1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Football Manager 2017 Touch Hakkında

Default Football Manager 2017 Touch Hakkında

Merhaba arkadaşlar aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum. Football manager official websitesinde Touch versiyonun en az android 4.4 sürüm tabletlerde oynanabileceği yazıyor fakat bunun yanı sıra uyumlu tabletler listesi de verilmiş.

Yani benim anlamadığım listede olmayıp da 4.4 sürümü hatta daha da fazlasını çalıştıran tabletler de var oyun onda açılmaz mı bilemedim.

Bu uyumlu tablet listesi ; https://community.sigames.com/faq/fo...-android-r290/

Bu da benim almayı düşündüğüm listede olmayan ama android sürümü yeterli tablet ; https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...53463339/detay

Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Nesil
    2003

Playstore ureticinin verdigi uyumlu tabletler listesine gore oyunu indirmene izin veriyor.

Ornegin benim tablet listedeki ayni marka tabletler kadar guclu ama listede olmadigi icin FM 2016'yi indirememistim.

Eger ozellikle FM oynamak icin tablet almayi dusunuyorsan bence listedekilerden birisini tercih et.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Bende çin malı chuwi hi8 pro var. Playstore'a girdiğimde uyumlu diyor listede olmadığı halde.

4. Default

Ön siparişte Football Manager 2017 (PC) alana Football Manager 2017 Touch hediye edileceği yazıyordu. Oyunu şu anda almam durumunda da geçerli mi Touch hediyesi? Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

bu arada burada sorayım touch için belgelerimde editor data bölümü var, normal transfer yamalarını artık touchta da kullanabilecek miyiz yoksa toucha özel bi dosya tipi mi olmalı veya eskisi gibi transfer yaması kullanamayacak mıyız

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    bu arada burada sorayım touch için belgelerimde editor data bölümü var, normal transfer yamalarını artık touchta da kullanabilecek miyiz yoksa toucha özel bi dosya tipi mi olmalı veya eskisi gibi transfer yaması kullanamayacak mıyız
    Tabi ki Touch'a Özel Data Olması Lazım.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Playstore ureticinin verdigi uyumlu tabletler listesine gore oyunu indirmene izin veriyor.

Ornegin benim tablet listedeki ayni marka tabletler kadar guclu ama listede olmadigi icin FM 2016'yi indirememistim.

Eger ozellikle FM oynamak icin tablet almayi dusunuyorsan bence listedekilerden birisini tercih et.
    Teşekkürler ek olarak bir sorum daha var. PC versiyonunu satın aldım ve yanında Touch da geldi şu an kütüphanemde mevcut, oyuna sahibim. Ancak tablete kurabilmek için itunes veya play store gerekli yazıyor oyunu tekrar mı satın almam gerekiyor yani?

pc den alınan oyuna hediye olarak verilen touch pc/laptop versiyonudur. tablette oynamak için tablet versiyonunu satın almanız gerekıyor olması lazım.
    yetkili bir abi tescillerse daha sağlıklı olur tabi.

Quote Originally Posted by steave View Post
    pc den alınan oyuna hediye olarak verilen touch pc/laptop versiyonudur. tablette oynamak için tablet versiyonunu satın almanız gerekıyor olması lazım.
    yetkili bir abi tescillerse daha sağlıklı olur tabi.
    Teşekkürler. Peki listede yer alan ipad mini 2'yi almayı düşünüyorum, FM2018,FM2019 için de hala listede yer alır mı sizce? Bundan emin olamadığım için arada kaldım.

Mesaj Yetkileri