Sayfa 5 / 17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 498 sonuç

Konu: FM 17- İlk İzlenimler

Oyunu çok sevdim fakat şu sosyal medya olayının elle tutulur yanı yok.

Schalke 04 ile oynuyorum, Roque Mesa diye futbolcu aldım. Efsane oynuyor. Önlibero başladığı maçta mecburiyetten AMC oynayıp 2 gol bir asist yapmışlığı var ve hala twitter'da millet adama atıp tutuyor. Bunu yapan da Schalke taraftarı.

Şimdi de AL'de Konyaspor ile maçım var. Tüm taraftarlar Vukoviç hakkında twit atıyor işi gücü bırakmışlar. Kimi diyor o kim, kimi diyor Konya'da o varken maç belli olmaz. Durup durup twitleri okuyup gülüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

@wolfson

Ayarlara gir tercihler->Arayüz orada gecici dosyalari temizle var ona bas ardindan tercihlerden sonra temayi yenile secenegi var görürsün onu isaretle. Ben böyle yaptim logolar gözüküyor artik

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Siralamada onemli bir kaybimiz olmasa da 4 buyuk lig ile arkadan gelen liglerin arasindaki farki buyutunce itibar rakamsal olarak hemen ustumuzdeki ve altimizdaki diger liglerle beraber dustu. Hatta bunun uzerinde halen bazi tartismalar devam ediyor. Itibarda degisiklik olsa da, siralamada yerimiz degismeyecektir.

FM'de bazi kurallar ozellikle turnuvalarin lisanslarina sahip olunmadigi icin eksik yapiliyor. Bu da onlardan birisi saniyorum.
    cevaplar icin tesekkurler.
    konu ile ilgili son sorum : onumuzdeki yildan itibaren CL ye katilim statusu ve takim-ulke puanlari hesaplamasi tamamen degisiyor.
    Henuz detaylar aciklanmadi UEFA tarafindan ama bu oyuna yansitilacak mi bu seride ? yoksa FM 17 de ilerleyen yillarda yine ayni statu mu uygulanacak

An itibariyle ilk resmi mağlubiyetimi Konya deplasmanında aldım. Anadolu Deplasmanı olayı oyuna giriş yapmışa bu FM 2017 olmuş derim. Tebrikler Aykut Hocam. Maç senin hakkındı.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Profil fena değil gibi sanki.

Pedriel Sivanspor diye bir takıma transfer olmuş sanırım arada
    Last edited by caneration : 19.Ekim.2016 at 20:58

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Droyundan fifa aldım sıkıntı olmadı. Çok var alan daha sorun duymadım.
    Ama fiyat 59 değil 70 lira
    Dün 59 Liraydı. Araştırdım biraz. İçime sinmeyince almamıştım. Keşke alaydım diyorum şu an

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    O zaman 'Mukemmel Forvet' olmazmiydi?
    Anliyorum, komple kelimesi her seyi 20/20 olan forvet izlenimi verebiliyor. Ancak boyle bir futbolcu olmadigini goz onunde bulundurursak, komple'den 'gerekli her ozellige yeterli seviyede sahip olan' anlamini da cikartmak mumkun bence.
    Tamam belki dediğiniz doğru ama yine Komple Forvet tabiri uymuyor, yani oturmuyor kafamda. Her şeyi 20/20 olan oyuncu izlenimi geliyor ilk akla.. Bilinçaltı..

Oyun iniyor , son 1 buçuk saat. Gece kariyere başlarım hemen

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Oyunu çok sevdim fakat şu sosyal medya olayının elle tutulur yanı yok.

Schalke 04 ile oynuyorum, Roque Mesa diye futbolcu aldım. Efsane oynuyor. Önlibero başladığı maçta mecburiyetten AMC oynayıp 2 gol bir asist yapmışlığı var ve hala twitter'da millet adama atıp tutuyor. Bunu yapan da Schalke taraftarı.

Şimdi de AL'de Konyaspor ile maçım var. Tüm taraftarlar Vukoviç hakkında twit atıyor işi gücü bırakmışlar. Kimi diyor o kim, kimi diyor Konya'da o varken maç belli olmaz. Durup durup twitleri okuyup gülüyorum.
    Belkide gülüp eğlenmemiz için yapmışlardır olamaz mı
    malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM 16'da 4.5 yıldız olan grafik kalitesi bu seride 0.5 yıldıza düşmüş, oyunu en düşük grafik kalitesinde güç bela oynuyorum. Acaba benim ekran kartı 1 senede çöp mü oldu yoksa Beta'dan kaynaklanan bir bug mı bu? Nvidia GeForce 540M bu arada.

Oyuncu kıyaslama ekranı ve kadro derinliği ekranı güzel olmuş. Bir bakışta istediğinizi görebiliyorsunuz. oyunda genel olarak fena değil gibi biraz daha vakit harcamak lazım.

12. Default

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    FM 16'da 4.5 yıldız olan grafik kalitesi bu seride 0.5 yıldıza düşmüş, oyunu en düşük grafik kalitesinde güç bela oynuyorum. Acaba benim ekran kartı 1 senede çöp mü oldu yoksa Beta'dan kaynaklanan bir bug mı bu? Nvidia GeForce 540M bu arada.
    540m minumum sistem gereksiniminde yazan hd2400 den iyi bir karttır sorunsuz oynuyor olman lazım başka oyunlarda sorun varmı betadan da kaynaklanabilir ama sorunun nerede olduğunu bulman lazım ilk olarak ekran kartını güncellemekle başlayabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyunda maç skorları hiç gerçekçi değil. fenerbahçeyle ajax'a ilk maçta evimde 7 atıp ikinci maçta 9-2 yenildim. lig maçlarının hepsi 4 gol ve üstü bitiyor. inşallah düzeltirler yoksa hiç tadı tuzu kalmaz oyunun. bir de bazı bölümler ingilizce.

FM 2017 Beta İnceleme Videosu

https://youtu.be/rUX0-PRULHA
    Last edited by krasafcik : 20.Ekim.2016 at 01:08
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

sortitoutsi.net'teki licenses fix ispanyayı da kapsıyor mu veya ispanyayı kapsayan fix var mı beyler?

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bug olarak geçiyor mu ?

oyun açıkkken windowsa döndüğüm zaman oyun kilitleniyor ve yanıt vermiyor. umarım betayla alakalıdır.

3-4 maçtan fazla oynayan arkadaşlar buraya aldıkları skorları, yani fikstürlerini koyabilir mi? maçı başı gol oranını merak ediyorum da.

Quote Originally Posted by Matteo Ferrari View Post
    oyun açıkkken windowsa döndüğüm zaman oyun kilitleniyor ve yanıt vermiyor. umarım betayla alakalıdır.

Pencere moduna geç hocam.Öyle sıkıntı olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Çok güzel kontra atak oynatıyorum takıma Kontra atak deneyen var mı başka ? Nazar değmesin ligde 5 de 5 gidiyorum Galatasaray ile ..

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Çok güzel kontra atak oynatıyorum takıma Kontra atak deneyen var mı başka ? Nazar değmesin ligde 5 de 5 gidiyorum Galatasaray ile ..

Fenerbahçe ile deniyorum hocam ama pek başarılı olduğum söylenemez. Dizilişe bir türlü karar veremedim. Kadro yetersiz mali durum zaten felç. Taktiğini özetler misin? Santrafor tercihini merak ettim.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Fenerbahçe ile deniyorum hocam ama pek başarılı olduğum söylenemez. Dizilişe bir türlü karar veremedim. Kadro yetersiz mali durum zaten felç. Taktiğini özetler misin? Santrafor tercihini merak ettim.
    Tabiki .. 6. hafta bitti ligde. Şimdi Alanyaspor ile maçım olacak, sonrasında Fenerbahçe ile maçı yapar paylaşırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Kontra atak gerçekten tuttu bu sürümde attığım gollerin %80i kontra atak ile gerçekleşti

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Adana Demirspor da Deplasmanlar Kontra atak ile oynarken Evimizde kontrollü deyip gol atınca hemen kontra atağa geçiyorum. 6 7 maç oldu yanılmıyorsam 1 maç hariç hepsinde gol yedim. Mağlubiyetim yok 2 beraberlik gerisi galibiyet
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    06

4-2-3-1 oynatıyorum. Kontra - Dengeli düzende. Enteresan biçimde Sabri gene çok etkili bekte 9 maçta 8 asist ligde, o derece yani
    Taktikte amacım topla oynamak değildi. Top bizdeyken verimli olabilmek. Hızlı ataklarla oyunu kanatlara yıkmayı amaçladım. En verimli oyuncu Bruma . Sabri ortalıyor Bruma atıyor. Eren 9 lig maçında 3 gol 3 asist. Pivot santrafor olarak oynuyor ileride.

Takım uyumunun yüksek olmasına dikkat ediyorum. Ara ara takım çalışması yaptırıyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Videodan sonra dayanamayıp hemen aldım oyunu. Şu ana kadar benim için tek sıkıntı 2B'de ki kondisyon simgesi ve mesajlar kısmının açık rengi. Gerisi şu an için gayet güzel. Son yıllarda en beğendiğim oyun bu diyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    540m minumum sistem gereksiniminde yazan hd2400 den iyi bir karttır sorunsuz oynuyor olman lazım başka oyunlarda sorun varmı betadan da kaynaklanabilir ama sorunun nerede olduğunu bulman lazım ilk olarak ekran kartını güncellemekle başlayabilirsin
    Diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok hocam, belki dediğin gibi betadandır ben de bilemedim. Ekran kartı da güncel, GPU'yu da kullanıyor oyun ama bir gariplik var.

Nesil
    2007

135 km koşu mesafesi çıkıyor maç sonu. Benim bildiğim bu alanda en iyi takımlar bile 120 civarı. Sakatlık da çok oluyor gibi. Biraz daha oynamak lazım yine de.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

2016 serisindeki yasadigim hayal kirikligindan sonra 2017 almicam dedim yine dayanamayip aldim bakalim simdi oyunu acicam ufaklik rahat birakirsa insaAllah 2016daki gibi hayal kirikligi yasamam mac motoruda adam olmusa benziyo izledigim videolarda hadi bakalim

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    135 km koşu mesafesi çıkıyor maç sonu. Benim bildiğim bu alanda en iyi takımlar bile 120 civarı. Sakatlık da çok oluyor gibi. Biraz daha oynamak lazım yine de.
    Bu katedilen ekstra mesafe beni de cok rahatsiz eden bir durum.

Daha dusuk seviye liglerdeki takimlarla oynarsaniz kosu mesafeleri 100-110 araligina dusuyor (ornegin Super Lig takimina karsi 2. Lig takimi).

Tahminen bazen futbolcularin gereksiz bir sekilde aut'a giden suttan sonra geriye depar atmalari da bu mesafenin artmasina neden oluyordur. Veya savunmanin kazanabilecegi bir top icin herkesin cumbur cemaat geriye gelmesi.

Ayrica topun ne kadar oyunda kaldigi da bir baska merak konusu benim icin. Bir gun oturup maci 90 dakika izleyip kronometre tutacagim.

Sayfa 5 / 17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri