Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 81 sonuç

Konu: FM 17 Takım Önerileri

Yunanistan'ı bir deneyin derim.

Aşırı abartı bir Olympiakos hegamonyası var. Pana, PAOK veya AEK ile bunu bitirmek inanılmaz zevk verir. Ben PAOK ile başladım, ilk 2 sezon şampiyon olamadık, 2. sezon 2 puan ile kaçırdık ama inanılmaz zevk alıyorum kariyerden.

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    Yunanistan'ı bir deneyin derim.

Aşırı abartı bir Olympiakos hegamonyası var. Pana, PAOK veya AEK ile bunu bitirmek inanılmaz zevk verir. Ben PAOK ile başladım, ilk 2 sezon şampiyon olamadık, 2. sezon 2 puan ile kaçırdık ama inanılmaz zevk alıyorum kariyerden.
    Benim aklımda yıllardır bu lig ama her seferinde Olympia'yı nasıl olsa geçemeyiz diye üşeniyorum. Takımların transfer durumu nasıl? Eli yüzü düzgün kendi halinde genç adamlar geliyorlar mı lige?

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Benim aklımda yıllardır bu lig ama her seferinde Olympia'yı nasıl olsa geçemeyiz diye üşeniyorum. Takımların transfer durumu nasıl? Eli yüzü düzgün kendi halinde genç adamlar geliyorlar mı lige?
    PAOK'ta bana ilk sezon 6-7 arası, 2. sezon sonunda ise 12m€ transfer bütçesi verdiler ki Yunanistan için muhteşem bu. 6 küsür milyon da wage budget açık. Yetenkli gençler var hem PAOK'ta hem AEK'te.

Çok kolay adam kiralayabiliyorsunuz. Mesela ben 2 sezon Valencia'nın kalecisi Domenech'i kiraladım. 3. sezon başında Areola'yı aldım kaleye(4 yıldız Yunaistan liginde). Ricky Alvarez, Oscar Benitez'i falan aldım. Ayrıca iki sezondur Carles Alena'yı kiralıyorum Barca'dan. İkna çok zor değil yani.

Zaten PAOK'un iskeleti çok iyi, takviyelerle götürüyorsun işi yani. Tzavellas(DC), Leovac(LWB), Kitsou(DWR), Kace(DMC ilk sezon yok), Charisis(MC), Mystakidis(AML), Athanasiadis(ST) vs... bu lig için çok iyi.

Oyun serisinde cm 99-00 dahil kariyer açmadığım 2 lig var biri yunanistan diğeri israil sırf Türklükten

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kesinlikle açın en azından bir kaç sezon RB Leipzig ile oynayın. Çok yetenekli, potansiyeli yüksek, satmak isterseniz iyi para edecek gençleri var. Üçüncü sezonumdayım, yavaş yavaş ilerliyorum yoğunluktan ama çok keyifli ilerliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Milan ile oynayan var mı? Sıkıyor mu bir süre sonra?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Merhaba arkadaşlar, oyunu hemen hemen yeni satın aldım 5 gün oldu fakat 5 gündür hiçbir kariyere başlayamadım aşırı kararsızım oynamak istediğim takım konusunda.. Varsa önerileriniz yardımlarınızın hepsine açığım. Özellikle size keyif veren takımları yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Merhaba arkadaşlar, oyunu hemen hemen yeni satın aldım 5 gün oldu fakat 5 gündür hiçbir kariyere başlayamadım aşırı kararsızım oynamak istediğim takım konusunda.. Varsa önerileriniz yardımlarınızın hepsine açığım. Özellikle size keyif veren takımları yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için.
    Ben kendim genelde ilk sezon avrupaya gidemeyen takımları alırım. Ama deneme amaçlı her zaman Fenerbahçe ile başlarım.

Bu sezon yeni bir kariyere başlayacam bende yaynlamayı düşünüyorum burada takım olarak kimi alacaksın dersen Stuttgart, Newcastle, Aston Villa, Liepzing falan düşünüyorum ama halen karar veremedim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Dediğim gibi ben RB Leipzig ile epey keyif alıyorum. İlk aldığımda oyunu, Arsenal ile başlamıştım yenilikleri tanımak için, o da çok keyifliydi ilk iki sezon. İlk kariyerimi alt liglerden açmayı tercih etmezdim ben, o yüzden Leicester veya Torino da güzel bi seçenek olabilir bence.

Bu sene ispanya liginde las palmas ile başladım sezona. Hedef küme düşmemek olarak gözüküyor ama 3-4 takviye ile orta sıralar hatta avrupa bile zorlanabiliyorki ben başardım.

takımda genç yetenek olarak lemos ve araujo var. Gerçi araujodan istediğim verimi alamama rağmen 5m £ 2.sezon başında sattım.

direk potansiyelli olarakta jonathan viera - mesa - kevin price boateng var

kesinlikle bir alın bakın derim 2.sezon başında lemosu 24m £ , mesayı 18.5m £ satıp güzel kadro kurdum.

bedavaya caceres 1m £ herald preciado - 1m £ kuki aldım gelecek emin ellerde. preciado ilk sezondan bile 1.forvetim oldu.

yarı sezon güncellemesinden sonra kafamda şu takımlar var : las palmas, watford, lyon, torino, west ham. fransa liginde uzun zamandır oynamadım italyada ispanyada ve ingiltere liglerinde çok fazla oynadım son 1 2 senedir ama bilmiyorum hem keyif alırken hem de baymamasını istiyorum kararsızım bakalım

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Ben daha çok küçük veya orta boy ligleri tercih ediyorum:Çek Cumhuriyeti, İsveç, Norveç, Slovenya ve Hırvatistan gibi

Marsilya her sene oynadığım takımdı. Bu sene hiç sarmadı. Satmadıkları adam kalmamış oynanmaz derken Payet ve Evra'yı getirdiler.

Güncelleme çıkar çıkmaz Marsilya kariyeri yapacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

@antiochia

slovakya: ruzomberok
    hırvatistan: inter zapresic
    isveç: hacken
    (/s)

arkadaslar oyunu alalı 1 hafta oldu her sene adetimdir galatsaray ile başlarım. İlk sezon galatasaray ile başladım şampiyon oldum çok fena bir taktiğim var. yanii herkesin zevk alacağı bir taktik yaptım. Herneyse ikinci sezon sıkılıp kariyeri sildim sonra totenhamı aldım bir süre sonra ondanda sıkılıp kararsız kaldım. İtalya liginde milan ile inter arasında kaldım kadroları inceledim interin kadrosu stilime daha uygun duruyordu ve interi aldım şuan ligin 6. haftası kadro uyumu taktik uyumu yüzde 60 larda olmasına ragmen 6 da 6 yaptım . yendiğim en güçlü takım fiorentina diğerleri ile karşılaşmadım. Ama şunu söylim her maç 30 40 isabetli şut atıp yuzde 60 ların üstünde topla oynama var

30 40 isabetli şut varsa Icardi her maç 3 4 sallıyordur herhalde

valla forvetlerim gol atamıyor desem yeridir yinede icardi onlara ragmen en iyisi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Marsilya her sene oynadığım takımdı. Bu sene hiç sarmadı. Satmadıkları adam kalmamış oynanmaz derken Payet ve Evra'yı getirdiler.

Güncelleme çıkar çıkmaz Marsilya kariyeri yapacağım.

Payet fizikten düşene kadar harika bir oyuncu. Ben yaklaşık 1.5 sezon oynattım taraftarların sevgilisi oldu, keyfini çıkar. Bir de sanıyorum ki Marsilya inanılmaz bir ekonomiye sahip oluyor oyunda. 5 Sezonda 127 Milyon Euroluk adam aldılar benden. bunun 125'i dördüncü ve beşinci sezonumda oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

guanzgu yu onerıyorum kadrosu cok iyi

Arkadaşlar beni oyalayacak,uğraştıracak,ligin büyüklerine Avrupa'ya kafa tutacağım bi takım arıyorum.

Hangilerini önerirsiniz ?

Gs ve Schalke açtım fakat sarmadı.

Acil takım tavsiyesine ihtiyacım var.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Arkadaşlar beni oyalayacak,uğraştıracak,ligin büyüklerine Avrupa'ya kafa tutacağım bi takım arıyorum.

Hangilerini önerirsiniz ?

Gs ve Schalke açtım fakat sarmadı.

Acil takım tavsiyesine ihtiyacım var.
    Fransa'ya gidip Lyon veya Marsilya'yı deneyebilirsin hocam.

Ben Skybet League 2 'deki Portsmouth'u aldım bu sene gayet zevkli gözüküyor League 2 için gayet kaliteli kadroları var zaten hedefte 1.olup direk bir üst lige yükselmek. Yükseldikten sonra yapılacak birkaç ufak takviyeylede orta sıralar zorlanırsa da üst sıralara rahatlıkla oynanabiliyor. Alt liglerden gelip en üst lige çıkmayı hedefliyecek arkadaşlar için bence güzel bir seçim olabilir. Ve şu da önemli bence fazla maliyet olmadan Premier Lig'e çıkılırsa oradan gelecek yayın gelirleriyle mali durum gerçekten süper oluyor.

24. Default

arkadaşlar benim bi sorum olucaktı fm 17'de spor toto 2. lig'den ankaragücü-tuzlaspor-sarıyer vs gibi bi takım alıp süper lig'e çıkarmak istiyorum fakat spor toto 2. ligdeki takımların hiçbirinde yabancı oyuncu transferine izin verilmiyor. ben bu takımları alıp ptt'ye veya süper lig'e çıkardığım zaman yönetim bu yabancı oyuncu transferi yasağını kaldırıyor mu yoksa sonsuza kadar türk oyuncularla devam mı ediliyor?

Quote Originally Posted by mrmanager1147 View Post
    arkadaşlar benim bi sorum olucaktı fm 17'de spor toto 2. lig'den ankaragücü-tuzlaspor-sarıyer vs gibi bi takım alıp süper lig'e çıkarmak istiyorum fakat spor toto 2. ligdeki takımların hiçbirinde yabancı oyuncu transferine izin verilmiyor. ben bu takımları alıp ptt'ye veya süper lig'e çıkardığım zaman yönetim bu yabancı oyuncu transferi yasağını kaldırıyor mu yoksa sonsuza kadar türk oyuncularla devam mı ediliyor?
    Lig kuralları yabancı oyuncu transferine izin vermediği için yapamıyorsunuz. Resmi kaynağı da şurası:

http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...Toto-2-Lig.pdf

Ek 2

"Spor Toto 2. Ligde yabancı uyruklu futbolcu oynatılamaz."

Lig yükseldiğinizde bu yasak kalkacağı için yabancı oyuncu transferi yapabileceksiniz.

26. Default

Quote Originally Posted by Ayberk Tuncer View Post
    Lig kuralları yabancı oyuncu transferine izin vermediği için yapamıyorsunuz. Resmi kaynağı da şurası:

http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...Toto-2-Lig.pdf

Ek 2

"Spor Toto 2. Ligde yabancı uyruklu futbolcu oynatılamaz."

Lig yükseldiğinizde bu yasak kalkacağı için yabancı oyuncu transferi yapabileceksiniz.
    çok teşekkürler

Braga ile kariyer yapmayı düşünüyorum. Daha önce Portekiz ligi oynayan var mı ?

Arkadaşlar Merhaba

Uzun zamandan beri cm/fm oynayan birisiyim. Genelde İngiltere ve İtalya tercih ettiğim ligler. En kısa kariyerim 12 - 15 yıl arasında sadece bir takımda geçirmeyi tercih ediyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı 2017 fm de bir kariyer yapma imkanı bulamadım. Yeni kariyere Avrupa'nın küçük liglerinden başlamak istiyorum. Belçika , Hollanda , Portekiz , İsviçre , vb. gibi liglerin küçük takımlarıyla oynamak. Hem ligde hemde Avrupa da söz sahibi bir takım yaratmak. Bu konuda yardımcı olabilecek bilgileri paylaşabilir misiniz.

Southampton takım arayan arkadaşlara ilaç gibi gelecektir.

Potansiyelli gençler,iyi adamlar,iyi altyapı ve güzel bir bütçe ile yukarıya oynamak aşırı zevkli.

Bana genç ve başarıya aç bir takım lazım.

2013-Schalke 04
    2014-Valencia
    2015-Southampton

bu takımlarda oynadım ve çok zeck aldım. Şimdi 2017 için önerilerinizi bekliyorum.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri