Anket Sonuçlarını Görüntüle: FM 2017 Oyununu Nasıl Buldunuz

Voters
44. You may not vote on this poll
  • Oynanabilir durumda değil.

5 11.36%
  • Oyuna ısınamadım, bazı iyi yönleri var ama yetersiz.

3 6.82%
  • İyi yönleri, kötu yönleri var. Kararsızım.

3 6.82%
  • Oldukça iyi ama daha iyi olmalı.

18 40.91%
  • Serinin son yıllarda oynadığım en iyisi.

15 34.09%
1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Anket Zamanı (FM 2017)

Nesil
    2003

Question Anket Zamanı (FM 2017)

Forumları okudukça oyun ile ilgili izlenimlerin geçmişle karşılaştırınca daha pozitif olduğu izlenimi edindim.

Bir oylama yapıp, oyunu yukarıdaki 5 şık üzerinden değerlendirelim. Bakalım ne gibi bir sonuç çıkacak.

Oy vermek için tam sürümün çıkmasını beklemenizi tavsiye ederim.

henüz oynayamadım oy vermiyorum o yüzden ama araştırdığım ve youtube dan takip ettiğim kadar 2016 dan çok daha iyi olduğu kanısına vardım

Bende full sürüm çıkınca alacağım ama bazı endişelerim var. Bunun en önemlisi ise oyunun kolay olduğu. Herkesin beğenmesinin ana sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by BlackAnaconda View Post
    Bende full sürüm çıkınca alacağım ama bazı endişelerim var. Bunun en önemlisi ise oyunun kolay olduğu. Herkesin beğenmesinin ana sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.
    Ben de oyunu oynuyorum şuan ama kolay olduğu kanısına katılmıyorum hatta geçen senelerde ki serilere göre biraz daha zorlaşmış bizim ligimiz için konuşuyorum.4 büyükler diye bir şey kalmadı gibi.Bursa başakşehir ve Konya oyuna çok iyi bir şekilde yansıtılmış.Türkiye de ki en iyi takımda Bjk benim izlenimlerime göre.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Tam sürümü daha görmedik ama BETA için Oldukça iyi ama daha iyi olmalı.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by BlackAnaconda View Post
    Kolay mı hocam mali denge çok çok önem kazanmış 2 sezondur transfer yapamıyom. -3 paun ceza yemesinden mi tutalım yoksa oyuncum yumruk attı diye 5 maç yemesinden mi bahsedim
    ADANA DEMİRSPOR

Dediğim gibi ben öyle bir izlenime kapıldım. Bir diğer sıkıntı da ''Sosyal Medya'' olayı. Güzel düşünülmüş ama sanırım çokça abartılmış. SI'in huylarındandır bu, gelen yenilik genelde çok aşırı abartılır.

Hocam sen 2 sezonu ne ara oynadın yahu

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Kolay mı hocam mali denge çok çok önem kazanmış 2 sezondur transfer yapamıyom. -3 paun ceza yemesinden mi tutalım yoksa oyuncum yumruk attı diye 5 maç yemesinden mi bahsedim

Oyun akıcı ve hatalardan giderilmiş gibi geldi bana. Umarım full sürümde bu böyle devam eder. Oyunun bazı kısımları İngilizce hala,tam sürümde değişecek tabi.

Benim gibi tam İngilizce bilmeyenler için tam sürüm çıktığında daha zevkli olacaktır. Sosyal medya olsun,oyuncu diyalogları olsun daha göze hoş gelecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

geçen yıla nazaran gerek maç motoru,gerekse oyun dinamikleri çok daha iyi göründü gözüme..LAKİN geçen yılki beta'nın maç motorunun tam sürüme geçildiğinde nasıl çuvalladığı da malum... Beta sürüm için notum kesinlikle iyi. Bu anketi tam sürüm geldiğinde tekrarlamalıyız bence

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    geçen yıla nazaran gerek maç motoru,gerekse oyun dinamikleri çok daha iyi göründü gözüme..LAKİN geçen yılki beta'nın maç motorunun tam sürüme geçildiğinde nasıl çuvalladığı da malum... Beta sürüm için notum kesinlikle iyi. Bu anketi tam sürüm geldiğinde tekrarlamalıyız bence
    Aman diyim MasaAllah de nazar degmesin

Mesaj Yetkileri