Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 154 sonuç

Konu: Football Manager 2017 | Galatasaray

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    hocam batırdın mı kulübü naaptın

yok yahu ilk sezon 6 milyon aşağıda bitirdim de şimdi biraz açılmak istemiştim hala aynı sınırlamalar görününce şaşırdım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu seride Galatasarayla oynamak zevkli olacak. Acaba Adana yerine direk oyunu aldığımda GS ile mi başlasam.

Arkadaşlar sizden bir isteğim olacak. Brezilyanın BAH takımından sağ bek Flavio nun profilin paylaşırmısınız. Birde Slovakyadan Senica takımındaki Anton Luhovy nin profilinde rica edeceğim. Son olarak Middlesbrough tan Johnny Burn un profilini görmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

http://s4.dosya.tc/server3/65dg1v/.1...CA51E.rar.html bu linkten galatasarayın editlenmiş halini indirebilirsiniz ve editör datanın içine atarak oynayabilirsiniz fm v17.1.1 yapılan değişiklikler - GS Emlak Konut ortaklığından gelecek gelirler 2017-2023 arası yatırılacak - kulübün borçları 2021 de bitecek şekilde düzenlendi ancak faizler düşürülmedi - JOR kulübün asistan menejeri ve altyapı sorumlusu olarak görevine devam edecek - antrenörler, gözlemciler ve sağlıkçılar düzenlendi(oyundaki personel azlığı yüzünden) - tüm personel 2021 yılına kadar (20.000€-60.000€) sözleşmeli +3 yıl opsiyonda var - genç yeteneklerin potansiyel beklentileri artırıldı(+20) - futbolcu değerleri yükseltildi(ülke çapında) - maaş istekleri düşürüldü(ülke çapında) - fetöcü kişiler efsanelerden kaldırıldı(ülke çapında) - türk vatandaşı olma süresi 5 yıla indirildi - yeni gelecek türk jenerasyonu adam edildi(hırs, uyum, tartışma vs.) - GS tesisleri düzenlendi(FMOT stadın yanına taşındı) - taraftarlar maça ilgi gösterecek ve daha az karışıklık çıkaracak - bilet(50€) ve kombine(1000€) fiyatları düzenlendi kombine satışları artırıldı - GS itibarı 7500 yapılarak oyundaki tek uluslararası bilinirlike çıkartıldı(7000 ile FB ve BJK den daha azdı nasıl bir saçmalıksa) - 10.000.000€ transfer bütcesi verildi - takımdaki çöp oyuncular(yaş +22, CA -120) takımdan kovuldu (birde onların gitmeleriyle uğraşmak zorunda kalmamak için) - bruma, koray, sinan, serdar, tolga bu oyuncuların potansiyelleri artırıldı (+5, +10) Galatasaray ile oyuna başlamayı düşünen arkadaşlar için güzel bir seçenek iyi forumlar iyi oyunlar not: ilk mesajımı editleyemedim ve silemedim o yüzden bu mesajı yazıyorum gören yöneticiler ilk mesajı silebilirler(sayfa 3te) edit: Mesaj silinmiştir.

Arkadaşlar yarım sezon geçirdim Galatasaray ile yaşadıklarımı paylaşmak istedim
    Öncelikle antranörleri asistan manager dahil değiştirdim .
    Taktik olarak 3 farklı taktik yaptım birisi topa sahip olmayı birisi kontra birisi ortaya karışık
    Öncelikle cavanda yı para ederken göndermenizi tavsiye ederim ben 5 milyona gönderip yerine Nicholas Tripichio yu aldım Velez'den memnunum hem genç hem potansiyelli
    Ayrıca defansta semihten mutlaka kurtulun yerine tenerife de Jorge var fiziki ve teknik olarak çok iyi . Jorge yi toparlayıcı Serdarıda kesici defans yaparsanız defansınız rahat eder çok gol yemezseniz . Sol kanatta Carola ile devam etmekteyim şimdilik memnunum . Kale Musleraya emanet .

