1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Puan Durumu

Question Puan Durumu

diğer özellikler gözüküyor ama hepsini kapadım açtım hepsini geri yükle yaptım yine de puan durumu bugını çözemedim. bilen var mı arkadaşlar?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

FM 2016 da bütün kariyerimler de oldu. Bazen oyunu geri yüklediğimde düzeliyordu ama bi çare bulamamıştım.
    ADANA DEMİRSPOR

@perpetua bu bugı iletme imkanınız var mı acaba?

Nesil
    2003

Mini pencereden puan durumunu ticklemiş ancak puan durumu penceresi gözükmüyor ekranda. Bende de oluyor bazen. Çözüm bulunursa iyi olur.

Nesil
    2003

Fm2016 da bu sorunu yaşamıştım. Cache dosyalarını sildiğimiz sport interactive klasörünün içini tamamen silin düzeliyor arkadaşlar.
    Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    Mini pencereden puan durumunu ticklemiş ancak puan durumu penceresi gözükmüyor ekranda. Bende de oluyor bazen. Çözüm bulunursa iyi olur.

teşekkürler serkankeyvan , usluu07 ve perpetua

bu puan durumunun maç ekranında gösterilmemesi sorunu full sürümde gidirelecek mi acaba cidden beni rahatsız ediyor ve geriye yaslanmam gereken zamanları etkiliyor bazen göremediğimden , oyuncuları maç içinde değerlendiremiyorum 2. gole zorlamak için puan şablonu aklımda kalmadığından , bence halletmeleri çok kolay bir şey @perpetua

Mesaj Yetkileri