Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 154 arası toplam 154 sonuç

Konu: Football Manager 2017 | Galatasaray

Çok zor bir kariyer ,aslında zor değilde sabır gerektiren bir kariyer desek daha doğru olur Galatasaray için.

Mali durum ortada , Türkiye ligi ortada . böyle olunca istenilen başarı biraz geç gelebiliyor.(istenilen başarı : avrupa kupalarında istikrar)

ben kanatsız 4-3-3 oynatıyorum, takımımı aldığım günden beri . ligde işe yarıyor her sezon şampiyon oldum ama Avrupa'da ki o istikrarı bir türlü sağlayamadım , bakalım ilerleyen sezonlarda ne yaşıcaz .

herkese başarılar :*

2. Default

Eren Derdiyok'u Tam Forvet olarak oynatırsanız verim alabilirsiniz. 24 maç 14 gol 3 asist ve 7.20 ile oynuyor.

3. Default

4-3-1-2 oynattığım sistemde, 2. sezonumda sneijder 34 gol attı ligde.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Epeydir FM'yi bırakmıştım. 2017 ile tekrar döndüm. Yıllardır orjinal alırken artık buna değmeyeceğini düşündüm. Çünkü her sene kadro güncellemesine 100 TL vermek akıl karı değil. Neyse konuya dönersek;

Galatasaray ile sezona başladım. Pek para olmadığından transfer yapamadım ama gözüme kestirdiğim Andrigo diye bir oyuncu vardı kiraladım. İlk 4 maçta 9 gol attı. Galiba sezonu minimum 30 golle bitirir. Değeri de tabi 21 milyon TL oldu. Ardından yine tesadüfen keşfettiğim Pedro Henrique'yi ucuza aldım ki wonderkidmiş galiba. Maçlarda genelde zorlanmıyorum ama son maçta Osmanlıspor'dan 4 yiyince şok etkisi yaptı. Biraz daha dikkatli oynamak lazım. Özellikle ilk sezon devre arasında bedelsiz olarak alınabilecek kimler var?

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri