Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 304 sonuç

Konu: Alayına İsyan İnadına GÖZTEPE Sezon 8

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Kupada fikstür avantajın cok iyi bence
    İyi kullanamadık maalesef.Eledi bizi Akhisar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

ÇÖKÜŞ!!!

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Takım çök kötü gitmeye başladı.Çok fazla puan kaybetmeye başladık.Kırmızı kartlar penaltılar.Yıkmaya çalışıyorlar bizi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Altyapıdan 2 Oyuncu Çıktı

Batuhan Boz

Selim Kaya

Batuhanın kararlılığı düşük ama özel derslerle kendini geliştirirse iyi olur.Selim de Emrah gibi sol bek adayı.Bu arada Emrah kirada kendini iyi geliştirdi.Önümüzdeki sezon kadroyu zorlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

Puan Durumu

Takımda anlam veremediğim bir düşüş var.Puan tablosunda iyi durumdayız ama daha iyi olabilirdik.Ziraat Türkiye Kupasında da Akhisara elendik.Biran önce sezonun bitmesiyle transferlere başlamayı bekliyorum.Defans hattını ve kaleciyi değiştirmeyi umuyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Puan Durumu

Takım Genel Bakış

Oyuncu Genel Bakış

Göztepe Oyuncuları

FFP 3 Büyükleri Fatihin Toplarının Bizan'sı Vurduğu Gibi Vuruyor.

Trabzonsporu Şampiyonluğundan dolayı tebrik ederiz.Bizim açımızdan güzel bir sezon oldu.Takımı 2 oyuncu sırtladı diyebiliriz.Görkem ve Sinan.Transfer sezonunda defans hattını kaleci de dahil olmak üzere değiştirmek istiyorum.Takımdan ayrılmak isteyen bir iki oyuncu var onları da gönderim biraz para kazanıp iyi bir kadro kurmalıyız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ziraat Türkiye Kupası

Sezon Özeti

Sezon Sonu Ödülleri

Şimdi bakınca Forvet hattını da değiştirmeye karar verdim.Kone ve Adis çok etkisiz kalıyor.Yerlerine daha iyilerini getirmeliyiz.

Gelirlerimiz

Transfer ve Maaş Bütçesi

Transfer bütçemiz çok çok iyi bu sezon.Gerekli yerlere oyuncular alabiliriz.Şuan oyunculara 6M € maaş ödüyoruz gidenlerle düşecektir.Takımı baştan aşağı değiştirmek istemiyorum.İskelet kadroyu yavaş yavaş oturtmalıyız.Teknik ekibe de iyi Antrenörler almalıyız bu sezon.

Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

kapanışı mükemmel yapmışsın. yalnız trabzonspor daha iyisini yapmış
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Crash Dump aldım.Ziraat Türkiye kupasını Beşiktaş aldı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

kapanışı mükemmel yapmışsın. yalnız trabzonspor daha iyisini yapmış
    Trabzonun şampiyon olacağını hiç beklemiyordum.Genelde 2 3 sezonda küme düşerdi.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Gayet iyi bir konum. Tebrik ediyorum. Ayrıca yapacağın transferleri de merakla beklemekteyim.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Gayet iyi bir konum. Tebrik ediyorum. Ayrıca yapacağın transferleri de merakla beklemekteyim.
    Teşekkür ederim.Transferlerde iyi iş yaptığımı düşünüyorum daha transfer sezonu bitmedi.Biter bitmez detayları paylaşırım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şöyle iki olay gördüm.İşler içler acısı Türkiyede

Artık Şampiyonlar Ligine Direk Gidemeyeceğiz

Serbest Kalan Oyuncular!!!

Tamam oyuncu alamıyorsunuz da Satın bari.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Resmen eziyet resmen oyundan soğutacak bir konu bence. benim oynumda da aynısı olursa benim için türkiye ligi biter..

Transferlerini Adryan Dışında Beğenmedim. Çok Vasat O Yüzden Sonuç Normal.

Aslında O Kadar da Vakit Harcıyorsun Ama Şu Transferde Lige Göre Adam Almayı Pek Beceremiyorsun. Gerçi İlk Sezonda İtibar ve Maaş Bütçesi de Bunu Engelliyor O Ayrı Bir Konu. Bir de Çıkan Son 2 Genç de Bir Cacık Olmaz Yolla Gitsin Geçen Senekiler Bundan Bir Tık Daha İyiydi Bu Sene Pek Çalışmamış Alt Yapı

Serbest Kalan Oyunculardan Muslera, Papa, Koray ve Jorquera'yı Bence Kaçırma

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Resmen eziyet resmen oyundan soğutacak bir konu bence. benim oynumda da aynısı olursa benim için türkiye ligi biter..
    Eziyet hala devam ediyor bizim açımızdan.Para var bütçe var ama bu seferde oyunculara 1M bile veremiyoruz maaş olarak.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Transferlerini Adryan Dışında Beğenmedim. Çok Vasat O Yüzden Sonuç Normal.

Aslında O Kadar da Vakit Harcıyorsun Ama Şu Transferde Lige Göre Adam Almayı Pek Beceremiyorsun. Gerçi İlk Sezonda İtibar ve Maaş Bütçesi de Bunu Engelliyor O Ayrı Bir Konu. Bir de Çıkan Son 2 Genç de Bir Cacık Olmaz Yolla Gitsin Geçen Senekiler Bundan Bir Tık Daha İyiydi Bu Sene Pek Çalışmamış Alt Yapı

Serbest Kalan Oyunculardan Muslera, Papa, Koray ve Jorquera'yı Bence Kaçırma
    Teşekkür ederim hocam.Lige göre adam almıyorum zaten paramıza göre alıyorum Dediğinde doğru şuan kimse gelmek istemiyor takıma.Gelmek isteyenlere de maaş veremiyoruz.Hatta ve hatta gelenler bile takımı basamak olarak kullanacağım diyerek sözleşmelerinden kaldıramadığımız ve arttıramadığımız fesih bedeli koyduruyorlar.Geçen seneki gençlerden birini aldım kadroya. Muslera papa ve jorguera gelmedi.Korayı aldık sadece ama dediğim gibi onda da çok düşük sözleşme fesih bedeli var.Sen bu sezonkileri de beğenmeyeceksin bence

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Çok fazla oyuncu gitti çok fazla oyuncu geldi.Gelenlerin çoğu yerli oyuncular.Geçen seneden takımda olan Sinanı takıma bonservisi ile beraber kattık.Görkem Sağlamı ise 2 yıl kiraladık ve satın alma opsiyonu ile beraber.4 M€ opsiyonu var.Wilfried Kaptoum u ocak ayında almıştık aramıza katıldı.Dogan Yusuf Orkan Hayrullah Batuhan ise bu sene ekstra verim beklediğim oyuncular.Daha çok gençler.Koray Günteride bedavaya aldık ama çok cüzi bir bedele takımdan ayrılabilir.Forvet hattını da tamamen değiştirdik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Batuhan Altıntaş

Dogan Erdogan

Gorka Santamaria

Hayrullah Akyüz

Batuhan forvet hattındaki ilk tercihimiz.Hayrullah as kalecimiz.Dogan ve Santamaria da form durumlarına göre kadroda kendilerine yer edinebilirler.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Koray Günter

Orkan Çınar

Wilfrid Kaptoum

Koray defansımızı sağlama alacaktır.Orkandan ise beklentim büyük.Kaptoum ise orta sahadaki dinamomuz olacak bu sene.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yusuf Acer

Will Keane

Yusuf sol bekte geçen sene altyapımız dan çıkan Emre ile dönüşümlü oynaycak.Will Keane iyi bir rotasyon oyuncusu olacaktır.

Transferlerimiz Genel itibari ile bu şekilde.İlk dört beş hafta uyum sorunu yaşayabiliriz.Bu sene en büyük hedefimiz ilk 8 in içinde bitirmek olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Gayet başarılı bir transfer sezonu geçirmişsin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Teknik Ekibimiz

Maaş bütçemiz kısıtlı olduğu için anca bu kadar iyileştirebildik.İlerleyen sezonlarda daha da iyi olacaktır.Şuan ortalamanın üstünde olmak bizim işimizi görecektir.Sırada Alt Yapıyı geliştirmek var bunun içinde gerekli adımları atacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gayet başarılı bir transfer sezonu geçirmişsin.
    Teşekkürler umarım skorlara da yansır

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Süper Lig Başladı

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

İlk 5 haftada 5 puan topladık ki bu çok kötü gözükebilir.Bu sonuçları kadronun yeni olmasına bağlıyorum.İlerleyen haftalarda bir toparlanma söz konusu olmaz ise işimiz zor olacaktır.

Göztepe yönetiminin bu kadar fazla transfer bütçesi verebilmesine şaşırdım doğrusu

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Alışma evresi bunlar daha iyi maçları hakediyoruz bu transferlere göre
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Koyduğun arma yanlış, doğrusu bu,ortadaki topa ve detaylara bakarsan anlarsın takım iyi gidiyor ilk 3 iyi bir başarı olabilir, birde İstanbul takımlarında büyük olarak bahsetmezsen sevinirim, keşke İzmirli olarak Göztepeli olsaydın, Galatasaraysporlu değil. Göztepe gerçekte zengin bir başkana sahip, borçsuz bir kaç takımdan biri Türkiye'de transfer bütçesinde şaşırılacak bir durum yok.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by SirAlexdeSouza View Post
    Göztepe yönetiminin bu kadar fazla transfer bütçesi verebilmesine şaşırdım doğrusu
    Kulübün borcu yok şuan. Birde çok yüksek bir para değil gibi

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Alışma evresi bunlar daha iyi maçları hakediyoruz bu transferlere göre
    İnşallah hocam bizde istiyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by piatti View Post
    Koyduğun arma yanlış, doğrusu bu,ortadaki topa ve detaylara bakarsan anlarsın takım iyi gidiyor ilk 3 iyi bir başarı olabilir, birde İstanbul takımlarında büyük olarak bahsetmezsen sevinirim, keşke İzmirli olarak Göztepeli olsaydın, Galatasaraysporlu değil. Göztepe gerçekte zengin bir başkana sahip, borçsuz bir kaç takımdan biri Türkiye'de transfer bütçesinde şaşırılacak bir durum yok.
    Arma konusunda haklısın kabartmalar yok benim kullandığım armada ama bu yanlış olduğu anlamına gelmez.İstanbul takımları Türkiye içerisinde 3 Büyükler olarak lanse edildiği için benim de bu kelimeyi kullanmamda herhangi bir sakınca yok.Galatasaraylıda değilim artık nedeninide isterseniz açıklarım..Başkanımız da çok iyidir sağolsun.İlk 3 zor şuan ama olursa çok iyi olur.Teşekkür ederim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

6.Hafta

7.Hafta

8.Hafta

İyi bir çıkış yakaladık.Bazı sakatlıklar var üstesinden gelmeye çalışacağız.Fener deplasmanından 3 puanla dönmeye çok yakındık ama son dakikaya kadar dayanamadık.

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri