Anket Sonuçlarını Görüntüle: Derbi Mücadelesini Kim Kazanır?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Fenerbahçe Kazanır.

2 28.57%
  • Eşitlik Bozulmaz, Berabere Biter.

3 42.86%
  • Galatasaray Kazanır

2 28.57%
1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Fenerbahçe 2 - 0 Galatasaray | 2016-2017 STSL 11.HAFTA

Default Fenerbahçe 2 - 0 Galatasaray | 2016-2017 STSL 11.HAFTA

*** Her Türlü Espritüel ve Karşılıklı Atışmalar Kurallar Dahilinde Serbesttir.

Buyrun Hodri Meydan Arkadaşlar Sahne Sizin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Karşılıklı atılacak gol veya gollerle berabere biteceğini düşünüyorum. Lens ve Topal'ın yokluğu Fenerbahçe'yi kötü etkileyecek. Hele şu zor isimli Almanya'dan gelen topçuyu Topal'ın yerinde oynatırsa Dick Bey 17 yıl sonra bir sürpriz neden olmasın?

Her iki takıma da başarılar dilerim. Deplasman taraftarı yasağından sonraki ilk Fenerbahçe-Galatasaray maçı olmasının da önemi büyük tabii. İnşallah sorunsuz bir maç olur.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Nedense Lens'in oynayacağını düşünüyorum. Oynayamacağı yönündeki haberin, aldatmaya yönelik bir haber olduğunu düşünüyorum. Lens gerçekten fark yaratan bir futbolcu fakat o olmasa bile kazanacağız Özellik bu maçta Volkan Şen'in ön plana çıkacağını düşünüyorum. Gol ve goller gelebilir kendisinden. Galatasaraya gelirsek, İsmail Kartal tarzı temposuz bir oyun oynuyor şuan ve futbolcuların bireysel yeteneklerine bakıyor, özellikle Bruma'nın ayağına bakıyor koca takım. Bruma'nın Başakşehir maçında iyi marke edilmesiyle bütün etkinliği yok oldu umarım biz de bunu yapabiliriz. Eren'in ve Sneijder'in formsuz olması da bizim için çok önemli bir avantaj. İki takımın da ilk 11'ni merak ediyorum. Eğer Neudstader ortasahada oynarsa çok gömülü kalırız ve topu komple Gs'ye bırakmış oluruz o yüzden Josef-Alper-Atıf üçlüsü ideal olur. Kanatlarda Lens'in yokluğunda Sow ve Volkan olmalı. Son olarak Kjaer'in milli maçta sakatlandığı söyleniyor umarım ciddi birşeyi yoktur aksi halde Eren sayemizde tekrar formunu kazanabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Dün gece oynanan hazırlık maçında sakatlar kervanına Simon Kjaer'de katıldı. Bu da büyük eksiklik olacak Fenerbahçe'de. Kjaer, Topal, Lens önemli eksikler. Ancak G.Saray kadrosunu ben bu sene beğenmiyorum.

Çok zor maç olacak. Beraberlik bekliyorum en kötü ihtimalle F.Bahçe saha avantajıyla kazanabilir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Kjær oynuyormuş maçta

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Zorlu bir maç olacak ama bence Fenerbahçe'nin en kilit iki oyuncusu oynamıyor. Galatasaray önde baskı ile başlar ve Fenerbahçe'yi hataya zorlarsa maçı kazanabilir. Önde baskı ile arkada boşluklar verirse Emenike(umarım oynamaz) cezalandırabilir. Bakalım hocalar nasıl oyun planı çizecek.

En kötü zamanlarımızda bile GS maçlarına ayrı bir motive olmuşuzdur, heleki Kadıköyde, ki şu anda okadar umutsuz bir vaka değiliz, puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.
    Burak

İnşallah Bol Olaylı ve Bol Cezalı Olan ve Forumda Bol Atışmaların Olduğu Maç Olur

Hatta İlk Kıvılcım Benden

Aziz Başkan Yine Hakemi Bağlamıştır Fener Kaybetmez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel bir mac olacak gibi. Bruma'yı sağ da değerlendirebilir bu maç Riekerink Hasan Ali karşısında.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Serdar Aziz de ne dengesiz çıktı ya hem Eren'i hem kendini sakatladı

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bu Galatasaray'a ne olmuş böyle? Fenerbahçe elini kolunu sallayarak yendi geçti. Bu arada Cavanda topçuysa ben daha bir şey demiyorum. Tebrikler Fenerbahçe'ye. Cüneyt Çakır'da yine yaptı yapacağını. Son dakika atmadı Yasin denen topçuyu.

Fenerbahçe yenilmezlik serisine bir çentik daha atıyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Bu Galatasaray'a ne olmuş böyle? Fenerbahçe elini kolunu sallayarak yendi geçti. Bu arada Cavanda topçuysa ben daha bir şey demiyorum. Tebrikler Fenerbahçe'ye. Cüneyt Çakır'da yine yaptı yapacağını. Son dakika atmadı Yasin denen topçuyu.

Fenerbahçe yenilmezlik serisine bir çentik daha atıyor.
    Rikerink de büyük vizyonsuzluk gördüm ben bugün Galatasaraylı arkadaşlar alınmasın ama gerçekten öyleydi yani

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kimse lagaluga etmesin rezil bir maçtı. Maçı izlediğim dakikalara acıdım resmen. Sahada varlık gösteremeyen bir G.Saray ondan beter F.Bahçe vardı. Taraftar aldı maçı 2-0 resmen maçın yıldızı iyi oyuncusu kötüsü vs yoktu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Aziz Başgan Bu İşi Biliyor Valla Adam Şampiyon Olamasa Bile Kendi Sahasında Bir Şekilde Galatasaray'ı Yeniyor Ya da Kaybetmiyor Bence Bu Şampiyonluktan Daha Önemli

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Kalitesiz bir derbi oldu,iki takımıda beğenmedim..Maçın adamı Josef olmuştur..Tek kelime harika oynadı

Mesaj Yetkileri