Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 498 sonuç

Konu: FM 17- İlk İzlenimler

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Sakatlik sorunu yine abartilimi bana mi öyle geliyor rotasyona gitmeme ragmen en iyi fizyo,kondisyon antr. ve de en iyi antrenörlerle calismama Ve de antreman zorluk seviyesini düsük yapmama ragmen her 2-3 haftaya bir oyuncularimdan biri veya ikisi sakatlaniyor!

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Benim ilk izlenimim savunmalar kötü gibi
    Last edited by antiochia : 23.Ekim.2016 at 00:53

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

Oyunda prozone bulamadım oyuncuların tek tek ısı haritasını göremiyorum nedendir acaba?

Brezilya ligi takımlarının isimleri çok kullanışsız olmuş istediğim takımı bulamıyorum ve ispanya liginde bazı takımların isimleri alışılagelmişin dışında yazılmış başka liglerde de var anlaşılan. bunu düzeltebileceğimiz bir ayar var mı?

Quote Originally Posted by cmyksl55 View Post
    Brezilya ligi takımlarının isimleri çok kullanışsız olmuş istediğim takımı bulamıyorum ve ispanya liginde bazı takımların isimleri alışılagelmişin dışında yazılmış başka liglerde de var anlaşılan. bunu düzeltebileceğimiz bir ayar var mı?
    Footballmanagerstory ve sortioutsi yamalar hazırladı isimler ve milli takımlar için.

Dikkatimi çeken bir şey vardı. Her maçtan sonra gelen raporlarda hep Key Pass 1 tane gözüküyordu. Taktiğim çok kontrollü olduğu için böyle sandım ama internette falan başkaları da muzdarip bundan. Eskisi kadar adam başına 10 tane key pass olmaması güzel ama bu sefer de çok az olmuş sanırım. Fark eden var mı bunu başka?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Biraz Kariyer Biraz Sohbet için Şuan Canlı Yayın açık;

https://www.twitch.tv/birsozalihikmet
    ADANA DEMİRSPOR

Yabancı bir sitenin bu konuda güzel bir çalışması var. Ama henüz beta sürüm olduğu için çalışmanın birçok eksiği mevcut.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Osmanlıspor ile devam eden kariyerim .. Son galibiyete dikkat

Takımda taktiğe uymayan kim varsa gönderdim. Dayanıklılık + Takım oyuncu + Konsantrasyon + Top kapma özellikleri öne çıkan adamları bulmaya çalıştım.. Çok güzel hızlı atak futbolu oynuyoruz üstelik bunu forvetsiz yapıyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Sizce bu olay bir bug değil mi ? Profesyonel seviyede kaç kaleci böyle bir şey yapar ?

2 kere karşı karşıya pozisyonda boştaki oyuncuya pas verdi oyuncum şunu gördüm ya artık rahat ölebilirim maç motoru bu sene baya toplamış gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Oyunu alan arkadaşlara bikaç sorum olacak..
    1- Transfer saçmalıkları düzelmiş mi? Yani büyük takımların aptalca transferleri sürüyor mu mesela? Ya da bi takım santrfor eksiği varken elindeki parayı gidip 4. sol beke yatırıyor mu? Transfer bedelleri düzeltilmiş mi?
    2- Maç motoru ne alemde? Bekler uçuyor mu? Çizgiye inen adamlar hala kaleye mi vuruyor? Şut atma dediğiniz adam hala her fırsat bulduğunda 30 metreden yokluyor mu? Savunmalar düzelmiş mi?
    3- Taktik tıkır tıkır işlerken bir anda çözülüp işlemez hale geliyor mu?
    4- Yedek diye aldığınız adam hoca Messi'yi kes beni oynat diye isyan ediyor mu hala?
    5- 18 yaşında alıp parlattığınız adam 2 sene sonra ben büyük takıma gitmek istiyorum deyip sıradan bi takıma gitmeyi kabul ediyor mu hala?

1- Harry Kane, Jenssen, H.M. Son gibi forvetleri varken Tottenham İcardi'yi aldı. Sanırım böyle transferler devam edecek.
    2- Maç motoru serinin en iyisi olabilir. Bekler daha sakin her oyunumda ben de 7 üzerini ilk onlar görüodu duruldular. Diğer sorular taktikle düzeltmek elimizde tahminimce.
    3-4-5 Rastlamadım.

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    cevaplar icin tesekkurler.
    konu ile ilgili son sorum : onumuzdeki yildan itibaren CL ye katilim statusu ve takim-ulke puanlari hesaplamasi tamamen degisiyor.
    Henuz detaylar aciklanmadi UEFA tarafindan ama bu oyuna yansitilacak mi bu seride ? yoksa FM 17 de ilerleyen yillarda yine ayni statu mu uygulanacak
    Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Siralamada onemli bir kaybimiz olmasa da 4 buyuk lig ile arkadan gelen liglerin arasindaki farki buyutunce itibar rakamsal olarak hemen ustumuzdeki ve altimizdaki diger liglerle beraber dustu. Hatta bunun uzerinde halen bazi tartismalar devam ediyor. Itibarda degisiklik olsa da, siralamada yerimiz degismeyecektir.

FM'de bazi kurallar ozellikle turnuvalarin lisanslarina sahip olunmadigi icin eksik yapiliyor. Bu da onlardan birisi saniyorum.
    cevaplar icin tesekkurler.
    konu ile ilgili son sorum : onumuzdeki yildan itibaren CL ye katilim statusu ve takim-ulke puanlari hesaplamasi tamamen degisiyor.
    Henuz detaylar aciklanmadi UEFA tarafindan ama bu oyuna yansitilacak mi bu seride ? yoksa FM 17 de ilerleyen yillarda yine ayni statu mu uygulanacak

Nesil
    2007

Takım isimlerini düzelten bir yama falan var mı ve bu yama halihazırdaki kayıtlı oyunda çalışır mı?

http://fm-space.com/football-manager...ns-and-awards/

Bunu indirdim şimdilik. Kayıtlı oyunda çalıştı.
    Last edited by Gncl1905 : 24.Ekim.2016 at 19:20

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Takım isimlerini düzelten bir yama falan var mı ve bu yama halihazırdaki kayıtlı oyunda çalışır mı?
    Google'a FM 2017 Real Names yazarsan çıkar linkler oradan bulabilirsin belki burayada eklerler ilerde.

yeni versiyon indirdi şimdi steam gençler. yenilikler düzeltilen şeyler ne bilmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    06

yeni versiyon indirdi şimdi steam gençler. yenilikler düzeltilen şeyler ne bilmiyorum
    Crash dump alınan bazı durumlarla ilgili güncelleme olmuş deniliyor.

changelogları düzenli takip edebileceğimiz bir link varmıdır?

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Oyunda istatistiklerde pas sayısı artmış sanırım. Var mı dikkat eden? Oyun bende yokta.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Geçen seneki taktiğimi kullanıyorum ortalama 550 pas yaparken bu sene 750 pası gördüm.
    Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Oyunda istatistiklerde pas sayısı artmış sanırım. Var mı dikkat eden? Oyun bende yokta.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Doğruymuş çok pardon
    Last edited by PaVLeNKo : 24.Ekim.2016 at 21:11 Reason: Bilgi hatası

Aynen ben de baktım şimdi güncelleme crash ile karşılaşan kullanıcılar için gelmiş başka bir yenilik yok.

link paylaşıp haber yapabiliyor muyuz bilmiyorum ama http://fmhikayeleri.com/football-man...rexit-ruzgari/ linkinde brexit ile ilgili haber anlatılıyor. İngiltere ligini oynayacaklara duyurulur.

Quote Originally Posted by usluu07 View Post
    1- Harry Kane, Jenssen, H.M. Son gibi forvetleri varken Tottenham İcardi'yi aldı. Sanırım böyle transferler devam edecek.
    2- Maç motoru serinin en iyisi olabilir. Bekler daha sakin her oyunumda ben de 7 üzerini ilk onlar görüodu duruldular. Diğer sorular taktikle düzeltmek elimizde tahminimce.
    3-4-5 Rastlamadım.
    Tottenham o transferi gerçekte yapsa çok garipsemem açıkçası. Tottenham ciddi anlamda gol sıkıntısı çekiyor çünkü. 9 maç sonunda namağlup olmalarına ve sadece 4 gol yemiş olmalarına rağmen 5.sıradalar.

Son, şu an takımın en golcüsü 4 gol ile ama son maç hariç genelde kanat forvet olarak oynadı.
    Kane sakatlıklarında etkisiyle iyi bir giriş yapamadı sezona, ayrıca ikinci forvet olarak da oynayabiliyor.
    Janssen ise tam bomba. Hollanda gol kralı olarak gelmesine rağmen beklentilerin çok çok altında kaldı ve sanırım daha henüz golü yok.

Kane ve Son'un kanat ve ikinci forvet olarak oynayabildiğini düşündüğümüzde, Janssen'in de alışamadığını göz önüne alırsak çok gereksiz bir transfer olmaz Icardi transferi.

Şu an bana Tottenham'ın en çok hangi mevkiye transfer yapmasını istersin diye sorsalar; ya kale ya forvet derim herhalde. Geçen sezon ön libero açıkları da vardı ama hem Sissoko hem Wanyama transferi ile etten duvar ördüler adeta.

Oyun kendi kendine asistant menajerimi kovdu ve b takımın asistan menajerini a takım asistan menajeri yaptı.

benim bilgim ve dahilim yok, bu nasıl oluyor sizce?

fikri olan var mı

Oyun kendi kendine asistant menajerimi kovdu ve b takımın asistan menajerini a takım asistan menajeri yaptı.

fikri olan var mı

Quote Originally Posted by rcrdnh View Post

fikri olan var mı
    Personel alımları yetkisi sizde mi acaba. Kontrol ettiniz mi ?

''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Quote Originally Posted by rcrdnh View Post

fikri olan var mı
    B takım asistan menajeriyle sözleşme imzalarken orada adam A takıma geçme şartı koyuyor ve bu gözden kaçınca sözleşmesini yenilediği an senin asistan menajerin oluyor ve yönetim de önceki asistan menajeri kovuyor.

Nereden biliyorsun dersen aynısı bana da oldu bugün. Schalke II asistan menajeriyle sözleşme yeniledim. İki gün sonra A takıma geldi. Eski asistan da kovuldu.

Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri