1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Oyunun Fiyatı Yılbaşına düşer mi?

1. Question Oyunun Fiyatı Yılbaşına düşer mi?

Arkadaşlar oyunun fiyatı bana pahalı geldi bu sene ve maddi olarak şu an için karşılayamıyorum her ne kadar bir an önce oynamak istesem de. Acaba yılbaşına kadar oyunun fiyatında bir indirim olabilir mi sizce?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İnternette Steam Key olarak en uygun 75 TL'ye gördüm oyunu. Fena bir fiyat değil esasında ama 49.90 olmasını isterim

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

ben fm16 yı 35 tl ye almıştım geçen sene sanırım şubat ayı civarındaydı yine bekliyorum o yüzden almadım yılbaşındada 50tl ye düşmüştü hatırladığım kadarıyla

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

75TL'ye Limited Edition (Fm 2017 + Fm 2017 Touch) aldım internet üzerinden.

Steam'in yılbaşı indirimi olur. O zaman 100 TL'den 75 TL belki de 60 TL'ye kadar inebilir. Şubat ayından sonra da düşmeye başlar fiyatı. Çalıştığın banka, kullandığın uygulamaların avantaj ve kampanyalarından faydalanabilirsin. Ama bunların kesinliği yok tabi ki. Kesin olan şu an çeşitli platformlardan 75 TL'ye alınabildiği.

6. Default

Beyler yurtdışında yaşıyorum (Umman). Steamden çok anlamadıgım için oyunu tr üzerinden aldım fakat farklı ülkede oldugum için aldığım oyunu kullanamadım internette araştırdım fakat bir yolunu bulamadım. Daha sonra dolar uzerinden almak zorunda kaldım oyunu şu an onu oynuyorum. Elimde turkiyede çalışacak oyun var steamden gönderebilirim çok makul fiyata. Ilgilenen olursa mesaj atabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by sinanguler View Post
    Beyler yurtdışında yaşıyorum (Umman). Steamden çok anlamadıgım için oyunu tr üzerinden aldım fakat farklı ülkede oldugum için aldığım oyunu kullanamadım internette araştırdım fakat bir yolunu bulamadım. Daha sonra dolar uzerinden almak zorunda kaldım oyunu şu an onu oynuyorum. Elimde turkiyede çalışacak oyun var steamden gönderebilirim çok makul fiyata. Ilgilenen olursa mesaj atabilir.
    Özel mesaj gönderdim size lütfen bakınız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sömestr döneminde kesin bi indirim yapıyolar.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

kur böyle uçarak giderse bu sene 50 tlyi nisanda anca görürüz bende bekliyorum 100 tl çok fazla geldi banada birde bu ay smmm sınavı için 170 tl ödeme yapmam lazım. Elektrik su doğalgaza hiç girmiyorum bile

kredi kartına taksitle alın arkadaşlar boşa beklemekle uğraşmayın

Aral Game de bugün %30 indirime girmiş 69,99 olmuş. Benim 43 tl lik Hopimde olduğu için 26,99 a almış oldum oyunu.

Mesaj Yetkileri