1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Transferde akılalmaz bir Bug ! Gözlerinize inanamayacaksınız !

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Default Transferde akılalmaz bir bug ! Gözlerinize inanamayacaksınız !

Satın almak istediğiniz ve satış listesinde olan veya kulübünün satmaya yanaşabileceği bir oyuncunun profiline tıklayın. Fiyatını Sor dedikten sonra kulübü size istediği fiyatı bildirecektir. Teklifinizi 0 olarak yaptıktan sonra pazarlık esnasında ısrarla 0 teklif etmeye devam edin. Sizi bir yere kadar reddedecekler ve görüşmeye devam edemeyecekleri yönünde bir yazı çıkacak. En sonunda ise teklif yapa tıklayın ve bekleyin. Oyun ilerledikten sonra kulübün teklifi kabul ettiğine dair bir haber gelecek ve oyuncuyla sözleşme imzalayabilecek konuma geleceksiniz.Bu şekilde kulübünün soruşturmayı reddetmediği durumlarda istediğiniz oyuncuyu ücretsiz transfer edebiliyorsunuz. Yetkili kişilere bu büyük bug'ın bildirilmesini talep ediyorum. Şu anda caps alıp buraya koymaya üşendim ama oyunu oynayanların bunu test etmesini rica ediyorum.
    Last edited by zemlinskis : 21.Ekim.2016 at 22:20

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Deniyecem şimdi
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    Deniyecem şimdi
    Lütfen deneyiniz. Bu bug yüzünden oyundan soğumuş durumdayım. Beta versiyonu tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Bu kadar yazana kadar 2 resim atsan daha iyiydi. Başlık haber sitelerinin twitleri gibi olmuş

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Ben denedim dedigin olay gerceklesmiyor oyuncunun takimi reddediyor tek bir takimda degil bir kac takimda denedim zahmet olmazsa caps alip atarmisin buraya

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Ben denedim dedigin olay gerceklesmiyor oyuncunun takimi reddediyor tek bir takimda degil bir kac takimda denedim zahmet olmazsa caps alip atarmisin buraya
    Almak istediğiniz oyuncunun transfer listesinde ya da kulübünün satmayı düşündüğü birisi olması gerekiyor. Fiyatını sor dediğinizde sizden bir fiyat isteyecekler ısrarla 0 teklifini önerin. Olmazsa da caps atarım.
    Last edited by zemlinskis : 21.Ekim.2016 at 22:40

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Aynen dediginizi denedim bu bug degil bug'in krali ama sanirim tam sürüm ciktigibda kalkmis olur bu sorun olmadi ingilizcesi iyi olan arkadaslar bunu si games'e bildirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Aynen dediginizi denedim bu bug degil bug'in krali ama sanirim tam sürüm ciktigibda kalkmis olur bu sorun olmadi ingilizcesi iyi olan arkadaslar bunu si games'e bildirsin
    Allah'ını seven bu büyük bug'ı SI forumlarına taşısın. Turksportal'ın kadim ve üst düzey yöneticilerinden rica ediyorum. Çok ciddi bir problemle karşı karşıyayız.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Denedim arkadaşlar doğrudur 3 kere 0 teklif ettim sonra sözleşme teklifi geldi...

Birkaç forumda da gördüm bugu arkadaşlar.Teklifi birkaç defa yaptıktan sonra kabul edilmektedir.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Farkına varılır sanırım. Ayrıca yapmayın öyle transfer soğumazsınız
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Olayı SI yetkililerine ilettim. Cevapları bu şekilde oldu ;

Thank you for raising the transfer exploit bug.

This is logged with the development team in order for it to be fixed for release. I've removed your thread from the forum in order for other users to continue to test the transfer and contract module in a sane manner in order to provide value feedback before release.

If you have any further questions feel free to send me a message. Thanks once again.

Ben Kenney

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Çok iyi ya , eve gidince birkaç transfer yapayım 😀

Nesil
    2006
    Yer
    06

Gelsin Messiler Ronaldolar

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Messi ve ronaldolar gelemez sadece satis listesine konulmus oyuncular geliyo 😁

Nesil
    2006
    Yer
    06

Messi ve ronaldolar gelemez sadece satis listesine konulmus oyuncular geliyo ��
    Hiç kullanışlı bir bug değil o zaman Zaten oyundan keyif almak istiyorsanız bugı filan boşverin.

fm2016 da var bu aslinda satis listesindeki oyunları özellikle yaşlıysa elden çıkarmaya bakıyor kulüp ligde 50 gol atinca 200m vericem diyorum kabul ediyolar bazen

vay beeee :/

Mesaj Yetkileri