Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 304 sonuç

Konu: Alayına İsyan İnadına GÖZTEPE Sezon 8

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Puan Durumu

Son haftalardaki kötü formumuz bizi şampiyonluktan etti.Bu sene forvetlerimden çok şikayetçiydim.Daha iyi bir performans bekliyordum.Onlar gol yollarında etkisiz kalınca takımda etkisiz kaldı.

Transfer ve Maaş Bütçesi

Bütçe çok az ama bazı oyuncuları gönderip maaş bütçesinde biraz daha yer açabiliriz.Bonservisi elinde olan ve kiralık bir kaç oyuncunun dışında Pttden rotasyonda kullanabileceğimiz iki üç oyuncu alıp transfer sezonunu bitirmeyi planlıyorum.İlk yıl ligde kalacak bir kadro kuralım.Mali tablomuz pek iç açıcı değil çünkü.

Reklam Gelirleri

Takım Gelen Bakış

Oyuncu Genel Bakış

Transfer sezonu başladı.İlk önceliğimiz genç oyuncular.Transfer sezonu bütçemiz kalırsa geçen sene düzeltemediğimiz Teknik ekibe de takviyeler yapabiliriz.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Tebrik ederim.

Mersin İ.Y nun kulandığı taktiği atar mısın

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Tebrik ederim.

Mersin İ.Y nun kulandığı taktiği atar mısın
    Teşekkür ederim.

Oyunda böyle gözüküyordu.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Çoğu oyuncu ile yollarımızı ayırdık.Maaş bütçemizde yer açılsın diye.Bütçemiz dahilinde iyi oyuncular aldığımızı düşünüyorum.Birazdan isim isim de değerlendirme yaparız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Emrah Şen

Kendisini 1 yıllığına Kayseri Erciyesspora Kiraladık.Kendini geliştirirse eğer kadroda yer bulacaktır.

Abdulkerim Bardakçı

Sol bek olarak değilde daha çok Stoper mevkisinde oynatmayı düşündüğümüz oyuncumuz.Büyük ihtimalle ilk 11 de sahaya çıkacaktır.

Achraf

Realmadridten kiraladığımız oyuncu.Defansif özelliklerinden ziyade hücumcu özellikleri Tanju dan iyi olduğu için ilk 11 de düşünüyorum.Formuna göre ileri ki zamanlarda durumu değişebilir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Erik

Hem forvet de hemde sol kanatta oynatacağımız bir oyuncu.Şimdilik forvet de oynatmayı düşünüyorum.Yedekleri de Kone ve Adis.

Fede

Orta sahaya rotasyonda kullanmak amaçlı kiraladığımız genç arkadaşımızı zaman zaman ilk 11 dede görebiliriz.

İbrahim Sissoko

Tamamen rotasyon amaçlı her iki kanatta da oynatabileceğimiz tarzdan bir oyuncu.

Ole Martin Rindaroy

Daha iyi bir sol bek bulamadık ama Martin de iyi bir oyuncu en azından bu yıl için yeterli.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Pablo

Bu yıl sağ kanat da ilk 11 de oynayacak oyuncumuz.

Sinan Bytyqi

Hem ofansif orta saha hemde sağ kanat da oynayabilecek düzeyde bir oyuncu.Zaman zaman ilk 11 oynayabilir.

Yusuf Abdioğlu

Pttden aldığımız oyuncuyu bu yıl ilk 11 de düşünüyorum umarım uyum sıkıntısı yaşamaz.

Genel olarak transferlerimiz bu şekilde ilk yılımızda bize yeterli olacak puanları toplayabilecek kalitede olduğunu düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

iyi transfer sezonu olmuş kardeşim fakat büyükler komik rakama oyuncu satmışlar gerçekten yazık..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    iyi transfer sezonu olmuş kardeşim fakat büyükler komik rakama oyuncu satmışlar gerçekten yazık..
    Teşekkür ederim.Aynen öyle adamları yok pahasına gönderdiler.Oğuzhan ve bruma nın ederi daha fazla olması lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sportoto Süper Lig

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

Lig başladı.İyi kötü devam ediyoruz.Şu üç maçtan sonra anladığım tek şey oyuncuların eksikliği oldu.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

İyi puanlar topladık.Gsye karşı şansımız yok tu zaten.Kadroları çok iyi.Ereni de durduramadık.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Transferler ligte kalmak adına yeterli. Emrah Şen'e iyi bak, bir dediğini iki etme benden demesi
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

7.Hafta

8.Hafta

Sivasspor elimizden kaçtı diyebiliriz.Öndeyken kaybetmemeliydik.En azından bir puan almalıydık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

9.Hafta

10.Hafta

Puan Durumu

İlk 10 haftadan da anlaşılabileceği gibi üst sıraları zorlayamayız.Düşme tehlikesi bir maç gerimizde.Bir an önce toparlanmak lazım.Taktiğimi oturtamadım daha farklı farklı dizilişlerle çıkıyorum sahaya bununda etkisi olabilir diye düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Transferler ligte kalmak adına yeterli. Emrah Şen'e iyi bak, bir dediğini iki etme benden demesi
    Valla hocam istediğim performansı henüz gösteremediler.Emrahı da kiraladık bakalım diğer sezon kadroyu zorlayabilecek mi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

Takım deplasmanda sanki hiç yokmuş gibi ama evimizde çok iyi.Deplasmanlar da da kazanmayı alışkanlık edinmemiz lazım.Hiç olmaz ise yenilmeyelim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Maçlar çok dengesiz de geçse Beşiktaş maçını görmedim zannetme 87. dakikada yemek üzmüş.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

17.Hafta

İlk devrenin son maçında Feneri evimizde yenmek çok iyi oldu.Düşme potasından ne kadar uzaklaşırsak o kadar iyi.Transferde defansa takviye yapmayı planlıyorum.Sissokoyu sattık.Bir iki oyuncuda kiraya gönderdik.Orta sahaya da ofansif özellikleri iyi bir oyuncu alacağım.

Puan Durumu

Osmanlı çok iyi gidiyor.Formlarını bozmazlar ise sezon sonu mutlu sona ulaşan taraf olabilir.Başakşehir ise çok kötü gidiyor.Biz ise orta şekerli devam ediyoruz.

Oyuncu Genel Bakış

Göztepe Oyuncuları

Takımı sırtlayan isim Görkem Sağlam.Bu sezon bizde kiralık ama seneye alabilirsek bonservisini mutlaka almamız gerekiyor.Frikikten güzel goller attı.Serbest vuruşları da iyi kullanıyor.

Görkem Sağlam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Maçlar çok dengesiz de geçse Beşiktaş maçını görmedim zannetme 87. dakikada yemek üzmüş.
    Aynen öyle hocam.Maçların dengesiz geçmesinin sebebi Deplasman da oynadığımız kötü futbol.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Büyüklere ne olmuş öyle yahu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Büyüklere ne olmuş öyle yahu
    Büyük ihtimalle FFP onları etkiledi.Borcu azaltmaktansa kulüpleri zenginleştirmek daha kolay.Fm 17 de büyük kulüp almıcan

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ziraat Türkiye Kupası

Gruplar

Grup aşamasında maçları Yardımcımız yönetti.Çıkamayız dediğimiz grupta iki maçta da Gs yi yenip çıkmayı başardık.

4.Tur

4.Turda da yardımcıya bıraktık ve yine yendiler.Çeyrek final ve sonrasını ben devralıyorum.Bu sene Final görebilirsek çok iyi olur.

Çeyrek Finaldeki Rakibimiz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Takıma yeni 3 oyuncu aldık.2 defans 1 ofansif orta saha.Takımdan Tayfur Bingölü 40 Bin € İbrahim Sissoko ise 190 Bin € ya ayrıldı.

Adryan

Connor O'Grady

Sandro Wieser

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

İkinci devreye çok iyi girdik.Takım iyi oynuyor.Böyle gider inş.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

Rekor!

ZTK daki skorlarla birlikte rekor kırdık.ZTK da Rizeyi iki maçtada eleyerek yarı finale çıkmayı başardık.Takım şuan çok iyi gidiyor.Düşme tehlikemiz kalmadı diyebilirim.Şimdiki hedefimiz ilk 10 da yer almak olacak.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Vay vay vay vaaaay hocam mükemmel sonuçlar bunlar. Görkem'i de tutana aşk olsun. Tebrikler
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Vay vay vay vaaaay hocam mükemmel sonuçlar bunlar. Görkem'i de tutana aşk olsun. Tebrikler
    Nazara geldik 4 maçtır kazanamıyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ziraat Türkiye Kupası

Yarı Final Rakibimiz

Yarı finalde Ptt de birinci olan Akhisar ile karşılaşacağız.İyi bir sonuç alarak finale kalmak istiyoruz.İlk yıl da böyle bir başarı sağlarsak çok iyi olabilir.

Bir de kötü bir haberimiz var.Formdaki oyuncularımızdan Achraf 2 ay sakatlandı.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kupada fikstür avantajın cok iyi bence

Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri