Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 184 sonuç

Konu: Premier League is dark and full of terrors l MK Dons 7.Sezon l

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Devre Arası Güncellemesi

Toplu Maçlar

Yeni geçtiğimiz taktik düzeni ile her maç 800-1000 pas yapıp %70 topa sahip oluyoruz tam istediğim şey fakat paslar hep yan pas onları ileri attırmayı aşılayamadım çocuklara.Bu yüzden Bruma gidebilir demiştim çünkü o taktik kanatsızdı şimdi taktiği revize ettim ve bruma kaldı.QPR maçından sonra yeni sistemle sahaya çıkıcaz.FA Cup'tan elenince bu kararı aldım.

Puan Tablosu

Maç fazlamızla 6 puan farkla lideriz.Yenerlerse 3 puan olucak.Son haftalara kalmadan fişi çekmek istiyoruz.

Transferler

Gidenler

Vurnon Anita

Sevdiğimiz janti bir abimizdi.Yaşı 27 olmuş ve 6 aylık sözleşmesi kalmıştı.7.5m Euro'ya yollarımızı ayırdık

Matt Ritchie

Richie 20 maçta 5 gol 6 asistlik katkı yapmıştı.Kendisini taktik değişikliği sebebiyle 19.5 m Euro'ya gönderdik.Tabi taktik geri kanatlıya dönünce yeni kanat almak zorunda kaldık.

Gelenler

Kristoffer Ajer

Bu Norveçliyi hepimiz tanıyoruz.Seneye premier lig öncesi alışma sorunu olmaması için erkenden alıp bu sene montelemeyi düşünüyorum.Uyum sorununu şimdiden çözmeli seneye sıkıntı yaşamamalıyız.Oyunun 2 yönünüde oynuyor bu + özelliği.8.5 M euro bayıldık kendisi için.

Jon Toral

Sadece Ayoze'e bel bağlıyoruz.Tüm göbek için bir alternatif lazımdı.Toral'da bulduk o alternatifi.Arsenal'den 6 m'a aldık.Yazın takıma katılacak.

Oliver Burke

Rüzgarın kuzeni Oliver Burke'e 7.5 m Euro verip Leipzig'den aldık.Onlar da Nott. Forest'tan 15 m Euro'ya almış.Bu işte bi kumpas var ama hayırlısı.Takıma şimdi otursun seneye zorluk çekmesin Ajer'le aynı mantık.

Odegaard

10 sene sonranın dünya yıldızı bir zamanlar Newcastle'da oynadım desin diye kiraladık.Hiç para vermiyoruz.

• Bundan sonraki güncellemeler ikişer üçer maç şeklinde olucak.Toplu fikstür paylaşmayı düşünmüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

30.Hafta

What a shame.

31.Hafta

Rahat bir maç oldu.Gayle'de gol orucunu bozmuş oldu bu maçla.

32.Hafta

İlk yarıdaki maçta 5-1 yenmiştik.Bu maçta 1 altın kural vardı.Yenemiyorsan yenilme.En yakın takipçimiz Norwich'ti galiba artık takipçi biziz.

Puan Durumu

Norwich'in bir maç eksiği var.Çok kötü bir duruma düştük.Ben de şoktayım en kısa zamanda silkelenmeliyiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi gidiyoruz.Transferler iyi.Çok fazla taktikle oynadık diye böyle oldu sanırım.Toparlarız Norwicinde önüne geçeriz daha çok maç var.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Durum bence iyi 1 maç fazlayla liderlikte iyidir lakin daha çook maç var.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Transferlerde çok kaliteli be!
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok iyi gidiyoruz.Transferler iyi.Çok fazla taktikle oynadık diye böyle oldu sanırım.Toparlarız Norwicinde önüne geçeriz daha çok maç var.
    İnşallah hocam.
    Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Durum bence iyi 1 maç fazlayla liderlikte iyidir lakin daha çook maç var.
    Aynen sezon uzun illa ki rahatlarız bi yerlerde.

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Transferlerde çok kaliteli be!
    Est. hocam o senin kaliteliliğin

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

??????????

Marco Asensio ile görüşmelerimiz başlamıştır.Transfer gerçekleşip imzalar atılırsa yaz transfer döneminde takıma katılacak.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar ?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

New.U. sempati duyduğum takımlardan biri böyle bi kariyer görmek tebessüm oluşturdu. Tekrardan PL çıkmak tebrikler hocam.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Yılın transferi olur hocam
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    New.U. sempati duyduğum takımlardan biri böyle bi kariyer görmek tebessüm oluşturdu. Tekrardan PL çıkmak tebrikler hocam.
    Sağolasın hocam.Senden de bir kariyer bekliyoruz vaktin olduğunda.

33.Hafta

Tek söz var söylenecek o da Gayle.

34.Hafta

Bruma parlıyor ben Newcastle'dan ayrılmadığım müddetçe burda kalacak ulen bu çocuk.

35.Hafta

1-0 öne geçtik 3-1 geriye düştük 3-3 yaptık 4-3 yenildik.Çok kötü bir maç oldu tüm taraftarlarmızdan özür diliyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Yılın transferi olur hocam
    Görüşmeler sürüyor hocam Premier Lig'e çıkarsak elimiz boş çıkmayacağız.Herkese sözümüz olsun .

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@kilham96 hocam yakında dönüyorum 2 güne kalmaz gelecek ama ADS olmuyacak bi ilk
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

36.Hafta

Efsane bir maç oldu.Şimdi size biraz Amstrong'dan bahsedeyim.Bu maç 3 gol 2 asist yaptı.İlk devreyi Barnsley'de kiralık geçirmişti.Biz göndermedik geldiğimizde gitmişti.Altyapıdan çıkan bir eleman henüz 20 yaşında.Buranın Totti'si olmasını umuyorum.

İşte Profili

37.Hafta

Kanatlar işlemeye devam ediyor.Bruma is on fire.

38.Hafta

Bruma'dan 1 gol 1 asist akıyor bu güncellemelerde maşallah.Yanda puan tablosuna bakarsak eğer maç fazlamızla lideriz.Norwich'in puan kaybetmesini bekliyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Norwichde kopamadı gitti adamlarda her maç kazanıyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Norwichde kopamadı gitti adamlarda her maç kazanıyor.
    Sorma hocam adamların formu mükemmel ötesi.

Newcastle Ait Olduğu Yere Geri Döndü

Premier Lig'deyiz

Ligin bitmesine 5 hafta kala Norwich'le beraber yerimizi garantiledik.Taraftarımız ve biz de camia olarak sevinçliyiz.Artık tek hedefimiz var Premier Lig'e şampiyon ünvanı ile çıkmak.

39.Hafta

40.Hafta

41.Hafta

Bu maçla beraber yükselmeyi garantiledik.Artık 1.olarak çıkmak için çalışıcaz hala lig devam ediyor bizim için.

Puan Tablosu

Norwich'le aramızda 1 puan var.Kalan 5 maç var.1. olarak Premier Lig'de yerimizi almak istiyoruz olmazsa da dünyanın sonu değil.

Yönetimden Şok Açıklama

75 M Euro transfer bütçesi verdiler.Ben 30 falan bekliyordum.Anlaşılan yönetimde benim gibi Newcastle'ı dünya devi yapmak istiyor.

---Bir sonraki güncelleme kalan maçları oyuncu istatisklerini genel sezon değerlendirmesi ve gelecek sezon yapılanmasından kareler içerecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayranlıkla ve imrenerek takip ediyorum dostum.

Oyunu ilk aldığımda Newcastle kariyerine başladım; sıkılmıştım nedense 6. 7. hafta ilk 3'e girememiştim.

Takımın potansiyeli yüksek; bence FM 2017'in en çekici takımı Newcastle ama devam etmedim içimden gelmedi.

Sayende başlayabilirim tekrar ama

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by cryshal View Post
    Hayranlıkla ve imrenerek takip ediyorum dostum.

Oyunu ilk aldığımda Newcastle kariyerine başladım; sıkılmıştım nedense 6. 7. hafta ilk 3'e girememiştim.

Takımın potansiyeli yüksek; bence FM 2017'in en çekici takımı Newcastle ama devam etmedim içimden gelmedi.

Sayende başlayabilirim tekrar ama
    Eyvallah hocam bence de bu seri Newcastle için yapılmış gel oyna diyor adeta

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

42.Hafta

Bruma 1 gol 2 asist Ayoze 2 gol 1 asist yaptı.Yine çok can yaktılar.

43.Hafta

İlk yarıda da yenilmiştik yine yenildik.Bize ters geliyorlar başka açıklaması olamaz.

44.Hafta

Rahat bir maç oldu.İmza skorumuz 2-0.

45.Hafta

Deplasmanda son maçlarda inanılmaz iyiyiz.Bu maçı da rahat kazandık.

46.Hafta

Burke Burke Burke.

Şampiyonuz *****

Puan Tablosu

Yarışı sonunda kadar götüren Norwich'i tebrik ediyorum.Son düzlükte pilleri bitti 2 yenilgi aldılar.Bizde 6 puan farkla 103 puana 114 gol atarak ulaştık.Tüm oyuncularımı özellikle Bruma'cığımı canı gönülden kutluyorum.

Oyuncu İstatistikleri

Bruma

Ligde 16 gol 16 asist ile oynadı.Aslan parçası aslan.

Lazaar

Ligde 1 gol 10 asist ile katkı verdi sol bekimiz.Nazar değmesin.

Mitroviç

Sezon boyunca Gayle'in arkasında kaldı sonradan girdi vs.Yine de iyi verim aldık.11 gol 3 asistlik bir katkı yaptı.

Gayle

İşte bomba.Gayle kardeşimiz ligde 23 gol 8 asist yaptı.Gol krallığında 2.oldu ama gönlümüzde 1.

Ayoze Perez

Hep radarın altında kalan bir oyuncu Perez.11 gol 8 asist yapmış ben bile yeni gördüm o derece .

Atsu

Diğer kanatta Bruma olunca bu kardeşimiz sönük kaldı.Yine de 8 gol 9 asistlik bir katkı verdi bizlere.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Daha önce bahsetmiştik ve sözü kestik işte

Marco Asensio

19 Milyon Euro'ya aldık.Biraz fazla bayılmış olabiliriz ama emekli olana kadar oynar işte.

----- Gelecek sezon için hedefimiz Premier Lig'te göze hoş gelen bir futbolla bir şekilde Avrupa kupalarına katılma hakkı kazanmak.

----- Hala kasada 75 M Euro para var.Bir kaç çilek alabiliriz planlarımız var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güncel taktiğin ve takım talimatların baştaki gibi mi?

Eski save'i açtım şimdi iyi gitmiyor takım farklı bi hazır taktik kullanıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Güncel taktiğin ve takım talimatların baştaki gibi mi?
    Hocam bi linke yükledim.Denemek istersen bakabilirsin çünkü bunun korner ayarı var oyuncu özel talimatı var vs. uzun iş.

kilhamv1_C42E5CCD-3966-496D-A750-96E4BEC1D1E8.fmf - 40 KB

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağolasın.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrik ederim . Çok zevkli bir sezon oldu yarış son dakikaya kadar sürdü.103 puan nedir yahu ?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şampiyonluk için tebrik ederim . Çok zevkli bir sezon oldu yarış son dakikaya kadar sürdü.103 puan nedir yahu ?
    Teşekkürler 103 değil 120 bile yapardık aslında .

Sezon sonundan bazı ödülleri paylaşalım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transferde Sıcak Saatler

Saat 08.00'da İspanya'ya devre arası aldığımız fakat sezon sonu takıma katılacak yeni transferimiz Jon Toral'ı ve Marco Asensio'yu görmek için uçağıma Newcastle hava alanından bindim.Ama bir terslik vardı hissedebiliyordum.Terler içinde kalmışken ben uçak havalandı ve o esnada kaptan pilot şu sözleri söyledi :
    "Selamunaleyküm sevgili yolcular this is your captain ve bu benim ilk uçuşum."
    İyice korkmaya başlamıştım ve bunu atlatmak için kafamı cama dayayıp biraz kestirdim.Daha sonra kendimi uçağın içinde panikle koşan insanları izlerken buldum.Kaptan yine konuşuyordu ve bu sefer daha ciddi:
    "Trabzon'a zorunlu iniş yapıyoruz."
    İspanya'ya giden uçağın buralara nasıl geldiği hakkında hiç bir fikrim yoktu ama madem geldik e bi de ölmedik o zaman şurdan bi kaç oyuncu bakalım dedim ve buranın yerel takımı Trabzonspor'un tesislerine gittim.Ve gözüme 1 kaç isim ilişti kendileri ile görüşmelerimiz sürüyor.
    İspanya'ya diye çıkıp ölümlerden ölüm beğendiğimiz şu güzergahta Trabzonspor'dan oyuncu almak varmış kader de anlaşılan.Şartlarda anlaşabilirsek borsaya bildireceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hahahaaa çok iyi.

Senin verdiğin taktikle oynadım son 2 maçı. Daha çok topa sahip oluyorum, daha çok şut atıyorum ama Gayle saç baş yolduruyo malesef gol atamıyorum 1 gol atabildim iki maçta.

Bu arada şu steam statusu nasıl görünür hâle getiricem? Steam ve forum hesaplarını birleştirdim ama gizli modda gözüküyorum onu nasıl açarım?

Sağol şimdiden.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hahahaaa çok iyi.

Senin verdiğin taktikle oynadım son 2 maçı. Daha çok topa sahip oluyorum, daha çok şut atıyorum ama Gayle saç baş yolduruyo malesef gol atamıyorum 1 gol atabildim iki maçta.

Bu arada şu steam statusu nasıl görünür hâle getiricem? Steam ve forum hesaplarını birleştirdim ama gizli modda gözüküyorum onu nasıl açarım?

Sağol şimdiden.
    Hocam şöyle söylim zaten bu Gayle denen eleman acaip bi insan ben oynatmayı düşünmüyordum her nasılsa adam oynayabiliyor falan ben yürümesini bile beklemiyordum.Bu sene adam gibi forvet şart o yüzden alıcam bir tane bulursam.Takımın taktiğe uymasını bekle illa ki atıcaktır golleri.Ama zaten espiri kanatlar ve ofansif ortasahada.Bende 3'ünün toplam 40-45 golü var.Steam hesabını aktifleştirmeyi hatırlamıyorum ama bilen olursa yazar buraya eminim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier lige trabzondan adam mı getiriyorsun Onur yada Mehmet büyük ihtimalle

Keyifli bi başlık olmuş takipteyiz.

Ben de Newcastle ile oynuyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Premier lige trabzondan adam mı getiriyorsun Onur yada Mehmet büyük ihtimalle
    Getiriyorum hocam hemde 2 tane ama tahminler paso yanlış

Quote Originally Posted by Cikuq View Post
    Keyifli bi başlık olmuş takipteyiz.

Ben de Newcastle ile oynuyorum.
    Teşekkür ederim.Sana da başarılar

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri