Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: 4-2-3-1 Tiki Taka 2017 V.3 yayında

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Default 4-2-3-1 Tiki Taka 2017 V.3 yayında

Tiki Taka V.3

Zaman zaman kimi kullancılarımız tarafından eleştirilen kimi kullanıcılarımız tarafından ise begenilen taktigin 3. ve son versiyonunu yayınlıyorum arkadaşlar.

Ortalama %60 veya %72 topa sahip olma 600 ile 900 arası isabetli pas yüzdesi ile oynayabileceğiniz taktiğimizi sizin beğeninize sunuyorum.

Taktikte 3 kritik nokta var ;

• Beklerin iyi top süren ve iyi orta yapabilen hızlı oyuncular olması.
    • Forvet elemanının iyi bir bitirici ve kafa toplarında etkili olması.
    • Orta saha da destek oynayan oyuncunun iyi pas özelliğinin olması ve Orta saha forvet arasında AMC deki oyuncumuzun vizyonunun iyi olması

Mevcut taktiği Standart olarak kullanmanızı tavsiye ederim özellikle de deplasman maçlarında çünkü deplasmanda bir anda yıkım olabiliyor. maçın gidişine göre 2. yarıda hücum olarak oynadığınız takıma karşı baş döndürücü bir galibiyet elde edebilirsiniz.
    Ek olarak büyük takımlara karsı kontra oynadıgınız da %80 lere varan topla oynama ve posizyon zenginligi saglayabiliyoruz.

[COLOR="#000000"]
    DİZİLİŞİMİZ

Takım komutlarımız

Ve Kritik maçlardan bir kaç tanesi

Kontra taktigi ile kazandıgımız kritik ve imkansız gibi görünen maclar

Genel olarak taktik takıma oturdugunda cok can yakacak bir taktik. ve her türlü gelişime açık.

Başka forumlarda alıntı yapılarak yayınlanması yasaktır .. Tüm Hakkı TSİ forumlarına aittir

TAKTİK İNDİR
    Link : http://s2.dosya.tc/server4/e5c711/_V...376E6.rar.html
    Last edited by MoNToLiVo_ : 01.Ocak.2017 at 21:51
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    06

Eline sağlık hocam ,teşekkürler ..

Not: Benden önce davrandın

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Eline sağlık hocam ,teşekkürler .. Not: Benden önce davrandın
    Rica ederim kardeşim. Yardımların için asıl ben Teşekkür ederim kardeşim.
    Last edited by MoNToLiVo_ : 07.Kasım.2016 at 00:27

16 da işe yararmı acaba? ayrıca ben bu oyunu yıllardır oynuyorum hala taktik yapamıyorum her talimatın ne işe yaradığını bilmeme rağmen olmuyor topa hakim bir taktik yaptım az önce topla oynama oranım %60 ve üstü oluyor şut çekme sayım rakibin en az 2-3 katı fazla oluyor ama arsenalden kovulmama az kaldı kendi evimde 0-1 yeniliyorum her istatistikte ben üstünüm ama skor yok kaç maçtır böyle deli olucam

Merhaba taktık guzele benzıyor sezon oncesı ve sonrası antrenmanı nasıl yaptırıyorsun

gecen senekı dengelı taktık guzeldı bu sene ne zman gelır aytekın hocam

Quote Originally Posted by ozanocal View Post
    16 da işe yararmı acaba? ayrıca ben bu oyunu yıllardır oynuyorum hala taktik yapamıyorum her talimatın ne işe yaradığını bilmeme rağmen olmuyor topa hakim bir taktik yaptım az önce topla oynama oranım %60 ve üstü oluyor şut çekme sayım rakibin en az 2-3 katı fazla oluyor ama arsenalden kovulmama az kaldı kendi evimde 0-1 yeniliyorum her istatistikte ben üstünüm ama skor yok kaç maçtır böyle deli olucam
    benim konuya bir bak http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=125509 premier ligde oynuyorum taktiğimi paylaşacağım yakında işine yarayacağını umuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

ozanocal

Sanmıyorum kardeşim. bir çok yeni komut getirilmiş ve posizyonlar degişmiş. o yüzden olmayabilir..

koray_kp

Merhaba taktık guzele benzıyor sezon oncesı ve sonrası antrenmanı nasıl yaptırıyorsun
    Sezon öncesi kondisyon kondisyon kondisyon diyorum cünkü tempolu maclar oynuyoruz taktikle..

koray_kp

gecen senekı dengelı taktık guzeldı bu sene ne zman gelır aytekın hocam
    Bildigim kadarı ile çalışmalarını yapıyo şuan.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Güzel taktige benziyor ellerine saglik!!!! yapmis oldugum taktikte 2 defa 700 üzeri buldurabildim isabetli pasi, genelde 500 ün altinada düsmüyo bu seride gercekten istedigin oyun stilini oynatmakta fzla zoröanmiyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eline sağlık, deneyelim bi.

Kardes ben baya kotu sonuclar aliyorum gs ile sezon oncesi kondisyon antrenmani yaptim sezonda nasil antrenman yaptirsam

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Güzel taktige benziyor ellerine saglik!!!! yapmis oldugum taktikte 2 defa 700 üzeri buldurabildim isabetli pasi, genelde 500 ün altinada düsmüyo bu seride gercekten istedigin oyun stilini oynatmakta fzla zoröanmiyorsun
    teşekkür ederim. önemli olan istikrar saglaması taktigin suan versiyon 2si üzerinde çalışıyorum ve en aşagı 760 pas yapıyo takım ve posizyon verme olayını da hallettim gibi.

Quote Originally Posted by cryshal View Post
    Eline sağlık, deneyelim bi.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by koray_kp View Post
    Kardes ben baya kotu sonuclar aliyorum gs ile sezon oncesi kondisyon antrenmani yaptim sezonda nasil antrenman yaptirsam
    Taktigin takıma uyuşması çok önemli kardeşim. sabredersen iyileşmeyi görürsün fakat taktik dışında takımda mutsuz oyuncu var ise; veya takım morali kötü ise çok aşırı etki ediyo taktigin oturmamasına.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Daha sıkı markaj komutunda tr liginde sorun cikarmasa bile büyük avrupa takimlarina karsi bayern,barca gibi sorun cikmazmi rakip oyuncuyu marke edicem diye kendi oyuncularimiz alanini terkeder diye biliyorum taktigi daha deneyemedim o yüzden ön yargili davrandigim hissine kapilmayin lütfen taktigi deneyen arkadaslar eger geri dönüs yaparlarsa capsler ile daha iyi olur! Bu arada forveti firsatci golcü veya yaratici forvet yapsak bi sorun cikar mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir tek Rize maçında kullandım. Aşağıdaki gibi bir sonuç alınca 4-3-3 e geçtim orda da 4 maçta 2 galibiyet 2 mağlubiyet alınca bir sonraki Beşiktaş maçında yine senin taktiği kullanacağım. O zamanda capsleri paylaşırım.

Bu arada Rizenin fiktsürü ve maç sonuçları çok ilginç bir hal aldı.

Beşiktaş maçının istatistikleri

Son maçta takım daha iyi performans gösterdi. Takım uyumu ve taktik oturumu yükselince güzel olacaktır.

Last edited by pusathan01 : 09.Kasım.2016 at 20:35

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Şuan pas ve oyun hakimiyeti olarak cok iyiyiz.. dediginiz gibi posizyon yeme sorunu var.. suan v2 olarak yapıyorum taktigi ve epey ilerleme kaydettim. posizyon verme olayını da çözdüm. rakip uzaktan sut dısında kalemize yaklaşamıyor. bir kaç maç daha deneyip paylaşağım 2. versiyonunu..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Daha sıkı markaj komutunda tr liginde sorun cikarmasa bile büyük avrupa takimlarina karsi bayern,barca gibi sorun cikmazmi rakip oyuncuyu marke edicem diye kendi oyuncularimiz alanini terkeder diye biliyorum taktigi daha deneyemedim o yüzden ön yargili davrandigim hissine kapilmayin lütfen taktigi deneyen arkadaslar eger geri dönüs yaparlarsa capsler ile daha iyi olur! Bu arada forveti firsatci golcü veya yaratici forvet yapsak bi sorun cikar mi?
    büyük takımlar neye ugradıklarını şaşırıyolar kardeşim. olabilir fakat bu defa ileri uç dagınık oluyo.

Merhaba hocam eleştiri olarak algılamayın size bir sonraki taktik için daha iyi yardımcı olur diye paylaşmak istediğim. Taktiği denedim. Uyum süresi vardır mutlaka ama kazandığım halde ligin en kötü takımından 3 gol yedim. 5-3 kazandığım halde defansip yönden aşırı sıkıntılı taktik. Yani ne zaman gol yicem diye endişe içinde bırakıyor. Çıktığım her maçta arkaya top atıldı açık ara hemde kimisi beceriksizdi sonuçladıramadı bazen de muslera sağolsun kurtardı. V2 olanı bekliycem.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Merhaba hocam eleştiri olarak algılamayın size bir sonraki taktik için daha iyi yardımcı olur diye paylaşmak istediğim. Taktiği denedim. Uyum süresi vardır mutlaka ama kazandığım halde ligin en kötü takımından 3 gol yedim. 5-3 kazandığım halde defansip yönden aşırı sıkıntılı taktik. Yani ne zaman gol yicem diye endişe içinde bırakıyor. Çıktığım her maçta arkaya top atıldı açık ara hemde kimisi beceriksizdi sonuçladıramadı bazen de muslera sağolsun kurtardı. V2 olanı bekliycem.
    Şuan kariyer bölümündeki galatasaray kariyerinde V2. için yaptıgım taktigi kullanıyorum. dedigin sıkıntıyı cözdüm gibi bir iki ekleme daha yapıp eklemeyi düşünüyorum.

Bkliyorum hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam V2 yi bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

1-2 Güne paylaşmış olurum arkadaşlar. şuan bir kaç rütuşu kaldı onları halletmeye çalışıyorum

Evet hocam sabırsızlıkla bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu sezon taktiklerden çok çektim. Özellikle ofansif oyuncularımın dengesiz performansları bunda etkili oldu. Bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum.

Hocam araya atılan paslarla oynayan takımlara karşı nasıl bir yol izlenmeli sizce ?
    Şöyle bir yol uyguladım taktikte ileri olan defansımı önce geriye yaslan yaptım sonra Ofansif orta sahamı geri çekip defansın önünde defansif oyun kurucu yerleştirdim araya atılan pasları engelledim ama bu sefer hücum zenginliğimi kaybettim. Ortadan gelemeyen takımlar bu sefer içe kat eden oyuncu ve ya kanat oyuncusuyla bu sefer kenardan gelip gol atıyorlar her türlü gol yiyorum Ofansif yönüm zayıfladığı içinde karşılığını veremiyorum. Sizde defansif önlemi ortaya adam koymadan bireysel talimatlarla engelleyebilir miyiz ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Arkadaşlar Taktiğin V2 si beğeninize sunulmuştur.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bu sezon taktiklerden çok çektim. Özellikle ofansif oyuncularımın dengesiz performansları bunda etkili oldu. Bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum.
    Çıktı kardeşim.

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Hocam araya atılan paslarla oynayan takımlara karşı nasıl bir yol izlenmeli sizce ?
    Şöyle bir yol uyguladım taktikte ileri olan defansımı önce geriye yaslan yaptım sonra Ofansif orta sahamı geri çekip defansın önünde defansif oyun kurucu yerleştirdim araya atılan pasları engelledim ama bu sefer hücum zenginliğimi kaybettim. Ortadan gelemeyen takımlar bu sefer içe kat eden oyuncu ve ya kanat oyuncusuyla bu sefer kenardan gelip gol atıyorlar her türlü gol yiyorum Ofansif yönüm zayıfladığı içinde karşılığını veremiyorum. Sizde defansif önlemi ortaya adam koymadan bireysel talimatlarla engelleyebilir miyiz ?
    Kardeşim dediklerinin hepsi şuan için hallolmuş durumda.

Bir Şey Soracağım Turğay'cığım;

Taktiğin Dizilişine ve Komutlarına Baktığımızda Forveti Her Anlamda Besleyen Bir Taktik Gibi Görünüyor Ama Sen Forveti Yardımcı Forvet Olarak Seçmişsin Bunu Pivot veya Yaratıcı Santrafor Olarak Ayarladığında Daha İyi Etki Etmez mi?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bir Şey Soracağım Turğay'cığım;

Taktiğin Dizilişine ve Komutlarına Baktığımızda Forveti Her Anlamda Besleyen Bir Taktik Gibi Görünüyor Ama Sen Forveti Yardımcı Forvet Olarak Seçmişsin Bunu Pivot veya Yaratıcı Santrafor Olarak Ayarladığında Daha İyi Etki Etmez mi?

Denedim Bağa bu defa ileri de etkisiz oluyosun. Yardımcı forvet geriden gelip top cıkardıgı için daha etkili oluyor.. gol istatistikleri de cok güzel ilk sezonda ki forvetim. 39 maçta 27 gol attı ikinci sezonda ki forvet oyuncum 47 maçta 38 gol attı. baya etkili bence. ki özel komutlar vermiş durumdayım.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Hocam,

Taktiğin v1 olanını bayağı denedim. Hatta ısrarla denedim. Bir türlü oturmadı ve istediğim sonuçları alamadım. Acaba bende mi sorun var?

AC Milan ile deniyorum. Takıma sadece Berahino'yu transfer ettim. Ekran görüntüleri en kısa sürede paylaşacağım.

Bu Taktiği Az Önce FM15'deki Oyunda Fildişi Milli Takımıyla Güney Kore'ye Karşı Kullandım.

Sadece AMC Yerine DMC Olarak Kullandım O da Fildişinde AMC Oyuncusu Olmadığından Dolayı Ama DMC'li Versiyonuda Fena Değil.

2015'e Göre Değerlendirdiğimizde Pozisyon Yemesi Taktiğin Eksi Tarafı Hele ki İlk Yarı Benim 3 Atağıma Adamların 12 Atağı Vardı Top Bizde Ama Pozisyonu Bulan Karşı Taraf. Bunu Çözebilirsen Bu Taktik Her Seride İşler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri