1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Profil resimleri

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Default Profil resimleri

Arkadaşlar benim oyunumda nedense kendi profilim ve regen oyuncuların profil resimleri,yani bilgisayarın oluşturduğu resimler, görünmüyor oyunda.Bunun nedeni ne olabilir dersiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Cache'i silip temayı yeniden yükle demiş miydin ?

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Onu birkaç kez yaptım.Evvelden beta diye önemsemiyordum ama full sürümde de çıkmadı resimler.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Regen resimleri ile alakalı eklenti falan kullanıyor musun ? Onunla alakalı olabilir mi acaba diye sordum

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Regen resimleri değil ama normal futbolcuların resimleri için için bir eklenti kullanıyorum.Ama onun için de her yeni güncelleme çıktığı zaman geçici dosyaları temizleme işlemini yapıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Sanırım benden başka kimsede olmadı böyle bir durum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

skin, yüz paketi logo paketleri vs mutlaka birinde sıkıntı var.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Valla bütün paketleri çıkartıp,chache yeniledim.Hatta bunun üzerine yeni bir oyun da açtım,ancak yine profil resmim görünmüyor.Grafik kartlarımda sürücü güncellemelerini de yaptım.Çok ilginç bir durum

Az önce SI forumlarında araştırma yaptım ve bazı kişilerde aynı problemin olduğunu gördüm.Herkese driverları güncellemeleri tavsiye ediliyor ama bunun da bir faydasının olmadığını gördüm malesef.Nasıl çözülecek acaba bu sorun.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by caneration View Post
    Valla bütün paketleri çıkartıp,chache yeniledim.Hatta bunun üzerine yeni bir oyun da açtım,ancak yine profil resmim görünmüyor.Grafik kartlarımda sürücü güncellemelerini de yaptım.Çok ilginç bir durum

Az önce SI forumlarında araştırma yaptım ve bazı kişilerde aynı problemin olduğunu gördüm.Herkese driverları güncellemeleri tavsiye ediliyor ama bunun da bir faydasının olmadığını gördüm malesef.Nasıl çözülecek acaba bu sorun.
    Oyunu yeniden yüklemeyi dene bir de son çare olarak

Mesaj Yetkileri