1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Steam Satın Alma Sorunu

Default Steam Satın Alma Sorunu

Bu sorunu nasıl giderebilirim?

Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyin.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Sorun ne ki?
    Satın alma konusunda Steam'in herhangi bir tasarrufu yok. Alınan hatayı tam verirsen yardımcı olmaya çalışırım
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

steam fontundan dolayı gözükmüyor mousela mavi şekilde seçersen mesajımı tamamını görürsün ilginç ilginç şeyler. bu arada mastercard boacompra da hata veriyor online desteklerinde bile kimse yok ne güzel sistem Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyin.

kredi kartınız aktifmi? muhtemelen kartla ilgili bir sıkıntı var steam pazardan 25 kuruşluk bişey almayı deneyin aynı sorunu verirse kartta sıkıntı vardır olmadı mobil ödeme seçeneğini deneyin kredi kartıyla tele kontör atıp mobil ödeme ile alabilirsiniz

Görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz. Lütfen tekrar denemeden önce bekleyiniz.

diyor şimdi de kart açık , benim kart babamın kartıyla aynı banka hesabını kullanıyor

bu arada halloldu steam sağolsun mükemmel sistem... ve sağolun dostlar @SacrificeGGTC @ozanocal (konu kilitlenebilir / kaldırılabilir)

keyifli oyunlar

selam arkadaşlar bi sorun olacaktı size oyunu sizce cd mi almalıyım yoksa steamdanmı hangisi daha iyi bu işlere biraz uzağımda sormak istedim şimdiden teşekkürler

10. Default

Quote Originally Posted by zisino61 View Post
    selam arkadaşlar bi sorun olacaktı size oyunu sizce cd mi almalıyım yoksa steamdanmı hangisi daha iyi bu işlere biraz uzağımda sormak istedim şimdiden teşekkürler
    Steamden tavsiye ederim kutu aldığın zaman nadiren de olsa çıkan kod daha önce kullanılmıştır gibi durumlar sözkonusu oluyor daha sonra yeni kod verselerde biraz canı sıkılıyor insanın.

Çok sağol bilgilendirdiğin için steamdan alayım oyle ise ben oyunu 2012 den beri oynamıyorum hiç oyun anca ps4 te pcye yeni geçtim acemiliği yaşayacaz bir süre

fm2016 ya bakıyorum steamda 100 tl gitti gidiyorda 38 tl steam kodlu bu nasıl oluyor anlamıyorum

13. Default

Quote Originally Posted by zisino61 View Post
    fm2016 ya bakıyorum steamda 100 tl gitti gidiyorda 38 tl steam kodlu bu nasıl oluyor anlamıyorum
    Voidu, droyun , steam, playstore gibi yerlerden alıp sorunsuz oynayanları biliyorum fakat gitti gidiyor ile alakalı bu güne kadar bir yorum okumadım

Mesaj Yetkileri