Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 498 sonuç

Konu: FM 17- İlk İzlenimler

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

+Yüz yaratma ekranı çok hoşuma gitti çok güzel düşünülmüş bir özellik bence
    +Maç moturu güzel,10 maç yaptım bekler biraz daha pasif gerçi bunda Fenerbahçe ile test oyunu açmamın da etkisi olabilir.
    +Maç başlamadan ısınma animasyonları çok hoş umarım 10 yıla kadar kupa töreni falan görürüz
    +Oyun çok hızlı ve stabil çalışıyor.Umarım tam sürüme geçince ayarları kaçmaz yine.
    + Antrenör tavsiyeleri ve bunların nedenlerini de belirtmeleri hoşuma gitti

- Sosyal Ağ'da yapılan tüm yorumlar neden se İngilizce???
    -Maç sırasında ki oyuncu kondisyon barları rezil. Hiç bir şey anlaşılmıyor. Gerçi gözümüz daha alışmadı sanırım ondan.
    - Beta olmanın etkisiyle garip hatalar gördüm (Mesela ŞL eşleşmelerinde deplasman takımının ismi sayfanın en sağında çıkıyor?)

Şimdilik bunlar çarptı gözüme. Transfer bütçesi olmadığı için yine abuk transfer hataları görürmüyüm bakmadım ama mesela 34 yaşındaki Bobby Zamora'yı 1 yıllık anlaşma ile almaya çalışan Akhisar gayet mantıklı bir transfer hedefi gibi geldi.Bir kaç sezon geçmeli ki transfer fiyatları ve transfer hedefleri hakkında bir fikir sahibi olalım.Gördükçe yazarım...Herkese bol FM'li günler...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    - Sosyal Ağ'da yapılan tüm yorumlar neden se İngilizce???
    Bazi ceviriler halen yapilmaya devam ediliyor. Saniyorum son dakikada yeni eklemeler oldu.

Fazla kurcalamadım ama kulüplerin şampiyonluk sayıları gözükmüyor aynı zamanda futbolcuların geçmişinde aldığı kupalarda boş

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

https://community.sigames.com/topic/...h-translation/

Bu kısıma gerekli cevabı yazdım ben umarım kaale alınır.

http://www.droyun.com/fm-17-football-manager-2017

Arkadaşlar burada oyun 59 Lira.. Güvenilir mi burası ?

https://www.mtcgame.com/e-pin/steam-...nager-fm-2017/

MTC de ise 75 Lira..

Edit: Bir de oyunun tam sürümü ne zaman çıkar ?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Oyuna şöyle bir baktığımda gerçekten çok hoşuma gitti açıkçası. Menajerinizi yaratma ekranında bile bir profesyonellik hissediliyor. Özellikle DİZAYN, yeni eklentiler, sosyal medya gerçekten harika olmuş. FM 2012'den sonra bu, ilk defa bu kadar içime sinen bir oyun olabilir gibi hissediyorum.

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    Sosyal Ağ'da yapılan tüm yorumlar neden se İngilizce???
    Bunun cevabı: Sosyal ağ kısmını çevirme işlemlerimiz hâlâ sürüyor. Normal çevirilerden daha sonra, gizli tutmamız gereken sürpriz bir özellik olarak geldiler, ve bayağı da varlar takdir edebileceğiniz gibi. Yakında bitireceğiz, full sürümde %100 Türkçe olacak o kısım da.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BlackAnaconda View Post

MTC de ise 75 Lira..

Tam sürümü 4 kasımda çıkacak. Dediğin siteleri bilmiyorum , ben sadece Steam üzerinden alıyorum.

maç ekranında oyun acayip kasıyor. normalde ise 16'dan daha güzel akıyor oyun.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Yaklaşık 15 dakikadır oyundan çıkmaya çalışıyorum ama ne yazık ki çıkmıyor. Tamam oyunun gelmesini uzun zamandır bekliyorum ama ne zaman bırakacağıma oyun değil de ben karar verebilseydim keşke. SIGAMES artık buna bile karışmaya başlamış.Bırakın beni uyumam lazım...

-Nazar değmesin maç motorunu çok beğendim. Yapay zeka seriler içinde açık ara en iyisi. Henüz ligde 14 maç oynadım şimdiye kadar gayet iyi.
    -Temayı çok beğendim koyu yeşil ağırlıklı olmuş. 08 öncesi serilerdeki tema gibi nostalji yaşadım.
    -Oyun hızlanmış gibi geldi bana 64 bit desteği geldiği için olabilir diye düşünüyorum.
    -Bizim ligdeki birçok futbolcunun profili düşürülmüş. Bence yerinde bir karar.

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Arkadaşlar Voidu güvenilir midir? Yorumları okuyunca dayanamadım alacağım.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

+Bir futbolcunun kondisyon durumunu(sakatlık sonrası, maç sonrası, yorgunluk vb) 45 dk oynayabilir, 90 dk oynayabilir gibi analizi koymaları hoşuma gitti. Fakat bu konuda herhangi bir risk alıyor muyuz bilmiyorum. Gayet hoş ilk bu dikkatimi çekti.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by nostalgia View Post
    Güvenilir arkadaşım alabilirsin

MTC de ise 75 Lira..

DrOyun hakkında bilgisi olan yok mu yav..

Güvenilir hiçbir çekincen olmasın.

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Güvenilir arkadaşım alabilirsin
    Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Güvenilir hiçbir çekincen olmasın.
    Teşekkürler 67.50 TL ye aldım.

İndirebileceğimiz iyi bir logo paketi var mı arkadaşlar ?

Mümkünse link verirseniz güzel olur.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    İndirebileceğimiz iyi bir logo paketi var mı arkadaşlar ?

Mümkünse link verirseniz güzel olur.
    FM16 logo paketleri bununla uyumluymuş kullananlar var
    ben bunu kulalanıyordum http://www.logo-world.net/tcm16-logos-fm16-tr/
    orada logo updateleri var onları da indir istiyorsan

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İlk uzun süreli sakatlık geldi, Mane...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Çapa'nın yaratıcısı Mehmet Demirkol oldu. Tabiri ilk kullandığında ne kadar uymuş olduğundan bahsediyordu (bizzat izliyordum o programı canlı yayında), devamında Spor Servisi programında önemli bir eğitmen sayılan Fuat Akdağ da onu destekledi ve basının bir anda ilgisini çekti. Israrla Mehmet Demirkol kullanmaya devam edince önce NTVSpor spikerleri ve sonra da Turkuvaz Medya kullanmaya başladı, ana akım medyanın etkisi ile tabir tamamen kabul edildi.

Şu an da önlibero tüm ofansif ve defansif rolleri tanımlıyor Türkçe'de. Çapa ise defansif ve kesici önliberoyu tanımlıyor. Bunun dışında bir kullanım yok. Yeni yeni Uğur Karakullukçu'nun ve Alper Öcal'ın hatırlatması ile 6 no da kullanılmaya başlandı ama 6 no sadece yerleşimi anlatan genel bir tabirdir ve kullanımı kısıtlıdır.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Lig kurallarında unuttuğum bir şeyler var mı diye bakarken ne göreyim.
    Agresifliği yüksek oyunculara dikkat edin. Ellerinden bir kaza çıkabilir.

Dün 2-3 maç yaptım. En çok maç motorunu merak ettiğim için diğer özellikleri çok kurcalamadan maçlara girdim. İlk izlenimlerime göre oyuncular topla koşan adamın arkasındayken bile müdahale yapıyorlar. Önceden arkasından koşup önüne geçerlerdi sadece. Şimdi ise müdahale ediyorlar.

Yani yapay zeka bana artmış gibi geldi. Benzer veya aksini düşünenler varsa gözlemlerini paylaşmaları çok iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

DrOyun hakkında bilgisi olan yok mu yav..
    Droyundan fifa aldım sıkıntı olmadı. Çok var alan daha sorun duymadım.
    Ama fiyat 59 değil 70 lira

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Maç motorunda ilk gözüme çarpan, top kapmalar çok gelişmiş. Beklerin aşırı etkinlikleri azalmış. Saçma sapan karpuz sallar gibi orta yapıp tehlike oluşturmaları giderilmiş.

Açıkçası az oynamış olmama rağmen oldukça beğendim.

Nesil
    2003

Şu tabir ile Komple Forvet'in tanımı uymuyor bence. Komple Forvet dendiği zaman her şeyi mükemmel yapabilen forvet olarak algılıyoruz bence.
    O zaman 'Mukemmel Forvet' olmazmiydi?
    Anliyorum, komple kelimesi her seyi 20/20 olan forvet izlenimi verebiliyor. Ancak boyle bir futbolcu olmadigini goz onunde bulundurursak, komple'den 'gerekli her ozellige yeterli seviyede sahip olan' anlamini da cikartmak mumkun bence.

Maç motorunda ilk gözüme çarpan, top kapmalar çok gelişmiş. Beklerin aşırı etkinlikleri azalmış. Saçma sapan karpuz sallar gibi orta yapıp tehlike oluşturmaları giderilmiş.

Açıkçası az oynamış olmama rağmen oldukça beğendim.
    En az bekler kadar hız ve hızlanması 19-20 olan oyuncular da çılgın atıyordu. Arsenal'den Walcott'u denedim, 2016'daki etkinliği yoktu. Eğer 2-3 maç yanıltıcı olmadıysa bu da olumlu bir gelişme.

Futbolcuları elde tutmak zorlaşmış. Sizden daha iyi bir takım istiyorsa onu adam resti çekiyor gitmem gerek diye. O yüzden bol bol scouting kullanın. B planınız hep kenarda dursun.

Bir de futbolcum Manchester City'ye gitmek istiyorum beni onlara öner dedi. Önerdim City teklif falan yapmadı.

Dedim ben de o zaman sözleşme yenile bir sene daha kal. Kabul etmedi şimdi de Southampton'a gidiyor.

Hain herif. İnşallah çapraz bağları kopar.

oyuna 2016 dan daha keyifli diyebilirmiyiz ben 16 dan zevk alamıyorum pek 17 yi henüz oynayamadım ayrıca transfer pazarı ne durumda saçma sapan fiyatlarmı isteniyor yine

BUG BULDUM.

Tek forvetle oynarken santrada tek forvetiniz duruyor. Tek başına santra yapıyor.

Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri