Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 73 sonuç

Konu: 4-2-3-1 Tiki Taka 2017 V.3 yayında

hocam ellerine sağlık, çok güzel bir taktik olmuş.

Ben fenerbahçeyle denedim. At MAdridi 2-1 yendim. 5 maç seriye bağladı takım.

bu taktikle takımı izlerken keyif alıyorum.

Tekrar ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bu Taktiği Az Önce FM15'deki Oyunda Fildişi Milli Takımıyla Güney Kore'ye Karşı Kullandım.

Sadece AMC Yerine DMC Olarak Kullandım O da Fildişinde AMC Oyuncusu Olmadığından Dolayı Ama DMC'li Versiyonuda Fena Değil.

2015'e Göre Değerlendirdiğimizde Pozisyon Yemesi Taktiğin Eksi Tarafı Hele ki İlk Yarı Benim 3 Atağıma Adamların 12 Atağı Vardı Top Bizde Ama Pozisyonu Bulan Karşı Taraf. Bunu Çözebilirsen Bu Taktik Her Seride İşler.

Bagam bizle eyleni
    FM 15 taktiği değil bu başkan..Her seride maç motoru değişiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by samdogan View Post
    hocam ellerine sağlık, çok güzel bir taktik olmuş.

Ben fenerbahçeyle denedim. At MAdridi 2-1 yendim. 5 maç seriye bağladı takım.

bu taktikle takımı izlerken keyif alıyorum.

Tekrar ellerine sağlık

Teşekkür ederim kardeşim V3. ü daha dehşet olacak gibime geliyor. Duran top ve Kornerleri güncellemeye çalışıyorum onda da.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Bagam bizle eyleni
    FM 15 taktiği değil bu başkan..Her seride maç motoru değişiyor.
    tam müzelik.

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

ya arkadaş senin yapacağın taktiğin ben kaç takıma denedim olmuyor bide çıkmışsın çok iyi diyorsun bi kere takım gol atamıyor çok pozisyon veriyor bunlara baktınmı hiç çok pas yapıp topu tutmakla sağa sola pas vermekle olmuyor bu iş 3. geliştircem demişsin herhalde ondada ne kadar çok gol yerim diye taktik üzerinde çalışıyorsun başarılar sana

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by ozzy View Post
    ya arkadaş senin yapacağın taktiğin ben kaç takıma denedim olmuyor bide çıkmışsın çok iyi diyorsun bi kere takım gol atamıyor çok pozisyon veriyor bunlara baktınmı hiç çok pas yapıp topu tutmakla sağa sola pas vermekle olmuyor bu iş 3. geliştircem demişsin herhalde ondada ne kadar çok gol yerim diye taktik üzerinde çalışıyorsun başarılar sana
    Farklı farklı takımlarda denedim çok iyi sonuçlar aldım. Takımın dizilişe ne kadar yatkın o konu çok önemli taktiklerde. hangi takımı yönetiyorsun sen ?

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

psv, bayern, chelsea, barcelona hepsinde denedim yarım sezon olmadan kovuldum ve ben bu oyunu cm 99-00 dan beri oynuyorum en kötü oyun bence bu fm 17.. fm 16 da hiç kovulmadan 2045 teyim yakında bu oyunu yapana küfredip 16 ya dönmeyi planlıyorum para verip her sene aldığım oyun bu sene çöplük..

Hocam Teşekkür ederim. Özellikle kariyerinizde de yazdım barca maçı benim en çok dikkatimi çeken maç oldu. Şu anda indirdim ama denemedim deneyince dönüş yapacağım tekrar teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

psv, bayern, chelsea, barcelona hepsinde denedim yarım sezon olmadan kovuldum ve ben bu oyunu cm 99-00 dan beri oynuyorum en kötü oyun bence bu fm 17.. fm 16 da hiç kovulmadan 2045 teyim yakında bu oyunu yapana küfredip 16 ya dönmeyi planlıyorum para verip her sene aldığım oyun bu sene çöplük..
    Anladığım kadarı ile oyunu 99 dan bu yana oynayıp bir türlü mantığını anlamayarak oynamaya devam etmişsin. ben cm 4 ten bu yana oynadığımdan hiç bir seriyi zor bulmadım. zorlaşan tek şey yapay zekaya karşı taktik yapmak. bence sen FM 16 oynamaya devam et. çünkü fm 17 de oyuncu moralleri çok kırılgan olabiliyor taktik açısından taktiğin sende işe yaramamasının bir çok nedeni var. kullandığın takımlardan bir kaçının taktik ekranını atarsan o konuda da yardımcı olurum sana.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Hocam Teşekkür ederim. Özellikle kariyerinizde de yazdım barca maçı benim en çok dikkatimi çeken maç oldu. Şu anda indirdim ama denemedim deneyince dönüş yapacağım tekrar teşekkür ederim.
    Rica ederim kardeşim.

Oyun bence son yılların en iyisi. Acaba sen de sorun olabilir mi

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Hocam bir önceki yorumda söylemiştim. Taktiğini denedim, takıma oturana kadar da denedim.

Taktik gayet akıcı, muazzam bir paslaşma oluyor, rakip kaleye sıklıkla gidiliyor. Ancak gol yollarında sıkıntı var. ( Belki benim forvetlerden kaynaklı bir sıkıntı olabilir. )

Düzenleme : 21/02/2018 tarihindeki Benfica maçı da dahil olmak üzere taktiği denemeye başladım.

Ekran görüntülerini paylaşıyorum.

Last edited by inter_23 : 17.Kasım.2016 at 15:32 Reason: Ekleme

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardeşim maç detaylarını atabilirmisin rica etsem. genelde bekler orta yaptıkları için orta özelligi düşük ve ters ayaklı bek kullanmamanı tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taktikte dikkatimi çeken bir olay var kardeşim. Önemli anlar olarak izliyorum maçı, taktikte pür dikkat bakmama rağmen hiç öyle paslaşmalara şahit olmuyorum sizde de öyle mi? Ama pas yüzdeleri ve isabetleri hep 600 pas yukarısı ve yüzde 85 üstü oluyor genelde. acaba arkada aşırı paslaşıyor ileride direk mi oynuyor takım direk oynadığı kısıma kadar o kadar pası sabırla yapması hangi direktifle alakalı ?? Birde ÖZel mesaj atacaktım ama mesaj listen dolu galiba müsait olunca boşaltırsan bir kaç bir şey sormak isterim özelden

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Taktikte dikkatimi çeken bir olay var kardeşim. Önemli anlar olarak izliyorum maçı, taktikte pür dikkat bakmama rağmen hiç öyle paslaşmalara şahit olmuyorum sizde de öyle mi? Ama pas yüzdeleri ve isabetleri hep 600 pas yukarısı ve yüzde 85 üstü oluyor genelde. acaba arkada aşırı paslaşıyor ileride direk mi oynuyor takım direk oynadığı kısıma kadar o kadar pası sabırla yapması hangi direktifle alakalı ?? Birde ÖZel mesaj atacaktım ama mesaj listen dolu galiba müsait olunca boşaltırsan bir kaç bir şey sormak isterim özelden
    Duruma göre hucüm yapmanızı tavsiye etmiştim. Bende önemli anlar olarak izliyorum.. paslaşmaları izleyebiliyorum. en az 20 pas yapıp takımım golü buluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Yine ben

AC Milan kariyerime ara verip Wolfsburg ile oynamaya karar verdim. Bu takımda tutmadı sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardeşim taktik ekranında takımın taktige uyumu var onuda atarmısın ?

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

En son yenildiğim maçta hepsi akıcı şekildeydi. Yani takım tamamen hazırdı.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Kardeşim taktik ekranında takımın taktige uyumu var onuda atarmısın ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by inter_23 View Post
    En son yenildiğim maçta hepsi akıcı şekildeydi. Yani takım tamamen hazırdı.
    valla kardeşim ben suana kadar oynadıgım her takımda üst düze performans ve verim aldım. bi kaç farklı ligde orta halli takımlarda deniyorum suan.. yine sonuc benim paylastıgım gibi.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Montolivo

Taktik güzel biraz gol yollarında sıkıntılı. V3 ne zaman çıkartacaksın.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by bologna View Post
    Montolivo

Taktik güzel biraz gol yollarında sıkıntılı. V3 ne zaman çıkartacaksın.
    Onu da çözdüm. urfaspor kariyerimde kullanıyorum taktiği. yalnız posizyon verme olayını biraz daha geliştirmeye çalışıyorum suan

eyv hocam sağolasın

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Taktik maalesef Galatasaray sezonumda iyi işlemedi. Sanırım biraz daha üzerinde çalışılması gerekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Çalışılması degil kardeşim. ben duruma göre standart kontrollü kontro ve hücum olarak mac icersinde degiştigimden verimi en üst seviyede alıyorum.

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Ben de senin gibi denedim lakin tutmadı. 5-3-2 Hucüm , standart veya kontrollü futbol benim takımıma daha çok uydu. Şimdi ekran görüntüsü atmakla uğraşmadım. Oyuncu seçimi çok önemli taktiğinde bence.

Default Türkiye milli takımı

Kardeşim öncelikle teşekkürler taktik için. Ben 2. versiyonunu TÜRKİYE Milli takımımız ile 3 maç denedim. Sonuçlar aşağıdaki gibi.
    TÜRKİYE-HIRVATİSTAN

3-0 önde olduğumuz maçta 2 dakika da yediğimiz 2 golle sonuç malum 3-2 oldu.
    Bek Oyuncularımız;
    Gökhan Gönül; 2/13 Orta Girişimi
    Caner Erkin; 3/14 Orta Girişimi ( 1 Asist)
    DÜŞÜK PERFORMANS
    Gökhan Töre ve Arda Turandan gereken performansı alamadım. Hakan Çalhanoğlu (Pas 95/103- Orta2/12- Serbest Vuruş 9) bazı veriler böyle istediğim katkıyı vermedi.

KOSAVA-TÜRKİYE

NOT: Bu maçta Emre Mor-Cengiz Ünder ve Enes Ünal çok hoşuma gitti oyunları.

KOSAVA-TÜRKİYE

NOT: Bu maçta Enes Ünal tam bir efsane idi. Burak Yılmaz bulduğu şansları değerlendiremezken, Enes 60 da oyuna girip Pas=13/13 ve 2 şutu da isabetli olup 2 gol buldu.

Bir Soru Bir İstek Hattı

1) Öncelikle Hırvatistan maçında olduğu gibi maçı 2-0 üstü önde götürdüğümüzde taktik içinde ne gibi değişiklikler yapmalıyız ?

2) Paylaştığım verilere göre sizin değerlendirmenizi bekliyorum.

Ben genel olarak taktikten memnun kaldım. Kosava gibi zayıf ekiplere karşı zaten üst seviyede oluyor. Hırvatistan maçında bile 3-0 yakaladık evdeki maçta. Deplasmanda nasıl olur onuda oynadığımda paylaşırım.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kontra Yapıp daha etkili oluna bilir kardeşim. ve takım en az 10 mac oynayıp alısırsa eger taktik işleyişi acayip yükseliyor.. Ben genelde standart başlayıp duruma göre hücum - Yüklen - kontra ve rölanti olarak kullanıyorum ve cok başarılı oluyorum.

28. Default

Hocam elinize sağlık, sorularıma cevap vermenizi rica ederim

1-Rakip talimatlarını boş mu bırakıyorsunuz ?

2-Taktikte oyuncu rollerini vermişsiniz ektsradan oyuncu rollerine tıklayıp oyunculara bireysel talimat eklemiyor muyuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by clark_oliver View Post
    Hocam elinize sağlık, sorularıma cevap vermenizi rica ederim

1-Rakip talimatlarını boş mu bırakıyorsunuz ?

2-Taktikte oyuncu rollerini vermişsiniz ektsradan oyuncu rollerine tıklayıp oyunculara bireysel talimat eklemiyor muyuz ?
    Ekstra Talimat vermiyorum rakip için. Zaten oyuncu rollerine girersen ekstradan oyunculara talimatlar vermiş oldugumu görürsün.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

V3 Yayınlanmıstır arkadaslar

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri