1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: "The server is not reachable,check your internet connection and click Retry " Sorunu

Default "The server is not reachable,check your internet connection and click Retry " Sorunu

Merhabalar..Oyunu cd olarak aldım yalnız henuz oyuna giremedim ;

The server is not reachable,check your internet connection and click Retry

In case problem persist,click Next to open the support website in default browser

hatası alıyorum.Internetimde herhangi bir problem yok.Sorun ne olabilir ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Firewall veya virus programın varsa bu STEAM'in internet trafiğini kullanmasını engelliyor olabilir. Bu programları geçici olarak kapatıp tekrar deneyebilirsin. Güvenlik programlarında STEAM'in trafik kullanmasına izin verildiğine emin olmak da fayda var.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

İkisini de kapatıp denedim gene aynı uyarıyı vermeye devam ediyor..Başka cozum ne olabilir ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Anladıgım kadarıyla firewall ve antivirusten bahsediyo.. Sonuc vermediyse silin antivirusu diyor..Onun da cozumu kesin mı ki. Acıkcası gecen sene boyle birşey yoktu.Aynı pc aynı antivirus. Yanı baska nedenleri neler olabilir ?

Directx,Framework,Windows guncelledim. Bunlardan sonra duzeldi. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by nico View Post
    Directx,Framework,Windows guncelledim. Bunlardan sonra duzeldi. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..
    Geçmiş olsun

Mesaj Yetkileri