Bu seride Galatasaray'ın mali durumu yerlerde ve bu durumu düzeltmek için ince eleyip sık dokumak lazım. Yeni açtığım Galatasaray kariyerimde FFP den kurtulmak için ilk iş olarak kulüpte yüksek maaş alan oyuncuları sıraladım. Podolski , Selçuk , Sneijder , Muslera , Chedjue, De Jong 'u gözüme kestirdim. Muslera'yı yerini dolduramayacağımı düşündüğümden takımda tutarken , Sneijder'i ise takıma ağabeylik etmesi için göndermek istemedim. Gerçi performansına baktığımda keşke de gönderseydim dedirtti bana. Saydığım diğer isimleri gözlerinin yaşına bakmadan yolladım. Yiyecek ekmek bulamıyoruz

Sonrasında milli takımların U20,U19 ne kadar kadrosu varsa fellik fellik dolaştım ve de büyük kulüplerin küçük topçularına tebelleş oldum Gözlemcilerimi önerilen tüm ülkelere/bölgelere gönderdim. Oyunu kurarken Güney Amerikalı oyuncuların tümü görülecek şekilde ayarladığımdan gelen önerilerin bir çoğu Güney Amerikalı topçular oldu. Çok yetenekli oyuncular var özellikle Brezilya'da şiddetle tavsiye ederim.

Transfer özetim şu şekilde. Hemen hepsi kiralık görüldüğü gibi. Sadece free olan Simao'yu aldım. De Jong ayarında bir oyuncu ve de yıllık sadece 775 bin euro veriyorum

Takıma devre arasından sonra katılmaya başlayacak yeni yetmeleri görebilirsiniz Hepsi yıldız adayı. Merak eden olursa istediğiniz oyuncunun profilini de paylaşabilirim.
İlk etapta 4 oyuncu katılacak. Aralarında hem AMC hem kaleci olduğundan devre arasında Muslera ve Sneijder'i de göndereceğim.
Not : Oyuncuların yanlarında yazan gerçek bonservis değerleri değil. Bizim gibi çulsuz bir takımda trink para ne gezer Hemen hepsinin +48 ay bonservis taksitleri var onlar yazmıyor.

Henüz ilk sezonun ortasında sayılırım ve mali durum şu şekilde.Bu sezon yüksek ihtimal şampiyonluk geleceğinden mali tablo daha da iyi olacaktır.

Son olarak oyuncu performansları anlamında ise Cavanda , Bruma ve Eren'in çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Cavanda'yı sezon sonu iyi bir bonservise okutma niyetim var. Linnes ve yeni gelecek genç sağ bek götürür orayı.