Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 154 arası toplam 154 sonuç

Konu: Football Manager 2017 | Galatasaray

Hybrid View

1. Default

4-3-1-2 oynattığım sistemde, 2. sezonumda sneijder 34 gol attı ligde.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Epeydir FM'yi bırakmıştım. 2017 ile tekrar döndüm. Yıllardır orjinal alırken artık buna değmeyeceğini düşündüm. Çünkü her sene kadro güncellemesine 100 TL vermek akıl karı değil. Neyse konuya dönersek;

Galatasaray ile sezona başladım. Pek para olmadığından transfer yapamadım ama gözüme kestirdiğim Andrigo diye bir oyuncu vardı kiraladım. İlk 4 maçta 9 gol attı. Galiba sezonu minimum 30 golle bitirir. Değeri de tabi 21 milyon TL oldu. Ardından yine tesadüfen keşfettiğim Pedro Henrique'yi ucuza aldım ki wonderkidmiş galiba. Maçlarda genelde zorlanmıyorum ama son maçta Osmanlıspor'dan 4 yiyince şok etkisi yaptı. Biraz daha dikkatli oynamak lazım. Özellikle ilk sezon devre arasında bedelsiz olarak alınabilecek kimler var?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by maliergs View Post
    http://s4.dosya.tc/server3/m3spe9/Ga...nleme.rar.html bu linkten galatasarayın editlenmiş halini indirebilirsiniz ve editör datanın içine atarak oynayabilirsiniz fm v17.1.1

yapılan değişiklikler
    - GS Emlak Konut ortaklığından gelecek gelirler 2017-2023 arası yatırılacak
    - kulübün borçları 2021 de bitecek şekilde düzenlendi
    - JOR kulübün asistan menejeri ve altyapı sorumlusu olarak görevine devam edecek
    - antrenörler, gözlemciler ve sağlıkçılar düzenlendi
    - genç yeteneklerin potansiyelleri artırıldı(şimdiki yetenekleri ellenmedi)
    - fetöcü kişiler efsanelerden kaldırıldı(ülke çapında)
    - türk vatandaşı olma süresi 5 yıla indirildi
    - yeni gelecek türk jenerasyonu adam edildi(hırs, uyum, tartışma vs.)
    -GS tesisleri düzenlendi(FMOT stadın yanına taşındı)
    ve hatırlamadığım nice yenilikler

Galatasaray ile oyuna başlamayı düşünen arkadaşlar için güzel bir seçenek iyi forumlar iyi oyunlar
    Tesekkurler
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri