1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Oynatılmadığı zamanki ücreti

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Default Oynatılmadığı zamanki ücreti

bu kiralamalarda oynatılmadığı zamanki ödeme nedir, mesela oynatıldığında %100 seçsek diğeri % 0 ise ne olacak ikisi %100 ise ne olacak?

Genelde kulüplerden oyuncu kiraladığında ''oynatıldığı zaman ki ücretini'' düşük tutuyorlar. Bunun sebebi oyuncunu daha çok oynatılıp gelişmesini sağlamak. Daha az oynattığınızda ise maaşının fazla kısmını ödüyorsunuz.

Kısaca şuç. Ben sana genç adamımı kiralıyorum. Bunu yaparken paradan çok onun gelişimi önemli.

Eğer onu düzenli oynatırsan senden elli bin dolar alırım. Ama oynatmazsan 150 bin vereceksin ki adamı zırt pırt yedek tutup gelişimine ket vurma.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

misal kaç maç en az 11 de başlamalı?

Aylık olarak hesaplanıyor galiba.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Güzel bi soru nasıl hesaplanması. Bende ödemeler yıllık. Bendeki oyuncular maaşı yıllık olarak ayarlamıştım o zaman kiralık aldıklarım nasıl hesaplanacak?
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Güzel bi soru nasıl hesaplanması. Bende ödemeler yıllık. Bendeki oyuncular maaşı yıllık olarak ayarlamıştım o zaman kiralık aldıklarım nasıl hesaplanacak?

zannediyorum ki sistem maaşları haftalık olarak hesaplıyor ve böylece oynadığı hafta ayrı para oynamadığı hafta ayrı para alıyor.

Mesaj Yetkileri