Orta saha da devre arası hemen başında Brumayı City istedi 17 milyona gönderdim yerine Boca Juniorstan Bentancuru aldım 3,5 milyona memnunum . Ayrıca Elazığdan Traure çok iyi aldım istikrarlı . Tolgadan memnun değilim iyi bir alıcısı çıkınca göndereceğim
    Vasco dan andrey aldım fiziki olarak ortasahada defansif anlamda iyi atkı veriyor . Sneider ve selçukla sezon sonuna kadar devam edeceğim bu şekilde ortasaha derlenip toparlandı .

Konya,Fenerbahçe ve Beşiktaş ile kıran kırana şampiyonluk yarışı vermekteyiz
    Last edited by bahadirkilic : 07.Kasım.2016 at 11:56 Reason: ekleme

İlk sezon şampiyon oldum. Başlangıçta 68M $ olan maaş bütçesini 30M ye kadar düşürdüm.

Takımın yaş ortalaması 23-24 civarı şuan.

Takımda Peruzzi,F.Cardozo,G.Romero,Ajer,Ekici,İturbe,Mor,B asacikoğu,Enes,Romero gibi adamlar var.

Tüm yüksek maaş alanları yolladım. Bedavaya güzel oyuncular kiraladım. Hepsinde 2şer yıllık.

Şuan iyi gidiyorum,gelişmeleri yazarım 🙂

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    İlk sezon şampiyon oldum. Başlangıçta 68M $ olan maaş bütçesini 30M ye kadar düşürdüm.

Takımın yaş ortalaması 23-24 civarı şuan.

Takımda Peruzzi,F.Cardozo,G.Romero,Ajer,Ekici,İturbe,Mor,B asacikoğu,Enes,Romero gibi adamlar var.

Tüm yüksek maaş alanları yolladım. Bedavaya güzel oyuncular kiraladım. Hepsinde 2şer yıllık.

Şuan iyi gidiyorum,gelişmeleri yazarım ��
    Florya'dan yeni gelişmeleri bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Sanırım bu seride Galatasaray'ı alanlar yanına bir defter ve kalem alarak hesap kitap yapmak zorunda

gs için savaşçı orta saha tavsiyesi olan var mı ilk sezon ?

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    hocam de jong savaşçı zaten onu kullanabilirsin ama çok kart görür benden söylemesi

dediğin gibi cok kart görüyor performans olarak bi artısı da yok bence gayet standart bi oyuncu de jong

Nesil
    2006
    Yer
    06

Tolga idare eder çok sırıtmaz Bu arada sana taktik yollayamadım mail kutun doluydu haberin olsun

dediğin gibi cok kart görüyor performans olarak bi artısı da yok bence gayet standart bi oyuncu de jong
    hocam savaşçı orta saha ile oynamak benim fikrimce gereksiz . Yani şöyle düşününce haldır haldır adama pres yapıyor bir pasta adamı ekarte ediyorlar zaten . Taktiğini iyi ayarlayıp defans çizgisini baya bir ileriye çıkartırsan belki verim alırsın savaşçı orta sahadan ileride top kapabilir . Ama böyle bir şeye giriştiğinde orta sahayı kalabalık tutup defansı da sağlama alman gerekir yani orta sahada 5 li diziliş MR ML kullanıp savaşçı orta saha ile orta alanda üstün taraf olabilirsin .

Diego Poyet serbest transfer. boyu da uzun maaş isteği de düşük önce bir gözlemci yolla maaş aralığını söyler ona göre alırsın
    defans için de Israel Puerto yine serbest ve düşük maaşlı ikisi de gelecek vaat ediyor.

Quote Originally Posted by maliergs View Post
    Diego Poyet serbest transfer. boyu da uzun maaş isteği de düşük önce bir gözlemci yolla maaş aralığını söyler ona göre alırsın
    defans için de Israel Puerto yine serbest ve düşük maaşlı ikisi de gelecek vaat ediyor.
    teşekkürler hocam suat serdar ı kiraladım tavsiye ederim.7.5 milyon da satınalma maddesi koydum alacağım sanırım

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

teşekkürler hocam suat serdar ı kiraladım tavsiye ederim.7.5 milyon da satınalma maddesi koydum alacağım sanırım
    Ben de sen diyince baktım 2 yıllık kiralama teklifi + 5mn satın alma opsiyonunu kabul etti kulüp.

16. Default

ilk sezon şampiyon oldum podolski ve eren'i sattım kolbeinn'i opsiyonlu almak istedim o kadar adam gol kralı oldu ama klüpte para yok Mali yönden gerçekten çok kötü gs.Oyunun en başında chedjou sneijder poldi'yi satmak ekonomik olarak klübü çok rahatlatır. İstediğiniz transferleri yapabilirsiniz.

17. Default

beyler ben her sen ekendımce oynarım bu oyunu bu oyunu bu sene bir sıkıntım var dile getırmek ıstedım....
    futbolcuların isminde soy isminde sıkıntı yasıyorum halbukı gercek ısımlerı secmıstım... bende bruma dıye yazmıyor mesela, armındo tanga wanga buntelga dıye sacma sapan bısı...
    podolskı snejder dogru ama mesela wayne rooney wayne dıye var eto'o eto yazdıgında yok samuel den aratıp bulmak gerekıyor... bunun gıbı bır suru sorunum var yardımcı olursanız sevınırım su ısımlerle alakalı... birde ben 2.sezon ortasındayım bastan baslamam gerekmez degılmı???

baskan dursun özbek, dursun aydın mesela bunuda ekleyım

Quote Originally Posted by raymond70 View Post
    beyler ben her sen ekendımce oynarım bu oyunu bu oyunu bu sene bir sıkıntım var dile getırmek ıstedım....
    futbolcuların isminde soy isminde sıkıntı yasıyorum halbukı gercek ısımlerı secmıstım... bende bruma dıye yazmıyor mesela, armındo tanga wanga buntelga dıye sacma sapan bısı...
    podolskı snejder dogru ama mesela wayne rooney wayne dıye var eto'o eto yazdıgında yok samuel den aratıp bulmak gerekıyor... bunun gıbı bır suru sorunum var yardımcı olursanız sevınırım su ısımlerle alakalı... birde ben 2.sezon ortasındayım bastan baslamam gerekmez degılmı???

baskan dursun özbek, dursun aydın mesela bunuda ekleyım
    oyun orjinal mi ?

19. Default

Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    oyun orjinal mi ?
    tabikide
    orjınal dostum turkce oyunu crakclı oynamak ters bana

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Pazar günü oyunu aldım ve Galatasaray ile kariyer açtım. Bugüne kadar transfer geçmişim maçlarımız vs. aşağıdaki gibi oldu.

Asistan menajerimiz

21. Default

sende isimler düzgün ben neyi yanlıs yaptımda bende soyisimler yok anlamadım... keske yardımcı olabılecek bırı olsa fazla kafaya taktım ben bu sorunu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by raymond70 View Post
    sende isimler düzgün ben neyi yanlıs yaptımda bende soyisimler yok anlamadım... keske yardımcı olabılecek bırı olsa fazla kafaya taktım ben bu sorunu
    Deneme amaçlı yeni kariyer aç bir bak bakalım. Gene olmuyorsa açarken bir yeri yanlış tıklamışsındır. İlk kariyer açarken ki gelişmiş ayarlara bir bak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bahadirkilic View Post
    oyun orjinal mi ?
    eto-yazınca-cıkmıyor-eto'oyazmangerekıyor
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

ilk sezon son maç şampiyon oldum. Bjk 90, ben 89 puandayım ve son maç bizim evimizdeydi, inanılmaz keyif aldım. 2. sezon yine Bjk ile çok çekişmeli geçti ve şampiyon oldum, şampiyonlar liginde çeyrek finalde elendim. Gel gelelim 3. sezon sponsorlar yarı yarıya azaldı ve yeni sponsorluk anlaşması da yapılmadı. Ayrıca ligde galibiyet primleri düştü. En büyük problemim ise kombineler 17 bini geçmiyor bir türlü.

edit: söylemeyi unutmuşum, ilk yıl 33 milyon dolar geldi yayın haklarından ki şamp ligi vs gitmediğimiz halde, 2. sezon ise çeyrek finale yükselmeme rağmen 25 milyon dolar geldi. Herkesde durum bu mudur?
    Last edited by MoisHaLe : 09.Kasım.2016 at 19:17

Arkadaşlar taktik olarak sürekli arayış içindeyim,yardımlarınızı bekliyorum.

4-2-3-1 oynatıyorum takımı. 2 IF oyuncum var ona göre bir taktik tavsiye etmenizi rica ediyorum. Hızlı oynayan bir takımda olabilir,defansı ortaya çıkarıp ilerde pas yapanda olablilir.

Yeter ki taktik önerisinde bulunun. Ligde bitti takımı şimdiden hazırlamam iyi olacaktır.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Taktik bölümündeki Montovilo arkadaşımızın paylaştığı taktiği denemeni öneririm. Gerçekten çok başarılı bir taktik yapmış.

Nesil
    2006
    Yer
    06

İmzamdaki taktiği deneyebilir misiniz arkadaşlar ? Sanırım işlemeye devam ediyor

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    ilk sezon son maç şampiyon oldum. Bjk 90, ben 89 puandayım ve son maç bizim evimizdeydi, inanılmaz keyif aldım. 2. sezon yine Bjk ile çok çekişmeli geçti ve şampiyon oldum, şampiyonlar liginde çeyrek finalde elendim. Gel gelelim 3. sezon sponsorlar yarı yarıya azaldı ve yeni sponsorluk anlaşması da yapılmadı. Ayrıca ligde galibiyet primleri düştü. En büyük problemim ise kombineler 17 bini geçmiyor bir türlü.

edit: söylemeyi unutmuşum, ilk yıl 33 milyon dolar geldi yayın haklarından ki şamp ligi vs gitmediğimiz halde, 2. sezon ise çeyrek finale yükselmeme rağmen 25 milyon dolar geldi. Herkesde durum bu mudur?
    dostum lig sıralamasında türkiye ligi gerilediyse , yani takımlar avrupa da başarılı olamadıysa bu gibi durumlar oluyor

29. Default

Quote Originally Posted by perasis View Post
    Merhaba arkadaşlar Galatasaray ile ilk sezonu bitirdim. Genellikle 4-1-2-2-1 formatında maçları götürmeye çalıştım. Sezonu iki kupa ile bitirdik. Ben özellikle Eren, Bruma, Podolski ve Sneijder'den verim aldım. Ayrıca defans hattından da lig için memnun kaldım. Yine de gelecek sezon takımda köklü değişiklikler yapmayı düşünüyorum, zira Sneijder, Muslera gibi kilit oyuncuların 2018 yılında mevcut sözleşmeleri bitiyor. Onların yerine genç isimleri takıma kazandırıp en azından ilk 3-4 sezon ucuza al parlat sat politikası ile mali durumu dengelemeyi düşünüyorum.

İlk sezon Puan Cetveli

Taktiğim

Oyuncu Verileri

Transfer Geçmişim

Güncel Mali Durum

Yılın Takımı

Selamlar,

Ben de burdaki tavsiyelere uyarak yüksek maaşlıları satıp önerilen oyunculardan aldım. Yukarıdaki taktiği de kurdum.
    Başta 5-6 iyiydi sonra nerdeyse pozisyon bile bulamadım son beşiktaş maçında da ezim ezim ezildi takım. Problem nedir o vakit?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende su an bir kariyer yapıyorum detaylari paylasacagim asiri keyifli oluyor oyuncu satmak almak cok kolay. transferde cok güzel vakit harcanabiliyor.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri