Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 87 sonuç

Konu: Turkish Super Patch 17 By Affluence

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Default Turkish Super Patch 17 By Affluence

Merhabalar arkadaşalar.Son bir kaç senedir yayınladığım Türkiye Amatör Ligler yamasının bu yılki ilk versiyonu yayınlıyorum.

Yamada bulunanlar:
    TFF SÜPER LİG (Orjinal ver.)
    TFF 1. LİG (Orjinal ver.)
    TFF 2. LİG (Orjinal ver.)
    TFF 3. LİG
    BÖLGESEL AMATÖR LİG
    • Ligde kalmak için alt lig takımlarıyla play-out oynama.
    • Takımların gerçek renkleri.
    • Takımlar her sene büyük ölçüde kendi bölgesel gruplarına dağılıyor.
    • Gerçek oyuncu ve ceza kuralları.

SÜPER AMATÖR LİG
    • 81 İlin kendi takımlarından oluşan ligler.
    • Takımlar her sene Kendi illerinin liglerine dağılıyor.
    • Ligden çıkmak için üst lig takımlarıyla play-out oynama.

1. AMATÖR LİG
    Önemli not: Editördeki hatalardan dolayı 1. amatör ligdeki gruplu ligler oyunun başında seçilemiyor. Fakat oyuna işsiz başlayıp bu illerin takımlarını seçebilirsiniz. Bu sorunu çözünce yamayı tekrar yayınlayacağım inşallah.
    • 55 İlin kendi takımlarından oluşan ligler.
    • Takımlar her sene Kendi illerinin liglerine dağılıyor.
    • Ligden çıkan takımlar yine kendi illerinin üst ligine yükseliyor.

link:http://www.filefactory.com/file/1vfb...0FC0FE574F.fmf
    Alternatif link: https://www.dropbox.com/s/rt47to5n6c...E574F.fmf?dl=0
    Resimler için:https://postimg.org/gallery/doxa98h8/b6370cc6/
    Last edited by affluence : 30.Kasım.2016 at 20:10

teşekkürler. elinize sağlık

Ellerinize Sağlık

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Harika. Eline sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Haftalardır beklediğim yama ellerine sağlık.

Bölgesel ve Yerel amatör liglerin hepsinde aşağıdaki hata mevcut. Düzeltebilir misiniz?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Amatör liglerde sarı karta ceza uygulaması bulunmamakta. Sadece kırmızı karta oynamama cezası veriliyor. Oyunda da buna göre ayarladım. Tekrar kontrol edeyim!

Evet haklıymışsınız.
    "4) Amatör liglerde dört sarı kart uygulaması yapılmaz" diye bir madde varmış. Bilmiyordum ilginç.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Başarılı bir çalışma, teşekkürler
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Merhaba,

Aşağıdaki hata nedeniyle yamayı indiremiyorum başka bir link rica edebilir miyim ?

Server Load Too High

The server hosting this file is temporarily overloaded. You can download this file immediately by upgrading to FileFactory Premium. Alternatively, you can try again shortly.
    Last edited by GFBaTu_KhaN : 30.Kasım.2016 at 19:04

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    Merhaba,

Aşağıdaki hata nedeniyle yamayı indiremiyorum başka bir link rica edebilir miyim ?

Server Load Too High

The server hosting this file is temporarily overloaded. You can download this file immediately by upgrading to FileFactory Premium. Alternatively, you can try again shortly.
    https://www.dropbox.com/s/rt47to5n6c...E574F.fmf?dl=0

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Çok teşekkür ederim link paylaşımı için fakat size bir sorum olacak, paylaşmış olduğunuz veritabanı değişiklikleri üzerinden bazı BAL takımlarına oyuncu eklentisi, stadyum değişikliği gibi değişiklikler yaptım, aynı veritabanı üzerine kaydet dediğimde editör verisi saklandı bu kurallarda seçili bir lig seviyesi bulunamadı bu oyundaki kuralları hafızaya almadan önce mutlaka test edin uyarısı veriyor. Ardından turnuvaları test et dediğimde de geçersiz kadro seçim kuralı hatası veriyor. Yaptığım değişimler oyuna yansıyor fakat Türkiye ligini seçerken mutlaka başka bir ligle birlikte seçmeme izin veriyor daha sonra diğer ülkeyi kaldırsam bile Türkiye' de en alt ligi seçmem gerekiyor örneğin en alt seçilebilr ligi BAL veya 3.lig olarak değiştiremiyorum. Mutlaka en alt lig 1. Amatör küme oluyor bu da çok maç fazlalığından dolayı muhtemelen oyunun çok yavaşlamasına neden olacak. Rica etsem yardımcı olabilir misin bu hata neden kaynaklı olabilir ? Hiç ilerlemedim bu şekilde devam etsem hata alır mıyım onu da bilemiyorum.

hocam yeni yayın ihalesinin mali getiri var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Çok teşekkür ederim link paylaşımı için fakat size bir sorum olacak, paylaşmış olduğunuz veritabanı değişiklikleri üzerinden bazı BAL takımlarına oyuncu eklentisi, stadyum değişikliği gibi değişiklikler yaptım, aynı veritabanı üzerine kaydet dediğimde editör verisi saklandı bu kurallarda seçili bir lig seviyesi bulunamadı bu oyundaki kuralları hafızaya almadan önce mutlaka test edin uyarısı veriyor. Ardından turnuvaları test et dediğimde de geçersiz kadro seçim kuralı hatası veriyor. Yaptığım değişimler oyuna yansıyor fakat Türkiye ligini seçerken mutlaka başka bir ligle birlikte seçmeme izin veriyor daha sonra diğer ülkeyi kaldırsam bile Türkiye' de en alt ligi seçmem gerekiyor örneğin en alt seçilebilr ligi BAL veya 3.lig olarak değiştiremiyorum. Mutlaka en alt lig 1. Amatör küme oluyor bu da çok maç fazlalığından dolayı muhtemelen oyunun çok yavaşlamasına neden olacak. Rica etsem yardımcı olabilir misin bu hata neden kaynaklı olabilir ? Hiç ilerlemedim bu şekilde devam etsem hata alır mıyım onu da bilemiyorum.
    Bu yamayı gelişmiş editör ile yaptım. Basit editör ile istediğim detay sağlanmıyor. Ama detaylı editörde çok bug var. Datayı test ederken hatalar veriyor. Dolayısıyla datayı editörden düzenledikten sonra editörden değil xml'den test etmen lazım. Bu biraz karışık. Yamanın biraz gecikmesinin sebebi bu. Bu sorunları çözmek için çalışıyorlardı ama şimdilik ancak bu şekilde oluyor.

Tavsiyem fazla kurcalama :P
    Last edited by affluence : 01.Aralık.2016 at 11:54

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by iblalo View Post
    hocam yeni yayın ihalesinin mali getiri var mı?
    Tv ve puan galibiyetleri sezon başındakine uygun ekilde. İhale öncesi yani.

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Hocam İngilizce dilinden başka bir dilde gelişmiş editörü test edemezsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Quote Originally Posted by haykirish View Post
    Hocam İngilizce dilinden başka bir dilde gelişmiş editörü test edemezsin.
    Hocam Merhabalar,

Ben steam üzerinden editörü indirmiştim fakat gelişmiş editör dediğimiz farklı bir eklenti mi oluyor ?

Bir de nereden nasıl test etmeliyim yardımcı olabilirsin çok sevinirim.

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

YENİ VERSİYON:

https://www.dropbox.com/home/fm%20Tu...2BB47248B3.fmf

http://www.filefactory.com/file/4vj9...2BB47248B3.fmf

DEĞİŞİKLİKLER:
    1. Amatör Lig gruplu ligleri seçememe sorunu düzeltildi.
    BAL Takımlarının renkleri düzenlendi.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

hocam geçersiz kadro seçim kuralı hatası alıyorum en küçük bir değişiklikte test ettiğim zaman yorumun var mıdır ?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Detaylı editör buglı. Dolayısıyla normal yoldan test etmen neredeyse imkansız. Özellikle bunun gibi çok detaylı dataları test edip onaylatman şuan için çok zor. Eğer yaptığın değişikliklerin hatasız olduğunu düşünüyorsan xml yoluyla test edebilirsin. Ama o daha karışık bir yöntem.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Quote Originally Posted by affluence View Post
    Detaylı editör buglı. Dolayısıyla normal yoldan test etmen neredeyse imkansız. Özellikle bunun gibi çok detaylı dataları test edip onaylatman şuan için çok zor. Eğer yaptığın değişikliklerin hatasız olduğunu düşünüyorsan xml yoluyla test edebilirsin. Ama o daha karışık bir yöntem.
    ligin kurgusuyla değil yalnızca takımlar oyuncu ekleyerek bir değişim yaptım bir hata yoktur diye düşünüyorum xml yoluyla test nasıl edebilirim ?

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

hocam geçersiz kadro seçim kuralı hatası alıyorum en küçük bir değişiklikte test ettiğim zaman yorumun var mıdır ?
    Hocam Editör 2017 dilini İngilizceye çevir US olana değil sonra test et. Okdir

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

YENİ VERSİYON:

https://www.dropbox.com/home/fm%20Tu...2BB47248B3.fmf

http://www.filefactory.com/file/4vj9...2BB47248B3.fmf

DEĞİŞİKLİKLER:
    1. Amatör Lig gruplu ligleri seçememe sorunu düzeltildi.
    BAL Takımlarının renkleri düzenlendi.
    Hocam merak ettim. Sıkıntı neymiş ?

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Hocam Editör 2017 dilini İngilizceye çevir US olana değil sonra test et. Okdir
    hocam dediğin gibi yaptım fakat yine hata aldım hazırlamış olduğum database linkini aşağıda paylaşıyorum BAL 9. Grupta bulunan takımların oyunun veritabanında bulunan teknik direktörleri, futbolcuları, forma numaraları ve mevkilerinin bulunduğu bir düzenlemedir. Sizde deneyebilir misiniz bir hata alacak mısınız ? Buradan da yeni açılacak bir oyun daha keyifli olabilir.

http://www.filefactory.com/file/4080...2BB47248B3.fmf

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Versiyon 3: https://www.dropbox.com/home/fm%20Tu...5DFD99BC33.fmf

Son sürüm ektedir. Modun en hatasız sürümü budur arkadaşlar.

Link ölü acaba yenilermisiniz.

hocam 3.lig de takım renkleri yeni renkler mi yoksa oyunun orjinalindeki mi bi son linki yeniden verirmisin

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by frkn199 View Post
    hocam 3.lig de takım renkleri yeni renkler mi yoksa oyunun orjinalindeki mi bi son linki yeniden verirmisin
    cizrespor ve diyarbekirspor'un renkleri düzeltildi.v.3'ü indir.

Ellerinize sağlık, teşekkürler.
    3. versiyonu yayınladığınız linkten indiremiyorum, Dropbox'ta "The folder '/fm Turkish Super Patch' doesn't exist." uyarısı alıyorum.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri