1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Kiralama tekliflerinde "satın alma opsiyonundaki" önemli durum!!

Exclamation Kiralama tekliflerinde "satın alma opsiyonundaki" önemli durum!!

hata olduğunu düşündüğüm bu duruma göre;

satın alma opsiyonunda düşük bedellerden başlayıp arttırarak gidince, çok düşük bedeller kabul ediliyor!

mesela Thilo Kehrer'i 575.000 euro

Alison'u 325.000 euro

Donny van de Beek'i 425.000 euro

Leo Jaba'yı 47.000 euro

Lucas Paqueta'yı 300.000 euro

Nikolai Laursen'i 175.000 euro

Leo Xavier'i 69.000 euro

Ramon'u 45.000 euro

Tuanzebe'yi 130.000 euro (özellikle bu oyuncuda iyice emin oldum çünkü manchester ilk başta 93 milyon euro istemişti.)

Zeefuik'i 135.000 euro

Rafa Mir, Kuki ve Toni Lato'yu 700.000-800.000 euro

bedelleriyle 2 senelik kiraladım.

yani bu bedelleri iki sene içinde ödediğimde bu oyuncuları düşük bedellerle kadroma katmış olacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by didier_113 View Post
    hata olduğunu düşündüğüm bu duruma göre;

satın alma opsiyonunda düşük bedellerden başlayıp arttırarak gidince, çok düşük bedeller kabul ediliyor!

mesela Thilo Kehrer'i 575.000 euro

Alison'u 325.000 euro

Donny van de Beek'i 425.000 euro

Leo Jaba'yı 47.000 euro

Lucas Paqueta'yı 300.000 euro

Nikolai Laursen'i 175.000 euro

Leo Xavier'i 69.000 euro

Ramon'u 45.000 euro

Tuanzebe'yi 130.000 euro (özellikle bu oyuncuda iyice emin oldum çünkü manchester ilk başta 93 milyon euro istemişti.)

Zeefuik'i 135.000 euro

Rafa Mir, Kuki ve Toni Lato'yu 700.000-800.000 euro

bedelleriyle 2 senelik kiraladım.

yani bu bedelleri iki sene içinde ödediğimde bu oyuncuları düşük bedellerle kadroma katmış olacağım.

İlginçmiş , sıfırdan mı başlattın tekliflerini?

oyuncu değerinin yakınında başlattım. sıfırdan başlatsaydım daha da düşüğe anlaşabilirdim belki.

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Bende olmadı...

gabriel jesus için satın alma opsiyonu 103m euro idi. Senin söylediğin gibi 2,5m euroyu kabul ettiler. Birkaç futbolcu daha böyle. Bence sen bu oyunun bug'ını buldun.

Bir sorum olacak. Acaba kiralık sözleşmesi bitince bu oyuncuları satın alma opsiyonunu kullanarak kadrona katabildin mi?

Quote Originally Posted by eran82 View Post
    gabriel jesus için satın alma opsiyonu 103m euro idi. Senin söylediğin gibi 2,5m euroyu kabul ettiler. Birkaç futbolcu daha böyle. Bence sen bu oyunun bug'ını buldun.
    sanırım öyle oldu

Bir sorum olacak. Acaba kiralık sözleşmesi bitince bu oyuncuları satın alma opsiyonunu kullanarak kadrona katabildin mi?
    evet

ara transfer dönemindeyim. benficadaki nelson semedo'yu 150 bine kiraladım şimdi de yıllık 1.5 milyona 3 yıllık sözleşme imzalatacağım.

bonservis bedeline yakın olarak kiraladığım 2-3 oyuncuyla da imzaladım ve onları oynatacağım. ama yüksek maliyetli oyuncular için aynı şeyi yapmak istemiyorum çünkü oyunun tadı kaçar.

şu an ara transfer dönemindeyim. bütün gelecek dönem planlarım farklı şekillendi. gelmesi hayal olan futbolcuları 1'er 2'şer milyon euroya sahip olabilme şansım var. bunu değerlendiricem. umarım sezon sonunda sıkıntı çıkarmazlar.

benim dediğim de bu zaten. Adamın 2,5 m euro boservis bedeli var. bonservis opsiyonu olarak 50m euro istiyorlar. benim opsyon bedelim 2m euro civarı. oyunun dengesizlği bugla dengelenmiş.

şu an ara transfer dönemindeyim. bütün gelecek dönem planlarım farklı şekillendi. gelmesi hayal olan futbolcuları 1'er 2'şer milyon euroya sahip olabilme şansım var. bunu değerlendiricem. umarım sezon sonunda sıkıntı çıkarmazlar.
    bence yapma oyunun hiç tadı kalmaz. ayrıca kiralasan bile yüksek bedelli sözleşmeler isteyecekleri için pek bir avantajı kalmıyor. avantaj güney afrikalı oyuncularda oluyor özellikle potansiyeli 5 yıldız olanlar, tabi onların da gelişmesi için yıllar gerekiyor.

benim dediğim de bu zaten. Adamın 2,5 m euro boservis bedeli var. bonservis opsiyonu olarak 50m euro istiyorlar. benim opsyon bedelim 2m euro civarı. oyunun dengesizlği bugla dengelenmiş.
    bu durumu yorumlayacak kadar bilgili değilim burada editörler var onlar daha iyi bilir ama TUANZABE, NELSON SEMEDO, MARCO ASENSIO, RICARDO KISHNA gibi oyuncuları en fazla 300 bin ile kiraladım. senin JESUS fazla olmuş, 100 binden başlatsaydın 150ye anlaşırdın.

bence yapma oyunun hiç tadı kalmaz. ayrıca kiralasan bile yüksek bedelli sözleşmeler isteyecekleri için pek bir avantajı kalmıyor. avantaj güney afrikalı oyuncularda oluyor özellikle potansiyeli 5 yıldız olanlar, tabi onların da gelişmesi için yıllar gerekiyor.
    Haklısın,ben fikrimi değiştirdim En son kaydettiğim yere dönüyorum.Transferler iptal.

Bu oyunun bug'ı değil. Fikret Orman kulübün başkanıdır büyük ihtimalle. Şaka bir yana betada da satış listesindeki oyuncuları bedavaya alabiliyordunuz. Doğru yazılan kodları nasıl bozabiliyorlar ilginç gerçekten

oyunun bugu transferde saçma sapan bonservis bedeli istemeleri adamın değeri 300 bin euro istedikleri fiyat 15m euro satmıyorum de arkadaş o zaman ne uğraştırıyosun bizi başka takımlar teklif yapınca kabul ediyorlar birde düşük fiyatlara

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aynı durum bende olmadı manudan pereirayı kiraladım, opsiyonlu transfer bedeli olarak kendi tutarını yazdım ancak sürekli 18m 22m gibi rakamlardan bahsediliyor. Enteresan olmuş🤔

Quote Originally Posted by Bafici View Post
    Bu oyunun bug'ı değil. Fikret Orman kulübün başkanıdır büyük ihtimalle. Şaka bir yana betada da satış listesindeki oyuncuları bedavaya alabiliyordunuz. Doğru yazılan kodları nasıl bozabiliyorlar ilginç gerçekten
    evet ona benzer bu durum

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    oyunun bugu transferde saçma sapan bonservis bedeli istemeleri adamın değeri 300 bin euro istedikleri fiyat 15m euro satmıyorum de arkadaş o zaman ne uğraştırıyosun bizi başka takımlar teklif yapınca kabul ediyorlar birde düşük fiyatlara
    o zaman sen de çok daha yükseğini teklif et. sonra sözleşmeyi en yüksek bedellerle imzalat. zaten anında kabul ediyor. sonra da anlaşmayı ertele en sonunda da iptal olsun. artık o oyuncuyu takip eden kulüpler olmuyor tek sen kalıyorsun, istediğin bedelle imzalatabilirsin

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Aynı durum bende olmadı manudan pereirayı kiraladım, opsiyonlu transfer bedeli olarak kendi tutarını yazdım ancak sürekli 18m 22m gibi rakamlardan bahsediliyor. Enteresan olmuşğŸ¤â€
    kendi tutarını değil çok daha düşük bedellerden başlat teklifini. ben 100 bin Eurodan başlattım mesela

SİGAMES Forumuna da yazmıştım cevaplamışlar:

Conversation

Hi Didier,
    Thank you very much for reporting this bug to us, it does indeed sound like a little bit of an exploit.
    We have been trying to reproduce this issue here today and have not managed to reproduce this yet. When we try to reproduce the issue the AI will always negotiate the optional future fee up to a more realistic price, no matter how many times I negotiate the optional fee down.
    Would you be able to provide us with a little bit more information on the issue.
    When you say " i raised to 105.000 Euro, they asked 46.000.000 Euro. it continued to my 4th offer then they said "Real Madrid are no longer prepared to respond immediately due to being disappointed with the offer made. however an offer may still be submitted and Real Madrid will reply in due course. "
    What do you do at this stage, do make the offer? Or do you walk way from negotiations and then 2-3 days later make a new offer for the player? At which point the bug occurs
    Cheers,
    Ben

SİGAMES Forumuna da yazmıştım cevaplamışlar:

Conversation

Hi Didier,
    Thank you very much for reporting this bug to us, it does indeed sound like a little bit of an exploit.
    We have been trying to reproduce this issue here today and have not managed to reproduce this yet. When we try to reproduce the issue the AI will always negotiate the optional future fee up to a more realistic price, no matter how many times I negotiate the optional fee down.
    Would you be able to provide us with a little bit more information on the issue.
    When you say " i raised to 105.000 Euro, they asked 46.000.000 Euro. it continued to my 4th offer then they said "Real Madrid are no longer prepared to respond immediately due to being disappointed with the offer made. however an offer may still be submitted and Real Madrid will reply in due course. "
    What do you do at this stage, do make the offer? Or do you walk way from negotiations and then 2-3 days later make a new offer for the player? At which point the bug occurs
    Cheers,
    Ben

Sanırım son güncellemeyle bu bug'ı ortadan kaldırmışlar.

devam ediyor.

güzel tespit tebrikler

Mesaj Yetkileri