1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: oyuncuyu satmak istemezsiniz anlarımda bana ne kastınız var

Default oyuncuyu satmak istemezsiniz anlarımda bana ne kastınız var

arkadaşlar deli olucam bu oyun niye adaletsiz böyle biri şu oyuncuyu adaletli bir şekilde nasıl alabiliceğimi söyleyebilirmi benim 3.8m luk teklifim reddediliyor milan,sevilla,inter in teklifi kabul ediliyor tekrar teklif yapıyorum 3.8 + sonraki satıştan %20 kar veriyim aylık taksitle ödeme yapıyım diyorum bu sefer peşin 12.25m istiyor benden şeytan diyor ver paranın hepsini al benden ne istiyor bu oyun çözemedim hep banamı denk geliyor bu transfer pazarındaki saçmalıklar yapay zeka bizi batırmaya çalışıyor sürekli diyorum inanmıyorsunuz

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

4 milyon nakit 3 milyon 48 ay taksit . 50 maç oynadıktan sonra 2.5 milyon 50 gol attıktan sonra 2.5 milyon öner kabul ederler büyük ihtimal..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Yalnız öteki tekliflerin hepsinde bonuslar var. Detayları göremiyoruz. Yani 2,9m peşin+5m taksit+50 maç sonra 5m daha teklif yapmış olabilirler ötekiler.

milanın teklifini gördüm haberde teklif 6m a çıkabilir dedi şartlara bağlı olarak bonusluda denedim kaç kere 12m peşinin altına düşmediler bi türlü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Her serideki standart kanayan yaramız 😡😡😡

Mesaj Yetkileri