1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Oyunun Defansif Yönü

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Question Oyunun Defansif Yönü

Oyunun defansif yönünü nasıl oynuyorsunuz? Herkes hücumdan bahsederken ben de defansif anlayıştan bahsetmek ve görüş almak istiyorum.

4-1-2-3 (inside forward) oynuyorum ve kendimce hücum varyasyonlarım var. Ancak hala oyunumun defansif yönünü oluşturamadım.

Sizler neler yapıyorsunuz?
    (/s)

Valla Kardeşim, Hemen Hemen Bütüm FM Serilerinde Ne Zaman Defansif Oynarsam Genelde Rakipler Bana Karşı Coşuyor Çok İstisnai Maçlar Kazanmışımdır

Ama Şuna Dikkat Ettim Defansif Oyun Talimatları Değilde Kontrollü Oyun Anlayışıyla Takım Talimatlarında Defansif Özelliklerle Oynandığında Sankim Daha Sağlıklı Oluyor. Sadece Fazla Kendi Sahana Gömülme Yeter ki. Kontrollü Oynayıp Defansif Oynamak da Mümkün.

Bu Arada Seni Tekrar Görmek Güzel

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

Standart katı olarak oynatıyorum defansif olarak biraz oturaklı oluyor fakat ileride hücüm kombinasyonları sekteye uğruyor biraz daha uğraşmam lazım taktik biraz daha iyi olursa buraya yazarım tekrardan

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

@Baga , teşekkür ederim abi

hücum anlayışla oynarsak savunma eksik kalıyor. savunma anlayışla oynarsak hücum eksik kalıyor. bir ortasını bulamadım şimdiye kadar.
    (/s)

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Son iki seridir Standart oyun anlayisiyla oynuyorum genelde, savunma anlaminda pek sikinti yasamadim ligin en az gol yiyen ekibi benim takimim oluyo ligde cogu zaman. Tabi dizilis roller ve eldeki oyuncu kalitesi de etki ediyor buna.

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

3 5 2 Kontrollu Akıcı olarak oynat istediğin gibi oluyor daha az şut atmayı kapatma ortasahanda kaliteli vuruşları olan bir oyuncu bul

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

normalde 2014'ten beri 4-4-2 oynuyorum ancak bu seride pas oyununa döneyim dedim. kısaca söylüyorum, pas oyunu pişmanlıktır. rakibin ceza sahası çevresinde topu dolaştırıp, rakibin kilidini açmak kadar zor birşey yok zaten.

klasik 4-4-2'ye geri döndüm ancak defansif yönünü de iki önlibero ile tamamladım taktiğin. geride temkinli bekleyip kontraya çıkıp işi bitirmek daha keyifli şu ana kadar

(/s)

Mesaj Yetkileri