Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 69 arası toplam 69 sonuç

Konu: Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden... [İşsiz]

Nesil
    2016
    Yer
    Antalya / Isparta

Resim okunmuyorsa, resme sağ tıklayarak yeni sekmede aç derseniz orjinal boyut ile görebilirsiniz. Forumda image resizer eklentisi var ama bilgi vermiyor, genelde bu eklentiler resmi yeniden boyutlandırınca; bu resmin orjinal boyutu şudur, orjinal boyutu görmek için tıklayın falan gibisinden bir bilgilendirici mesajı olması lazım. Neyse dediğim gibi sağ tıklayıp yeni sekmede aç deyince orjinal boyutta açılır resim.

Çok önemli bir rotasyon oyuncumuzdu, kötü oldu.

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

Puan Durumu

4.Tur

Çeyrek Final1.Ayak

2.Ayak

Çok fazla rotasyon yaptık, resmen A2 takımı ile çıktık. Az daha pahalıya patlıyordu.

1.Eleme Turu 1.Ayak

Real Madrid beklendiği gibi bizden üstün başladı. Maçı rahat bir şekilde 2-0'a getirdiler. En iyi oyuncularımızdan Monteiro rezalet oynadı resmen. Yerine yedek oyuncumuz Cenk'i aldım, nispeten daha iyi oynadı. Neyse 65. dakikada yani 2.golü yedikten sonra 2-3 direktif değiştirdim.
    Onları da açıklamam gerekirse skor bulabilmek için daha yaratıcı oynayın dedim. Dar alanda oynuyorduk ve rakip kenarlarda açık alan buluyordu, bunu önlemek için dengeli yaptık. Bu direktif değişikliği inanılmaz işimize yaradı. 2-1 olunca bu skor bize yeter deyip tempoyu çok düşük yapıp topa sahip ol, disiplinli oyna, mevkiyi terk etme dedik ve sürpriz bir şekilde son dakikalarda 2-2 yaptık. Bizim için çok iyi bir sonuç.

1.Eleme Turu 2.Ayak

Öncelikle iki önemli eksiğimiz vardı, Monteiro ve Zafer. Bizim için kilit isimlerdi bunlar. Monteiro en önemli oyuncumuzdu diyebilirim. Onun yerine daha çok sol bek rotasyonunda kullandığım Cenk'i tercih ettim. Zafer'in yerine de yüksek oyun zekalı Fatih Varol'u oynattım.Efsane bir maç oldu. İlk 30 dakika 3 tane net pozisyonu harcadık. İkinci yarı Real inanılmaz bastırmaya başladı golü de buldu hala basıyorlardı, bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Taktik ile hiç oynamadan yine değiştirmem gereken direktifler vardı. Topa sahip olmamız iyi değildi, hatta asistan da dedi topla oynayan taraf biz olmalıyız diye. Neyse topa sahip ol deyip tempoyu en düşüğe getirdik. Genişliği dengeli yapıp maçta az kart görmemize de güvenerek topa dal dedik. Daha sonra inanılmaz bir şekilde maç bize döndü ve tek kaleye çevirdik bu dakikalardan sonra maçı. Golleri de bulmamız çok geç olmadı.

Çeyrek finaldeyiz!!

Bir mesaja bir video eklemek gibi anlam veremediğim bir kural olduğu için videoyu link olarak veriyorum, kusura bakmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=MM04K6lZslM

Şampiyonlar Ligi Toplu Sonuçlar

Çeyrek Final Eşleşmeleri

Yine şanssız bir kura. Çok manidar bu da Reading gibi. Üstelik Reading'i eleyip geldiler. Her kulvarda yenilmez bir Bayern kurup istifa etmiştim, ama takımın içine etmişlerdi. Şimdi kadrolarını inceledim 5 tane benim getirdiğim oyuncu var. Bunlar Pogba, Dier, Romagnoli, Barbosa, Berardi. Daha da güçlenmişler, inanılmaz bir kadroları var. İşimiz çok zor.

Gelecek Fikstür

Nesil
    2016
    Yer
    Antalya / Isparta

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

Çeyrek Final 1.Ayak

Zaten kötü oynuyorduk, 47'de bir de 10 kişi kaldık. Ezildik resmen, yapabileceğimiz bir şey yoktu.
    Real'i yendiğimiz tarihi başarımızı video olarak koyduk, tarihi hezimetlerimizden birini de koyalım.

Pogba'nın golünde topu göremedim...

Çeyrek Final 2.Ayak

Adamlar içeride dışarıda yenip anamızın ligine gönderdi bizi...

Ligde ikinciliğini garantileyince yönetim bütçemizi belirledi.

Bu paranın büyük bir kısmını çok sağlam bir stopper alarak kullanacağız.

Hocam senin eski çocuklar hiç acımamış oyun da seni engellemek için her şeyi yaptı real bayern derken zordu tur atlaman, seneye artık bu parayı kupaya çevirmeye bakalım

Nesil
    2016
    Yer
    Antalya / Isparta

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    Hocam senin eski çocuklar hiç acımamış oyun da seni engellemek için her şeyi yaptı real bayern derken zordu tur atlaman, seneye artık bu parayı kupaya çevirmeye bakalım
    Aynen öyle hocam gözümüzün yaşına bakmadılar... Şanssız birisiyimdir zaten. Seneye tabiiki daha iyi olacağız. Teşekkürler yorum için.

29.Hafta

30.hafta

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Yarı Final 1.Maç

Yarı Final 2.Maç

Final

Diğer Haberler

Gençler de fırtına gibi.

İnanılmaz bir başarı yakaladık.

Nesil
    2016
    Yer
    Antalya / Isparta

Şampiyonlar ligi şema

Bizi sürpriz takım niye nitelendirmişler, enteresan..

Diğer ligler

Leverkusen inanılmaz bir takım kurmuş, Bayern hegemonyasına ligde son verdi ve şampiyonlar ligi şampiyonu oldu.

Leverkusen'in kadrosunu merak ettim doğrusu

Hocam save paylaşabilme gibi bir şansın var mıdır

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Güzel bir kariyer, zevkle takip ediyorum. Keyifli oyunlar.

Readignle desta yazmışsın hoca başarılar.. bakalım bu sezon neler yapacağız

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri