oyuncu ritim bulursda gelmek istemiyo, kiralanırken anlaşma şartı falan olsa ilersi içinde
    Caner,Talisca falan kalmıyo misal Beşiktaşta
    caner için beşiktaş konusunda arkadaş yazmıştı kiradan döndükten sonra tekrar kiralık listesine konuyo ve 2 sezon kiralıyabiliyosunuz bende o şekilde yaptım ama dediğiniz gibi biraz saçma olmuş.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by burak3206 View Post
    caner için beşiktaş konusunda arkadaş yazmıştı kiradan döndükten sonra tekrar kiralık listesine konuyo ve 2 sezon kiralıyabiliyosunuz bende o şekilde yaptım ama dediğiniz gibi biraz saçma olmuş.
    1 MN karşılığı alınır opsiyonu oyunda yok mu?

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    1 MN karşılığı alınır opsiyonu oyunda yok mu?
    Var fakat teklif yaptıkdan sonra caner görüşmelere başlamak istemiyor değişik bi durum devre arasında denemiştim olmadı şampiyon olduk tekrar denedim yine hiç görüşmelere başlamadı .

27. Default

Gayet başarılı. Bu arada bir sorum olacak arkadaşlar fmrte 17 ne zaman çıkacak acaba bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Beyler bu Adanaspor sizde nasıl? Ben oyunu almadım ama bayağı bir kariyer anlatımında liderliğe doğru oynadığından söz ediliyor. Kendi takımım başarılı olmasını isterim tabi ama Adanaspor gibi bir takımın yapay zekada direk 18. sıra için oynaması gerekiyor İlerleyen senelerde de başarılı bir transfer politikası izlemeyen bir yapıda olmalı. Çünkü Bayram Akgül Süper Ligde bile paraya kıymayacağını belli etti.Yani bizim süper lig kariyerimiz çok uzun sürmeyecek bu kesin. Bana kendi kariyerinde de Adanaspor'un başarılı olduğu bir kişi,en iyi ortalamaya sahip oyuncuların profil fotolarını gönderebilir mi?

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Oyun tam sürüme geçtiğinden beri alakasız maçlarda - 3-0 öndeyiz mesela - ve alakasız, tehlikesiz pozisyonlarda oyuncularım rakibe çift ayakla dalıp kırmızı görüyorlar. Bir maçın 22. saniyesinde oldu hem de santranın hemen sonrası orta sahada paslaşırken. Aralarında husumet mi var anlamadım.
    Aha gene oldu. Schalke ile Alman Kupası ikinci turunda evimde Hannover'e karşı oynuyorum. Sağ bekim durduk yere gidip dördüncü dakikada elemeli maçta ortasahanın ortasında çift ayak dalıp kırmızı gördü. Allahtan rakip aşırı kötü de 1-0 ite kaka aldık.

Bir de bunu hep bekler yapıyor bende. Gidip alakasız yerlerde tehlikesiz pozisyonlarda çift ayak dalıp kırmızı görüyorlar. Gerçekte olsa bu adamları futbol oynatmazlar psikopat diye

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Beyler bu Adanaspor sizde nasıl? Ben oyunu almadım ama bayağı bir kariyer anlatımında liderliğe doğru oynadığından söz ediliyor. Kendi takımım başarılı olmasını isterim tabi ama Adanaspor gibi bir takımın yapay zekada direk 18. sıra için oynaması gerekiyor İlerleyen senelerde de başarılı bir transfer politikası izlemeyen bir yapıda olmalı. Çünkü Bayram Akgül Süper Ligde bile paraya kıymayacağını belli etti.Yani bizim süper lig kariyerimiz çok uzun sürmeyecek bu kesin. Bana kendi kariyerinde de Adanaspor'un başarılı olduğu bir kişi,en iyi ortalamaya sahip oyuncuların profil fotolarını gönderebilir mi?
    Adana bende 2.sezonda müthiş gidiyor. Bende anlam veremedim ama ilk 4ü zorluyor şuan itibari ile.

Sezon bitsin ayrıntılı bi bakacağım,bakalım nasıl bitirecekler..

Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri