1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Yazı ve resim büyüklüğü sorunu

Default Yazı ve resim büyüklüğü sorunu

Masaüstü ve oyun çözünürlüğü 1920x1080 olan bilgisayarda Standart Boyut (%100) yapınca çok küçük geliyor gözüme ve rahatsız ediyor. Yakınlaştır (%125) yapınca da çok büyük oluyor ve skinlerin bazı bölümlerinde bozulmalar oluyor.

Bu yakınlaştırma oranını %110 yapabilme olasılığımız var mıdır acaba? Bazı skinlerde oyuncu fotoğraflarını, taktik ekranını vs. küçük .xml dosyalarıyla büyütüp küçültebiliyorlardı. Onun için bu kod işlerinden anlayan varsa ve yardımcı olursa çok iyi olur. Gerçekten sıkıntılı bir durum bu benim için.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    Masaüstü ve oyun çözünürlüğü 1920x1080 olan bilgisayarda Standart Boyut (%100) yapınca çok küçük geliyor gözüme ve rahatsız ediyor. Yakınlaştır (%125) yapınca da çok büyük oluyor ve skinlerin bazı bölümlerinde bozulmalar oluyor.

Bu yakınlaştırma oranını %110 yapabilme olasılığımız var mıdır acaba? Bazı skinlerde oyuncu fotoğraflarını, taktik ekranını vs. küçük .xml dosyalarıyla büyütüp küçültebiliyorlardı. Onun için bu kod işlerinden anlayan varsa ve yardımcı olursa çok iyi olur. Gerçekten sıkıntılı bir durum bu benim için.
    # \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\skins\*skin adı*\settings\ bu klasöre girin,

# "*skin adı* settings.xml" dosyasını notepad ile açın,

# 18. satırda <!-- text settings that vary from the defaults --> ile başlayan bölümde sayılarla oynayarak istediğiniz değeri verin.
    Değerlerde fazla artırma ya da küçültme yaparsanız oyunun görüntüsünü bozabilirsiniz en fazla 2 3 puan oynamanızı tavsiye ediyorum .

<integer id="text_size_small" value="X" />
    <integer id="text_size_normal" value="X" />
    <integer id="text_size_large" value="X" />

<integer id="hint_size" value="X"/>

<integer id="control_size_normal" value="X"/>

<integer id="menu_size_small" value="X"/>
    <integer id="menu_size_normal" value="X"/>
    <integer id="menu_size_large" value="X"/>

<integer id="title_size_large" value="X"/>
    <integer id="title_size_normal" value="X"/>
    <integer id="title_size_small" value="X"/>

* Yukarıdaki satırlardaki X değerlerine istediğiniz sayıları verebilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/show...40#post2133940

Daha önce bu sorunu yaşayıp böyle çözmeye çalışmıştım. Yıllardır çözemedi şu sorunu FM. Selamlar bu arada.

Mesaj Yetkileri