Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 63 sonuç

Konu: Football Manager 2017 | Beşiktaş

Nesil
    2007

Default Football Manager 2017 | Beşiktaş

Merhabalar,

Beşiktaş için FM17 paylaşımlarını buradan yapabiliriz arkadaşlar.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

FFP yükümlülüklerini yerine getiremeyeceği ön görülüyor yazıyor mali durumda. Ne yapabilirim arkadaşlar ? Çözüm önerisi olan var mı .. Teşekkürler.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    FFP yükümlülüklerini yerine getiremeyeceği ön görülüyor yazıyor mali durumda. Ne yapabilirim arkadaşlar ? Çözüm önerisi olan var mı .. Teşekkürler.
    Maç parası maaş vs düşürebilirsin. Oyuncu Satma akla gelinenler
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Marcelo,GG,Adriano,Atiba,Gokhan Inler,Gokhan Tore profillerini paylaşma imkanınız var mı arkadaşlar ? Şimdiden teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Maç parası maaş vs düşürebilirsin. Oyuncu Satma akla gelinenler
    Anladım zaten baktığım zaman 13 M zarar ön görüldü .. 10 M yi aşmamam lazımmış sezon sonu o para gelir.

Teşekkürler .

Veli yi sat

Caner'in 5-6 aylık sakatlığı oyuna yansır mı acaba ?

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Caner'in 5-6 aylık sakatlığı oyuna yansır mı acaba ?
    hayır. oyun zaten kafasına göre birçok oyuncuyu sakatlıyor.

9. Default

Tek forvetli sistemde cenk den hangi rolde verim alıyorsunuz? En iyi yaratıcı forvet olarak görünüyor ama bence bunun için oyundaki hızı çok düşük. 442 de kanat ortalarıyla iş yapıyor fakat tek başına ben verim alamadım.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Beşiktaş'ı denemek için aldım antrenör ekibi dikkatimi çekti bu durumdan kesin olarak emin miyiz arkadaşlar ? Evet ise itirazım yok hatta tebrik ederim Beşiktaş yönetimini imrendim çünkü.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

@Kdarkig
    Benim hatırladığım kadarı ile FM 16 dan beri bu durum öyle .. Antrenör ekibi bu şekilde yansıtılıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar kısa paslı ve kanatlara doğru bir oyun planım var hızlı oynatıyorum takımımı sorum şu 350-450 arası ortalama pas trafiğim var her maç sizce normal mi yoksa az mı ?

Normal. Bu seride pas oranları artmış. Pozisyona ve pasa dayalı oynatırsanız 500+ pası çok rahat görebiliyor takım

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar kısa paslı ve kanatlara doğru bir oyun planım var hızlı oynatıyorum takımımı sorum şu 350-450 arası ortalama pas trafiğim var her maç sizce normal mi yoksa az mı ?

Barcelona gibi 600 pas yaparak %70 topa sahip olmayla yeniledebilirsin At.Madrid gibi 250-300 pas yapıp %30 topla oynamayla yenedebilirsin önemli olan nekadar pas yaptığın değil önemli olan ne oynamak istediğin ve o oyuna göre efektif pasları nekadar yaptığındır.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler. Hızlı ve akıcı futbolu seviyorum öyle oynatıyorum paslarım 450 civarına yükseldi .

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Anladım zaten baktığım zaman 13 M zarar ön görüldü .. 10 M yi aşmamam lazımmış sezon sonu o para gelir.

Teşekkürler .
    Sezon sonu o para nasıl gelir? Var olan gelirleriniz ile sezon sonunda aştığınızı söylüyor size oyun şu an. Hiç bir şey yapmazsanız FFP'den ban yiyeceksiniz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Cengo View Post
    Sezon sonu o para nasıl gelir? Var olan gelirleriniz ile sezon sonunda aştığınızı söylüyor size oyun şu an. Hiç bir şey yapmazsanız FFP'den ban yiyeceksiniz.
    Şampiyonluk parasını hesaba katıyordur muhtemelen.

Mevcut kadro ile sistem oturtabilen var mı ?

19. Default

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Mevcut kadro ile sistem oturtabilen var mı ?
    kadro oturuyor bir yerden sonra ama 8-10 maç sonra patlıyo hep taktikler

fabri
    gg marcelo rodo adriano

atiba
    q7 ozi tolgay (talisca) caner

Cenk ( abuobakar ) benim taktik fena degil sezon basşı oguzhanla sözleşme imzala hemen gitmiyor sözleşme yapınca Beck veli olcay kerim satabilirsin

arjantinden bir çocuk aldım real barca kapımda yatıp kalkıyo gonzalo maroni boca dan almışım yanlış hatırlamıyosam oyuna girince yaarım tam ismini mutlaka al. Birde alabilirsen ben alamadım stojakovic sag bek onu al iyi paraya satarsın
    Last edited by BLAZİN1903 : 07.Kasım.2016 at 21:01

1. Gonzalo Martínez kesin alın 10 gol 12 asist 5 maçın adamı AML oynuor 2.2m a getirdim

2.Oğuzhanı 32m sattım bayern münihe satmak istemiyodum ama başkan kabul etti

3. Caner erkin i şampiyon oldugum halde caner sözleşme imzalamak istemiyo devre arasında da denemiştim ozamanda kabul etmedi. Acaba imzalayabilen varmı 1.1m opsiyon boşa gidicek :S

4. Anderson Santamaria DOS bölgesinde 150b $ atibanın yedegi olarak getirdim gözlemciler 2.5 yıldız veriyo ama bence daha verimli oynuo ucuz olması en büyük artısı

5. Nicolas Tripichio DR bölgesinde gökhan gönülün yedeği olarak kullanabilirsiniz becki satıp mali durumu güçlendirirsiniz.Potansiyeli yüksek bi oyuncu

Last edited by burak3206 : 08.Kasım.2016 at 17:41

12 senelik cm/fm oyunculuğumda en iyi kariyerimdeyim diyebilirim

Sevilla yı ait olduğu yere gönderdim

Last edited by kapalicarsi : 08.Kasım.2016 at 16:13

Bnde canerle imzalayamadım sezonbaşındada denedim ara transferdede istemiyo.Paraya sıkışan arkadaşlar oğuzhanı satabilir bayern hemen alıyo

Arkadaşlar oyunda çok ilginç skorlar oluyo denk geldiniz mi ben bursayla 5-5 berabere kaldım 2-0 mağluptum ingiltere kariyerimdede 2-0 veya 3-0 öndeyken en az 4-5 maç kaybettim bu bi hatamıdır. https://youtu.be/lgCE-hOur2U

24. Default

canerle imzalamıyor evet ama onunda çaresi var hemde maddi açıdan çok daha iyisi kiralama bitiyo intere dönüyor kiralıga koyuyorlar tekrar 2 yıllık %70 maaş karşılıgı kiralıyosunuz geri zaten sizle kiralık bittiginde de interle olan sözleşmeside bitmiş oluyor yanılmıyorsam gerisi size kalmış

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Barcelona , Real ve Atletico madrid peşindeler elemanın
    Last edited by BLAZİN1903 : 08.Kasım.2016 at 17:26

Bende gruplardan çıktım ama çeyrek finalde juventusa elendim gruplarda napoli leichester ajax vardı

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Cengo View Post
    ŞL'de 1 galibiyet ve 3 beraberlik kapatır o açığı

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Oğuzhan'ı tutmanın bir yolu yok. Sen istemesen bile başkan satıyor. Takımın en iyi orta sahası. İlk beş maç 5'te 5 yaptım. Oğuzhan satılınca benim taktik çöktü. Ne İnler nede Talisca ile yerini doldurabildim. Hiç transfer yapmadım.

28. Default

sözleşme yap yeni sözleşme oğuzhan la

Oyuncuların maaşları oyuna kasıtlı ya da kasıtlı olmadan yanlış yansıtılmış. Görevli arkadaş, bu konuda hassas davranmamış. Bu da kulübün mali fair-play şartlarına ulaşmasını zorluyor. Görevli arkadaş buralardaysa , Aboubakar, Adriano, Gönül, Cenk Tosun vb. gibi oyuncuların maaşlarında yapılan yanlışı açıklasın.

Oğuzhan'ın yerine ilk sezon kimi almalı önerileriniz en az onun kadar kaliteli olan.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri